Doporučení z první ruky

Štefan Mazáň — grafik, kodér, webový vývojář a webdesignér


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 121 doporučení

Vřele doporučujeme služby pana Štefana Mazáně. Při tvorbě grafiky pro náš e-shop prokázal svou kreativitu a profesionalitu. Na veškeré připomínky reagoval velmi rychle a spolehlivě. Jsme maximálně spokojeni a nemáme co vytknout.

Jakub Jindra
Popular computers s.r.o.

Pokud bych byl požádán o tip na grafika, tak bych doporučil pana Štefana Mazáně. Jeho tvorba má nápad a je čistá. V porovnání s návrhy, které nám prošly rukama, Štefan jednoznačně vede. Bez přehánění doporučuji.

Jiří Kadrnka
Internetový hobby receptář
www.ceskykutil.cz jiri.kadrnka@ceskykutil.cz 736 488 150

Děkuji za veškeré služby spojené s návrhem a následnou tvorbou mých nových www stránek. Spolupráce se Štefanem Mazáněm byla velmi příjemná ve všech ohledech. Byl velice vstřícný, milý a lidský. Pokud budu v budoucnu potřebovat další služby tohoto typu, nebudu váhat a opět se na pana Mazáně obrátím. Ještě jednou za vše moc děkuji. Štefana budu všude doporučovat, tak jako mi byl on sám doporučen.

Milan Holub
www.car-diagnostik.cz servisrns510@seznam.cz 774 242 412

Maximální spokojenost při tvorbě e-shopu pro Sweetcakes. Štefan zařídí a pomůže se vším. Pracuje jako by byl další společník ve firmě. Poradí, navrhne, zařídí, zorganizuje... Ze Štefana by si měly vzít všechny firmy příklad. Za mě velké doporučení!

Michael Neterda
www.sweetcakes.cz neterdamichael@seznam.cz 773 937 730

Pan Štefan Mazáň upravoval webové stránky našeho pensionu, aby fungovaly nejen pro počítač, ale i pro mobilní aplikace. Neměla jsem dobrou zkušenost s předchozím kodérem a tak jsem velice přivítala profesionální zdatnost pana Mazáně. Kromě výše uvedeného zadání bylo zapotřebí webové stránky ještě doladit tak, aby byly uživatelsky příjemné. Webové stránky dnes fungují ještě lépe, než jsem si vůbec dovedla představit. Služby pana Mazáně vřele doporučuji.

Marie Mašátová
majitelka pensionu Rosa v Praze 10 – Hostivař
www.rosapension.cz marie@rosapension.cz 271 751 263

Se Štefanem jsem měla možnost spolupracovat na několika projektech v oblasti webů a dalších věcí spojených s online prostředím. Práce byla vždy odvedena rychle a kvalitně. Vše, co je třeba udělat, Štefan laicky vysvětlí i naprostému amatérovi, takže víte, za co přesně platíte.

Urszula Fukalová
urszula.fukalova@gmail.com 776 621 543

Pana Mazáně můžu maximálně doporučit, dosud jsem se nesetkal s vývojářem, který by dokázal tak rychle a efektivně pracovat s WP šablonami. Chválím spolehlivost, férový přístup a vlastní uvažování nad projektem.

Jan Duda

Pan Mazáň je empatickej a usměvavej ajťák!? Chápete to?!! Já to nechápu doteď!! Splní, co vám na očích uvidí, zároveň laskavě a s úsměvem na tváři vám vysvětlí, že některý vaše požadavky jsou úplně mimo, a vy nenásilně záhy pochopíte, že má vlastně pravdu. Taky za vámi rád a ochotně přijede osobně, aby s vámi dotáhnul maličkosti, které se po mailu prostě vyřešit nedají. Za mě jednička s hvězdičkou.

Michal Tesař
Managing Director and Recruitment Expert

Spolupracujeme na řadě webů a nemůžeme si stěžovat. Ceníme si, že vše jde hladce a nic není překážkou. Doporučuji!

Igor Kluziok
marketingová agentura
www.woxo.cz

Pan Štefan Mazáň zabezpečoval kompletní obměnu webových stránek pro naši společnost v roce 2016 formou fixed price. Obměna zahrnovala z našeho pohledu změnu technologie, kompletně nový design a kompletně předělaný obsah. Projekt proběhl v krátkém období (cca 2,5 měsíce). Na začátku projektu jsme velice obecně představili náš záměr z hlediska grafiky stránek a hrubý nástin rozložení podstránek dle důležitých informačních celků. Velmi oceňuji zkušenosti a rady ohledně základních pravidel, které by stránky měly splňovat, aby byly moderní, přehledné, pravdivé, dobře administrovatelné a profesně správně navržené. Cením si schopnosti říci zákazníkovi, že jeho názor nebo požadavek není správný. Pro zákazníka je to důležitý, nezávislý pohled „zvenčí“. Průběh spolupráci hodnotím jako velice pohodový, rozvíjeli jsme vlastně jen jeden grafický návrh, ve kterém jsme postupně nahrazovali slepé texty skutečným obsahem. Úpravy a případné změny a předělávky probíhaly rychle a s úsměvem. Po nasazení do produkce nám pan Mazáň pomohl i s optimalizací stránek pro webové vyhledávače a produkty. Obecně bych ve spolupráci vypíchnul schopnost věcně komunikovat, přizpůsobit se potřebám zákazníka (nebyl problém se rychle a operativně kdykoli sejít), dodržovat sliby a termíny. Nejlépe hodnotím postoj neukončit projekt dříve, než je zákazník absolutně spokojen. Spolupráci s panem Štefanem Mazáňem vřele doporučuji.

Martin Mikuláš
Sales and Marketing Director
www.physter.com