Doporučení z první ruky

Štefan Jakubjanski — logo designér


Zobrazuji č. 41-50 z celkem 54 doporučení

Strašně rychlé, na první dobrou skvělé, v dnešním světě unikátní služby. Děkuji.

Karel Šudák
www.msenergo.cz msenergo.cz@gmail.com 777 870 775

Určitě doporučuji. Rychlé a seriozní jednání. Dodržení termínu (s velkým předstihem), vstřícnost a flexibilita. Naprostá spokojenost.

Filip Švaříček
svaricek@redcap.tv 775 560 412

Štefana jsem oslovil s prosbou o vytvoření loga pro můj soukromý projekt. Musím velmi ocenit jeho rychlost, kvalitu komunikace a hlavně tvořivost. Dokázal porozumět mé představě, předložit různé varianty návrhu a následně dotvořit k mojí stoprocentní spokojenosti. Mohu jej jen doporučit.

Hynek Rychtář
hynek@bezkravaty.cz 797 867 385

U pana Jakubjanského jsem si nechával tvořit logo pro svůj nový ekologicky zaměřený e-shop FeelHappy.cz. Byla to příjemná a kvalitní spolupráce. Vždy jsem dostal několik návrhů, ze kterých jsem mohl vybírat a dále jsme varianty společně ladili. Velmi rychle jsme se dostali k mé představě. Kromě kvality zpracování bych rád zmínil i rychlost provedení. Během necelého týdne bylo vše hotovo. Děkuji a určitě doporučuji tohoto grafika.

Petr Havránek
FeelHappy.cz info@feelhappy.cz

Určitě můžu doporučit, velmi příjemná komunikace a ochota vyjít vstříc všem nápadům a úpravám.

Alena Čechová
cech.alena@email.cz 774 940 540

Pana Štefana můžu všem vřele doporučit – milá a blesková komunikace i práce, výstup provedený do několika dnů. Navíc je velmi ochotný a nápomocný při případných korekturách a specifických požadavcích. Hodnotím 5* a díky! :)

Terézia Zambojová
tereza.zambojova@seznam.cz 606 161 545

Nechávali jsme si u Štefana Jakubjanskiho vypracovávat logo nové odnoži naší společnosti. Měli jsme představu o logu i prvky, které chceme, aby byly v logu obsaženy, jen jsme si nevěděli rady, jak vše spojit ve fungující celek. Se Štefanem byla skvělá komunikace. Profesionální přístup, rychlost, perfektně vystihl naše představy. Vždy nám dodal několik variant loga se zapracovanými úpravami a postupně jsme se dopracovali až k té ideální podobě. Výsledkem bylo precizně zpracované logo se všemi potřebnými výstupy i radami k jeho dalšímu použití. Spolupráci se Štefanem můžu za naši společnost jednoznačně doporučit.

Pavla Babicová
marketingový specialista
www.bafire.cz

Pan Jakubjanski pro mne vytvořil nové logo a v budoucnu budeme ještě spolupracovat na banneru a další grafice. Po naší vzájemné spolupráci bych rád zdůraznil především příjemný osobní přístup a snahu vše do detailu vysvětlit i někomu, kdo netuší. Komunikace a celé vyřízení bylo také velmi rychlé a věcné.

Spolupráce se Štefanem byla naprosto perfektní, jsme velmi spokojení. Reagoval ihned a veškeré poznámky zapracoval. Máme moderní a jednoduché logo, přesně tak, jak jsme si představovali. Doporučuji na 1000 %.

Nela Hanáková
Platforma SoulUpp
nela.hanakova@gmail.com

Byla jsem s výsledkem opravdu moc spokojená. Komunikace byla velmi příjemná a rychlá. Pan Jakubjanski je ochotný a splnil všechny moje požadavky a za super cenu. Určitě doporučuji!

Aneta Růžičková