Doporučení z první ruky

Štefan Jakubjanski — logo designér


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 54 doporučení

Štefan pro nás udělal logo pro aplikaci AppBlock. I díky jeho návrhu je aplikace celosvětově úspěšná. Můžu jen doporučit.

Miroslav Novosvětský
MobileSoft s.r.o.
www.mobilesoft.cz 725 103 222

Spolupráce byla na skvělé úrovni. Nebyl problém zapracovat do návrhu naše připomínky. S vytvořením logem naučené stezky Zbyslavice jsme naprosto spokojeni. Děkujeme.

Regína Vřeská
www.zbyslavice.cz starostka@zbyslavice.cz 731 446 953

Jednání s panem Jakubjanskim bylo velmi příjemné a bezproblémové. Jeho grafické návrhy jsou zajímavé a profesionální. Jde vidět, že se ve svém oboru pohybuje již nějakou dobu. Především oceňuji lidský přístup a rozhodně se nebráním další možné spolupráci.

Magdaléna Štarhová
majascz@gmail.com 739 676 898

Štefan na mě udělal velký dojem, především tím, že již v prvním návrhu loga se trefil do mé představy. Pak už jsme ladili jen detaily a vše tedy odsejpalo jak má :-) Jeho styl komunikace mi jasně nastínil vše, co jsem potřeboval a při předání hotové práce mi dodal více, než jsem očekával. To je k nezaplacení. A za to jsem moc vděčný. Díky Štefane!

Marek Šarbort
m.sarbort@gmail.com 608 242 865

Spolupráce příjemná a profesionální s opravdu rychlým zpracováním. Dokončení finální podoby se 100% spokojeností! Komunikace, přístup, vše perfektní! Doporučuji!

Jakub Hořelka
jakubhorelka@gmail.com

Spolupráci s panem Jakubjanskim mohu jen doporučit. I na základě nepříliš přesného zadání navrhl logo naší firmy včetně několika barevných variant. Svoji práci si dokáže obhájit, nebrání se úpravám. Nabízí dlouhodobější spolupráci např. při návrhu vizitek, celkového jednotného vizuálního stylu apod.

Pavel König
jednatel společnosti Sodeko
www.sodeko.cz info@sodeko.cz 723 415 025

Pana Jakubjanskiho rozhodně doporučuji pro jeho naprosto profesionální přístup, jasné podmínky práce a hlavně kreativitu, se kterou přistoupil k naší zakázce. Jednalo se o návrh zcela nového loga pro e-shop. S výsledkem i s průběhem zakázky jsem nadmíru spokojen.

Viktor Machek
machek@gmail.com 604 273 479

Pana Jakubjanskiho jsme oslovili s žádostí o návrh nového loga pro ToSevyplati.cz. Jeho první nápad se zrodil velmi záhy a trefil se přesně do naší představy (kterou jsme do té doby příliš neměli). Nejvíce oceňuji velmi rychlou a čistou práci, proaktivní přístup a pohodové jednání.

Iva Chaloupková
www.tosevyplati.cz iva@tosevyplati.cz 737 288 001

Štefan navrhl a dodal skvělé logo, jsme nadmíru spokojeni! Komunikace rychlá, úpravy rychlé, výstupy profesionální, vřele doporučuji všem!

Radek Karban
radek@radek-karban.cz 776 122 502

Naprosto skvělá spolupráce. Rychlost, komunikace, kreativita, kvalita, cena. Vše na jedničku s hvězdičkou. Rozhodně doporučuji ostatním. Děkuji.

Václav Jun
www.uvlasku.cz office@uvlasku.cz 605 372 441