Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Štefan Jakubjanski > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Štefan Jakubjanski — logo designér

Zobrazuji č. 2130 z celkem 51 doporučení prezentace Štefan Jakubjanski:
Super přístup a rychlé zpracování. Štefan byl ochotný udělat několik korektur a variací. Naprostá spokojenost, doporučuji.

Dominik Fajner

typekdom@gmail.com ~ 777 127 788
Jestli nemáte tušení o tom jak má vypadat vaše logo, tak Štefan vám ho vytvoří pouze z popisu. Je úžasné jak velikou tvořivost a kreativitu vlastní. Dodal nám rychle pár nápadů a hned se trefil. Nevytváří pouze loga, ale díla, které jsou inspirativní. Skvělá komunikace přes email. Člověku hned porozumí. Ještě jednou velké díky za skvělé logo a doporučuji.

Petr K.

regeles@atlas.cz ~ 774 123 609
Pan Štefan přesně splnil očekávání, která jsme od vytvořeného loga očekávali. Rádi bychom jménem společnosti KKAUTOInvest poděkovali panu Štefanovi za milé, vstřícné a rychlé jednání. Byla radost s Vámi spolupracovat a mile rádi se na Vás obrátíme zase v případě dalších grafických úprav. Můžeme jen a jen doporučit dále.

Irena Myšková

KKAUTOInvest
myskova.i@centrum.cz ~ 774 987 080
Vytvoření loga pro Doubravnickou restauraci provedl skvěle. Oceňuji kreativitu a nápady při zpracování. Komunikace probíhala rychle a bezproblémově. Výstupy dodal v několika nejpoužívanějších formátech.

Miroslav Šamánek

propagační grafický designér
www.vardy.cz ~ samanek@vardy.cz ~ 720 658 474
Práce pana Jakubjanského si vážím především kvůli rychlé a přehledné komunikaci k návrhům, které jsem potřeboval. Od prvního kontaktu až po poslední zaslání všech dokumentů uběhl pouze týden. Grafické zpracování loga bylo zasláno v několika variantách, z nichž jsme poté vybrali nejlíbivější variantu, kterou jsme mohli upravit. S prací pana Jakubjanského jsem maximálně spokojen.

Pavel Bartoš

info@pavelbartosreality.cz ~ 725 293 139
Štefan nám upravoval fotografii na webové stránky. Spolupráce proběhla v pořádku a ze strany klienta byla maximální spokojenost. Mohu jen doporučit.

Jakub Pavlíček

j.pavlicek11@gmail.com
Pan Jakubjanski pro mne navrhl logo, které je součástí „modernizace“ firemní identity v souvislosti s přípravou nových webových stránek. Navržené logo, se kterým jsem velmi spokojen, bylo rychle hotové a to i přesto, že jsem si navymýšlel několik dodatečných úprav, které pan Štefan vždy ochotně a rychle vypracoval. Naši spolupráci mohu stručně shrnout slovy: výborná a rychlá komunikace, profesionální a trpělivý přístup. Určitě DOPORUČUJI!

Jiří Mlejnek

www.fid-avionics.eu ~ mlejnek@fid-avionics.eu ~ 731 465 747
Výborné nápady, rychlá odezva a skvělé řešení loga pro vaši firmu. Pokud je někdo na vážkách, mohu vřele doporučit.

Jaroslav Novák

jardys@spoluzaci.cz ~ 723 535 062
Pan Jakubjanski moc hezky vystihl podstatu mého loga a naplnil mé očekávání. S logem jsem moc spokojená. Spolupráce celkově probíhala výborně.

Michaela Štréblová

virtuální asistentka
www.happytohelp.cz ~ misa@happytohelp.cz ~ 777 899 622
Spolupráce se Štefanem proběhla skvěle, rád nám návrh několikrát přepracoval dokud jsme nebyli plně spokojeni. A nutno říci, že i když jsme ani přesně nevěděli, co vlastně konkrétně chceme, tak veškeré jednotlivé návrhy a úpravy byly hezké a použitelné a nakonec jsme se skvěle potkali s naší vizí. V případě tvorby dalšího loga se na Štefana opět obrátím, mohu doporučit.

Radek Šilberský

radek@jakoviking.cz ~ 777 890 768
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS