Doporučení z první ruky

Štefan Mazáň — grafik, kodér, webový vývojář a webdesignér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 121 doporučení

Spolupráci se Štefanem si musím jen chválit. Jeho přístup je proaktivní, v leckterých momentech myslí na detaily za mě. Je komunikativní a nenechává nic náhodě. Jeho přístup k práci a zakázkám je mi velmi blízký. Vytvořil pro nás webové stránky pro přátele volného času (candrbal.cz). Pro naše společnosti hamko cz a Náš bar spravuje PPC kampaně. Momentálně s námi spolupracuje na výrobě e-shopu (www.nasekava.com). Dostál vždy svého slova a konzultace s ním jsou vždy efektivní. Štefan pro nás vypracoval již 5 projektů. Má svůj názor na věc. S 6. projektem víme, ke komu se vrátíme.

Veronika Hamanová
jednatelka společností hamko cz & Náš bar
www.hamko.cz hamko@hamko.cz 602 354 713

Pan Štefan Mazáň umí naslouchat, umí realizovat a umí uspokojit požadavky zákazníka. Realizoval nám stránky www.preventcom.cz, intranet, blogy a některé grafické návrhy. Zůstal jsem s ním v kontaktu a občas mi i nadále telefonicky nebo emailem poradí. Vždy jsem byl spokojen a přeji mu hodně dalších spokojených klientů.

Milan Kondziolka
jednatel PreventCom s.r.o.
www.preventcom.cz milan.kondziolka@preventcom.cz 777 700 814

Připojuji se s pochvalou pro Štefana Mazáně za již několikaletou spolupráci v oblasti prezentace naší firmy. Důkazem jsou spokojení klienti, kterým s elegancí jeho vlastní usnadňuje cestu k našim službám. Nejvíce si cením spolehlivosti, která je v dnešní době celkem vzácná... Díky, Štefane!

Šárka Hochmanová
cestovní agentura Planet
www.ca-planet.cz ca-planet@ca-planet.cz 326 727 791

Mohu opravdu jen doporučit! Za téměř dvacet let, kdy se pohybuji na volné noze, jsem se poprvé setkal se skutečně profesionálním, kreativním, a přitom empatickým způsobem práce při tvorbě webových stránek. Firma Výroba grafiky nám výrazně pomohla změnit image naší společnosti, a to nejen po stránce vizuální, ale zejména obsahové. Osobní přístup, který přesně cílí na potřeby klienta a jeho cílové skupiny, je to, co nám u jiných firem, nabízejících obdobné služby, chybělo.

Ing. Jiří Hronovský
econac, s.r.o. - účetní a daňové poradenství
www.econac.cz econac@econac.cz 606 629 111

S prací na úpravě XHTML/CSS kódu na Design portálu jsem byl velmi spokojen a určitě plánuji Štefana oslovit i při dalších úpravách, které si budou žádat kvalitního kodéra.

Martin Kalda
šéfredaktor Design portálu
www.designportal.cz

Potkali jsme se na ochutnávce vína, kde jsem se zmínil o nefunkčnosti našich www stránek. Nabídl své služby a události nabraly rychlý spád. Vše zvládl perfektně, rychle, a podle mě velice profesionálně. Neustále věci vylepšuje, podle mě vysoko nad rámec zaplacených služeb. Vřele doporučuji.

Roman Komarov
vinokom@volny.cz 603 361 031

Se spoluprací se Štefanem jsem maximálně spokojená, velice (a okamžitě) mi pomohl při řešení nefungujícího webu, dále mi nabídl cenově více než přijatelné služby při tvorbě nových stránek. Snaží se vše řešit obratem a jednoduše, maximálně vychází vstříc (i mým mnohdy nesmyslným „blondýnovským" požadavkům) a je neskutečně trpělivý. Proto si jeho práce a osobního nasazení velice cením a vřele doporučuji!

Lucie Kukulová

S panem Mazáněm spolupracovat začínáme. Bude nám předělávat webové stránky. Na vyzkoušení jsme mu zadali nové logo firmy a zvací dopis. Logo mělo invenci a nápad, bylo opravdu dobré. Stejně tak i ukázky jeho webovek pro jiné klienty. Za velký klad považuji, že pan Mazáň ke kritice přistupuje velmi profesionálně, a vždy velmi pečlivě zkoumá, co od něho klient požaduje.

Ing. Martin Slouka
Florian Trading ČR
724 519 517

Štefana Mazáně jsme vybrali jako kodéra pro projekt webových stránek společnosti Door Financial a.s. (www.doorfinancial.com). Během práce projevil proaktivitu, čímž dopomohl k rychlému dokončení projektu. Poctivě plnil zadání a časové termíny. Díky tomuto přístupu získal i zakázku pro další společnost z naší skupiny firem.

Pavel Zámečník
IT specialista
www.doorfinancial.com p.zamecnik@doorfin.cz 734 235 191

Rád se podělím o svoji zkušenost s panem Mazáněm a s klidným svědomím jeho služby doporučím! Spolupracovali jsme na tvorbě webových stránek. Vytvoření stránek pro náš komplex a převedení myšlenek do praxe není nic jednoduchého (skloubení prakticky tří webů – restaurace, koktejlového baru a bowlingové herny). Chválím přístup, invenci a kreativitu. Dodržení veškerých dojednaných termínů. Jeho přístup k zakázce byl velmi profesionální a udělal vše pro moji spokojenost s webem!

Josef Louč
www.olympiacentrum.cz reditel.steakhouse@gmail.com 608 810 816