Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Štefan Jakubjanski > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Štefan Jakubjanski — logo designér

Zobrazuji č. 4150 z celkem 50 doporučení prezentace Štefan Jakubjanski:
Strašně rychlé, na první dobrou skvělé, v dnešním světě unikátní služby. Děkuji.

Karel Šudák

www.msenergo.cz ~ msenergo.cz@gmail.com ~ 777 870 775
Určitě doporučuji. Rychlé a seriozní jednání. Dodržení termínu (s velkým předstihem), vstřícnost a flexibilita. Naprostá spokojenost.

Filip Švaříček

svaricek@redcap.tv ~ 775 560 412
Štefana jsem oslovil s prosbou o vytvoření loga pro můj soukromý projekt. Musím velmi ocenit jeho rychlost, kvalitu komunikace a hlavně tvořivost. Dokázal porozumět mé představě, předložit různé varianty návrhu a následně dotvořit k mojí stoprocentní spokojenosti. Mohu jej jen doporučit.

Hynek Rychtář

hynek@bezkravaty.cz ~ 797 867 385
U pana Jakubjanského jsem si nechával tvořit logo pro svůj nový ekologicky zaměřený e-shop FeelHappy.cz. Byla to příjemná a kvalitní spolupráce. Vždy jsem dostal několik návrhů, ze kterých jsem mohl vybírat a dále jsme varianty společně ladili. Velmi rychle jsme se dostali k mé představě. Kromě kvality zpracování bych rád zmínil i rychlost provedení. Během necelého týdne bylo vše hotovo. Děkuji a určitě doporučuji tohoto grafika.

Petr Havránek

FeelHappy.cz ~ info@feelhappy.cz
Určitě můžu doporučit, velmi příjemná komunikace a ochota vyjít vstříc všem nápadům a úpravám.

Alena Čechová

cech.alena@email.cz ~ 774 940 540
Pana Štefana můžu všem vřele doporučit – milá a blesková komunikace i práce, výstup provedený do několika dnů. Navíc je velmi ochotný a nápomocný při případných korekturách a specifických požadavcích. Hodnotím 5* a díky! :)

Terézia Zambojová

tereza.zambojova@seznam.cz ~ 606 161 545
Nechávali jsme si u Štefana Jakubjanskiho vypracovávat logo nové odnoži naší společnosti. Měli jsme představu o logu i prvky, které chceme, aby byly v logu obsaženy, jen jsme si nevěděli rady, jak vše spojit ve fungující celek. Se Štefanem byla skvělá komunikace. Profesionální přístup, rychlost, perfektně vystihl naše představy. Vždy nám dodal několik variant loga se zapracovanými úpravami a postupně jsme se dopracovali až k té ideální podobě. Výsledkem bylo precizně zpracované logo se všemi potřebnými výstupy i radami k jeho dalšímu použití. Spolupráci se Štefanem můžu za naši společnost jednoznačně doporučit.

Pavla Babicová

marketingový specialista
www.bafire.cz
Pan Jakubjanski pro mne vytvořil nové logo a v budoucnu budeme ještě spolupracovat na banneru a další grafice. Po naší vzájemné spolupráci bych rád zdůraznil především příjemný osobní přístup a snahu vše do detailu vysvětlit i někomu, kdo netuší. Komunikace a celé vyřízení bylo také velmi rychlé a věcné.

Martin Paczek

martin.paczek@gmail.com
Spolupráce se Štefanem byla naprosto perfektní, jsme velmi spokojení. Reagoval ihned a veškeré poznámky zapracoval. Máme moderní a jednoduché logo, přesně tak, jak jsme si představovali. Doporučuji na 1000 %.

Nela Hanáková

Platforma SoulUpp
nela.hanakova@gmail.com
Byla jsem s výsledkem opravdu moc spokojená. Komunikace byla velmi příjemná a rychlá. Pan Jakubjanski je ochotný a splnil všechny moje požadavky a za super cenu. Určitě doporučuji!

Aneta Růžičková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS