Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Štefan Jakubjanski > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Štefan Jakubjanski — logo designér

Zobrazuji č. 1120 z celkem 51 doporučení prezentace Štefan Jakubjanski:
Štefan pro nás udělal logo pro aplikaci AppBlock. I díky jeho návrhu je aplikace celosvětově úspěšná. Můžu jen doporučit.

Miroslav Novosvětský

MobileSoft s.r.o.
www.mobilesoft.cz ~ 725 103 222
Spolupráce byla na skvělé úrovni. Nebyl problém zapracovat do návrhu naše připomínky. S vytvořením logem naučené stezky Zbyslavice jsme naprosto spokojeni. Děkujeme.

Regína Vřeská

www.zbyslavice.cz ~ starostka@zbyslavice.cz ~ 731 446 953
Jednání s panem Jakubjanskim bylo velmi příjemné a bezproblémové. Jeho grafické návrhy jsou zajímavé a profesionální. Jde vidět, že se ve svém oboru pohybuje již nějakou dobu. Především oceňuji lidský přístup a rozhodně se nebráním další možné spolupráci.

Magdaléna Štarhová

majascz@gmail.com ~ 739 676 898
Štefan na mě udělal velký dojem, především tím, že již v prvním návrhu loga se trefil do mé představy. Pak už jsme ladili jen detaily a vše tedy odsejpalo jak má :-) Jeho styl komunikace mi jasně nastínil vše, co jsem potřeboval a při předání hotové práce mi dodal více, než jsem očekával. To je k nezaplacení. A za to jsem moc vděčný. Díky Štefane!

Marek Šarbort

m.sarbort@gmail.com ~ 608 242 865
Spolupráce příjemná a profesionální s opravdu rychlým zpracováním. Dokončení finální podoby se 100% spokojeností! Komunikace, přístup, vše perfektní! Doporučuji!

Jakub Hořelka

jakubhorelka@gmail.com
Spolupráci s panem Jakubjanskim mohu jen doporučit. I na základě nepříliš přesného zadání navrhl logo naší firmy včetně několika barevných variant. Svoji práci si dokáže obhájit, nebrání se úpravám. Nabízí dlouhodobější spolupráci např. při návrhu vizitek, celkového jednotného vizuálního stylu apod.

Pavel König

jednatel společnosti Sodeko
www.sodeko.cz ~ info@sodeko.cz ~ 723 415 025
Pana Jakubjanskiho rozhodně doporučuji pro jeho naprosto profesionální přístup, jasné podmínky práce a hlavně kreativitu, se kterou přistoupil k naší zakázce. Jednalo se o návrh zcela nového loga pro e-shop. S výsledkem i s průběhem zakázky jsem nadmíru spokojen.

Viktor Machek

machek@gmail.com ~ 604 273 479
Pana Jakubjanskiho jsme oslovili s žádostí o návrh nového loga pro ToSevyplati.cz. Jeho první nápad se zrodil velmi záhy a trefil se přesně do naší představy (kterou jsme do té doby příliš neměli). Nejvíce oceňuji velmi rychlou a čistou práci, proaktivní přístup a pohodové jednání.

Iva Chaloupková

www.tosevyplati.cz ~ iva@tosevyplati.cz ~ 737 288 001
Štefan navrhl a dodal skvělé logo, jsme nadmíru spokojeni! Komunikace rychlá, úpravy rychlé, výstupy profesionální, vřele doporučuji všem!

Radek Karban

radek@radek-karban.cz ~ 776 122 502
Naprosto skvělá spolupráce. Rychlost, komunikace, kreativita, kvalita, cena. Vše na jedničku s hvězdičkou. Rozhodně doporučuji ostatním. Děkuji.

Václav Jun

www.uvlasku.cz ~ office@uvlasku.cz ~ 605 372 441
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS