Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Štefan Jakubjanski > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Štefan Jakubjanski — logo designér

Zobrazuji č. 3139 z celkem 39 doporučení prezentace Štefan Jakubjanski:
Super komunikace a kvalitní výstup. Doporučuji a děkuji za kvalitně odvedenou práci.

Jakub Zapletal

pivniceuzamku@gmail.com
Po zhlédnutí portfolia jsem pana Jakubjanského neváhal oslovit s návrhem loga a vizitek pro naši společnost. Líbil se mi jeho design. Komunikace byla příjemná a na profesionální úrovni. Od zadání jsme se propracovali na návrh loga, se kterým jsme byli maximálně spokojeni. Po návrhu jsme pokračovali vizitkami. Štefan přetvořil zadání promptně a neměl problém několikrát finální podobu výstižně doupravit podle představ. Mohu jen souhlasit s ostatními a Štefana vřele doporučit!

Robert Kominka

konzultant / developer v oboru automatizace
robert.kominka@qna.systems
Velmi dobrá spolupráce, rychlá komunikace, rychlé pochopení, rychlé vypracování a super návrhy. Můžu jen doporučit.

Markéta Marholtová

marketamarholtova@gmail.com
Na Štefana jsem narazil na portále Na volné noze při hledání zhotovitele nového loga pro firmu zabývající se prodejem vína. Spolupráce s ním byla příkladná, svižně a profesionálně reaguje na podněty od klienta a výsledek stojí za to. Mohu jen doporučit :)

Patrik Tomáštík

patriktomastik@seznam.cz
Pan Jakubjanski byl výborný, rychlý, vstřícný, vše na vysoké profesionální úrovni. Dáváme 10 z 10. Budeme se již obracet pouze na něho. Předvedl perfektní práci a hlavně obratem. Děkujeme.

Jitka Bayerová

kancelář MUDr. Martina Jana Stránského, M.D.
www.narodni.cz ~ bayerova@mjs.narodni.cz
Naprostá spokojenost při výrobě loga. Vše bylo do týdne hotové včetně zaslání finálních podkladů. Skvěle Štefan odhadl styl loga podle zadání.

Patrik Patrik

Designér Štefan Jakubjanski je skutečný profesionál. Jeho práce si nesmírně vážím a vřele ho doporučuji. Je těžké vyjmenovat všechna pozitiva spolupráce s ním. Oceňuji hlavně jeho osobní přístup, empatii, ochotu, rychlost a profesionalitu. Na Štefana jsem se obrátila s prosbou o vytvoření loga pro charitativní sbírku „Podporuji hendigolf“, která slouží postiženým golfistům. Sdělila jsem mu svá očekávání, představy a netrpělivě jsem se těšila na první návrh loga. A ano, jeho první zaslaný návrh byl ten pravý. Logo dodalo našemu projektu svou vlastní identitu a věříme, že i díky němu bude sbírka úspěšná. Děkujeme a doporučujeme.

Jana Brabníková

Czech Handigolf Consulting s.r.o.
jana.brabnikova@gmail.com ~ 778 088 864
Vyzdvihuji rychlou komunikaci, rychlé reakce a změny, nápady. Spolehlivost a dodržení slíbeného bylo pro mě velice příjemné. Kvalitní práce za rozumné peníze. Doporučuji!

Jan Maxa

Gyros u Maxe
Štefan Jakubjanski je odborník a profesionál na svém místě. Při tvorbě loga dává zákazníkovi prostor pro převedení jeho přání do reality. Doporučuji spolupráci. Děkuji!

Martin Okleštěk

interiérový profesionál
www.martinoklestek.cz ~ interiery@martinoklestek.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS