Doporučení z první ruky

Štefan Jakubjanski — logo designér


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 54 doporučení

Super komunikace a kvalitní výstup. Doporučuji a děkuji za kvalitně odvedenou práci.

Jakub Zapletal
pivniceuzamku@gmail.com 739 654 174

Po zhlédnutí portfolia jsem pana Jakubjanského neváhal oslovit s návrhem loga a vizitek pro naši společnost. Líbil se mi jeho design. Komunikace byla příjemná a na profesionální úrovni. Od zadání jsme se propracovali na návrh loga, se kterým jsme byli maximálně spokojeni. Po návrhu jsme pokračovali vizitkami. Štefan přetvořil zadání promptně a neměl problém několikrát finální podobu výstižně doupravit podle představ. Mohu jen souhlasit s ostatními a Štefana vřele doporučit!

Robert Kominka
konzultant / developer v oboru automatizace
robert.kominka@qna.systems 720 738 085

Velmi dobrá spolupráce, rychlá komunikace, rychlé pochopení, rychlé vypracování a super návrhy. Můžu jen doporučit.

Markéta Marholtová
marketamarholtova@gmail.com 601 165 199

Na Štefana jsem narazil na portále Na volné noze při hledání zhotovitele nového loga pro firmu zabývající se prodejem vína. Spolupráce s ním byla příkladná, svižně a profesionálně reaguje na podněty od klienta a výsledek stojí za to. Mohu jen doporučit :)

Patrik Tomáštík
patriktomastik@seznam.cz 774 192 249

Pan Jakubjanski byl výborný, rychlý, vstřícný, vše na vysoké profesionální úrovni. Dáváme 10 z 10. Budeme se již obracet pouze na něho. Předvedl perfektní práci a hlavně obratem. Děkujeme.

Jitka Bayerová
kancelář MUDr. Martina Jana Stránského, M.D.
www.narodni.cz bayerova@mjs.narodni.cz

Naprostá spokojenost při výrobě loga. Vše bylo do týdne hotové včetně zaslání finálních podkladů. Skvěle Štefan odhadl styl loga podle zadání.

Patrik Patrik
allnet17@gmail.com 775 676 522

Designér Štefan Jakubjanski je skutečný profesionál. Jeho práce si nesmírně vážím a vřele ho doporučuji. Je těžké vyjmenovat všechna pozitiva spolupráce s ním. Oceňuji hlavně jeho osobní přístup, empatii, ochotu, rychlost a profesionalitu. Na Štefana jsem se obrátila s prosbou o vytvoření loga pro charitativní sbírku „Podporuji hendigolf“, která slouží postiženým golfistům. Sdělila jsem mu svá očekávání, představy a netrpělivě jsem se těšila na první návrh loga. A ano, jeho první zaslaný návrh byl ten pravý. Logo dodalo našemu projektu svou vlastní identitu a věříme, že i díky němu bude sbírka úspěšná. Děkujeme a doporučujeme.

Jana Brabníková
Czech Handigolf Consulting s.r.o.
jana.brabnikova@gmail.com 778 088 864

Vyzdvihuji rychlou komunikaci, rychlé reakce a změny, nápady. Spolehlivost a dodržení slíbeného bylo pro mě velice příjemné. Kvalitní práce za rozumné peníze. Doporučuji!

Jan Maxa
Gyros u Maxe
bons4@email.cz 604 110 199

Štefan Jakubjanski je odborník a profesionál na svém místě. Při tvorbě loga dává zákazníkovi prostor pro převedení jeho přání do reality. Doporučuji spolupráci. Děkuji!

Martin Okleštěk
interiérový profesionál
www.martinoklestek.cz interiery@martinoklestek.cz 774 481 681

Logo je moc pěkné, jsme nadšení. I když jsme ho třikrát měnili, tak vše probíhalo se stejným nasazením a v pohodě. Logo je plně dle našich představ. Bylo hotové rychle a dílčí reakce též super. Doporučujeme, a pokud budeme dělat další kreativu, tak určitě zase zde.

Katerina S.
katka.slezakova@email.cz 604 462 095