Doporučení z první ruky

Štefan Jakubjanski — logo designér


Zobrazuji č. 51-54 z celkem 54 doporučení

Spolupráci s panem Jakubjanskim doporučuji všemi deseti! Upřímně přiznávám, neměl to se mnou vůbec jednoduché. V průběhu naší spolupráce jsem totiž dostala nabídku, která mi umožnila zásadně rozšířit své dosavadní lektorské služby o pořádání zážitkových akcí. To bylo v momentě, kdy jsme měli první logo dotáhnuté téměř do konce. S obavami jsem mu sdělila, že chci vlastně něco úplně jiného. Štefan ale zareagoval velmi vstřícně a profesionálně, okamžitě začal pracovat na druhém logu a mém novém projektu, naprosto odlišném od prvního zadání. Vždy mě ujistil, že moje spokojenost je pro něj prioritou. Naše téměř roční spolupráce vázla vždy jen na mně, pan Jakubjanski pracuje velmi rychle a efektivně. Cítila jsem z něj i na dálku nesmírnou trpělivost, preciznost, odbornost. Velmi si naší dosavadní spolupráce cením a z výsledku jsem nadšená. Moc mu tímto za všechno děkuji a s radostí šířím jeho jméno dál.

Lenka Olšová
www.lenkaolsova.cz

Pan Štefan Jakubjanski mi byl doporučen mým synem. Hledali jsme s manželem někoho, kdo nám vytvoří logo pro naši nově vznikající firmu, které bude „mluvit“. Od prvního kontaktu jsme věděli, že to je přesně „ono“. Pan Jakubjanski je neskutečně milý, ochotný, příjemný a empatický člověk. Hned první návrhy byly perfektní. Doladili jsme pár detailů a logo bylo na světě. Okamžitě pochopil o co nám jde, co je pro nás podstatné. Komunikace byla okamžitá, reakce neskutečně trefné. Pana Jakubjanskeho stoprocentně doporučuji, je skvělý. Neskutečná spolupráce, vše dokonalé. Moc děkujeme!

Ing. Kateřina Němcová
geodet
www.geodezienemec.cz katanemcova007@gmail.com 721 434 999

Pan Jakubjanski pro nás zatím zpracovával dvě loga a s velkou radostí i důvěrou budeme ve spolupráci pokračovat dál. Potěšil nás jeho naprosto profesionální a zároveň empatický přístup k věci. Poradil, nasměroval a neměl problém udělat i více návrhů, když jsme neměli zcela ujasněnou představu. S citem vystihl ideový záměr a motiv. Mohli jsme se spolehnout na čisté, vkusné a nápadité, zpracování. Vstřícná, trpělivá a přátelská komunikace je mu vlastní. Můžeme jen doporučit.

Ing. Jiří Plicka
předseda UPTČM
www.uptcm.cz

Štefana Jakubjanskeho jsem poptala pro vytvoření nového loga pro mou společnost. Představu o jeho konkrétní podobě jsem neměla, spíše jen představu o tom, jak by logo mělo působit. Mou neurčitou představu velmi vystihl jedním z návrhů, které se podařilo krásně doladit.Od pana Jakubjanskeho jsem si nechala vytvořit i vizitky. Spolupráce byla z jeho strany ukázková, není co vytknout. Nápad, zapracování požadavků, výstupy. Vždy velmi rychle reagoval a vše bylo realizováno v krátkém čase. Doporučuji.

Hedvika Šikulová
jednatelka VikaPO s.r.o.
sikulova@vikapo.cz