Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Štefan Jakubjanski > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Štefan Jakubjanski — logo designér

Zobrazuji č. 3140 z celkem 51 doporučení prezentace Štefan Jakubjanski:
Super komunikace a kvalitní výstup. Doporučuji a děkuji za kvalitně odvedenou práci.

Jakub Zapletal

pivniceuzamku@gmail.com ~ 739 654 174
Po zhlédnutí portfolia jsem pana Jakubjanského neváhal oslovit s návrhem loga a vizitek pro naši společnost. Líbil se mi jeho design. Komunikace byla příjemná a na profesionální úrovni. Od zadání jsme se propracovali na návrh loga, se kterým jsme byli maximálně spokojeni. Po návrhu jsme pokračovali vizitkami. Štefan přetvořil zadání promptně a neměl problém několikrát finální podobu výstižně doupravit podle představ. Mohu jen souhlasit s ostatními a Štefana vřele doporučit!

Robert Kominka

konzultant / developer v oboru automatizace
robert.kominka@qna.systems ~ 720 738 085
Velmi dobrá spolupráce, rychlá komunikace, rychlé pochopení, rychlé vypracování a super návrhy. Můžu jen doporučit.

Markéta Marholtová

marketamarholtova@gmail.com ~ 601 165 199
Na Štefana jsem narazil na portále Na volné noze při hledání zhotovitele nového loga pro firmu zabývající se prodejem vína. Spolupráce s ním byla příkladná, svižně a profesionálně reaguje na podněty od klienta a výsledek stojí za to. Mohu jen doporučit :)

Patrik Tomáštík

patriktomastik@seznam.cz ~ 774 192 249
Pan Jakubjanski byl výborný, rychlý, vstřícný, vše na vysoké profesionální úrovni. Dáváme 10 z 10. Budeme se již obracet pouze na něho. Předvedl perfektní práci a hlavně obratem. Děkujeme.

Jitka Bayerová

kancelář MUDr. Martina Jana Stránského, M.D.
www.narodni.cz ~ bayerova@mjs.narodni.cz
Naprostá spokojenost při výrobě loga. Vše bylo do týdne hotové včetně zaslání finálních podkladů. Skvěle Štefan odhadl styl loga podle zadání.

Patrik Patrik

allnet17@gmail.com ~ 775 676 522
Designér Štefan Jakubjanski je skutečný profesionál. Jeho práce si nesmírně vážím a vřele ho doporučuji. Je těžké vyjmenovat všechna pozitiva spolupráce s ním. Oceňuji hlavně jeho osobní přístup, empatii, ochotu, rychlost a profesionalitu. Na Štefana jsem se obrátila s prosbou o vytvoření loga pro charitativní sbírku „Podporuji hendigolf“, která slouží postiženým golfistům. Sdělila jsem mu svá očekávání, představy a netrpělivě jsem se těšila na první návrh loga. A ano, jeho první zaslaný návrh byl ten pravý. Logo dodalo našemu projektu svou vlastní identitu a věříme, že i díky němu bude sbírka úspěšná. Děkujeme a doporučujeme.

Jana Brabníková

Czech Handigolf Consulting s.r.o.
jana.brabnikova@gmail.com ~ 778 088 864
Vyzdvihuji rychlou komunikaci, rychlé reakce a změny, nápady. Spolehlivost a dodržení slíbeného bylo pro mě velice příjemné. Kvalitní práce za rozumné peníze. Doporučuji!

Jan Maxa

Gyros u Maxe
bons4@email.cz ~ 604 110 199
Štefan Jakubjanski je odborník a profesionál na svém místě. Při tvorbě loga dává zákazníkovi prostor pro převedení jeho přání do reality. Doporučuji spolupráci. Děkuji!

Martin Okleštěk

interiérový profesionál
www.martinoklestek.cz ~ interiery@martinoklestek.cz ~ 774 481 681
Logo je moc pěkné, jsme nadšení. I když jsme ho třikrát měnili, tak vše probíhalo se stejným nasazením a v pohodě. Logo je plně dle našich představ. Bylo hotové rychle a dílčí reakce též super. Doporučujeme, a pokud budeme dělat další kreativu, tak určitě zase zde.

Katerina S.

katka.slezakova@email.cz ~ 604 462 095
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS