Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Štěpán Mátl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Štěpán Mátl — webový vývojář a projektový manažer online projektů

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Štěpán Mátl:
Nejen z mé zkušenosti vím, že najít dobrého, spolehlivého, rychlého, komplexního a férového programátora, který sleduje moderní trendy a sám je do projektů zavádí, je velice těžké. Nedá se to poznat, protože při první schůzce všichni říkají, že takoví jsou. Což bohužel až v příliš mnoha případech není pravda. Proto jsem rád, že jsem po dvou špatných zkušenostech před mnoha lety začal spolupráci s panem Mátlem. I po více než deseti projektech jsem s jeho přístupem, vlastní invencí, ochotou a hlavně profesionalitou stejně spokojený jako po první jeho práci. Hodně mi ze začátku pomohl se v problematice zorientovat, kdy jsem ani sám přesně nevěděl, jak má výsledný projekt vypadat nebo působit? Spolupráci s panem Mátlem hodnotím tedy velice kladně a mohu ho jen doporučit.

Jiří Marcinek

ASP Group s.r.o.
www.aspgroup.cz
Konečně programátor, na kterého je spoleh a který ví, co dělá! Oceňuji zodpovědnost, rychlost komunikace, řešení problémů, osobní přístup a znalosti v oboru.

Jana Kellnerová

Tam a zpět, s.r.o.
www.tamazpet.com
Perfektní a na 100 % spolehlivý člověk, který s radostí dělá svou práci s maximální pečlivostí a smyslem pro nejmenší detail.

Miroslav Němeček

Hezká koupelna s.r.o.
www.hezkakoupelna.cz
Velice spolehlivý a poctivý programátor. Takových je opravdu málo. Spolupracujeme spolu již dlouho a doufám, že spolupráce bude i nadále pokračovat.

Marek Stebel

Houseland s.r.o.
www.houseland.cz
Jestli hledáte programátora, který pracuje rychle, kvalitně a komunikuje, tak Štěpán je ta správná volba. Doporučuji.

Tomáš Karásek

specialista FB marketingu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS