Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Straka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Straka — retušér fotografií a grafický designér

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace Jakub Straka:
Kristýna Maková
Jakub Straka pracuje rychle a dobře. Dodržuje termíny a zajímá ho výsledek práce a spokojenost klienta. A je ochotný dělat změny na základě klientových požadavků – a to bez negativních komentářů. Což není tak běžné, jak by se mohlo zdát. Pomohl i se specifikací podkladů, které bylo třeba dodat. A navrhl možná zlepšení i po obsahové stránce tak, aby byl výsledek co nejlepší.

Kristýna Maková

copyeditorka a konzultantka webového obsahu
Jakub je naprostý profesionál. S jeho kreativností vám ukáže, že logo není jen obrázek a text. Velice doporučuji všem, kdo hledá šikovného grafika na volné noze, který udělá práci lépe než kdejaká agentura. Díky moc!!!

Michal Koryčan

Pro vytvoření loga společnosti a jeho implementaci do firemních materiálů jsme hledali grafika „naslepo“. Pan Straka reagoval rychle a s rozumnou cenovou nabídkou. Kromě kvality odvedené práce jsme ocenili rovněž komunikaci prakticky obratem i rychlé a vstřícné řešení připomínek a námětů. Můžeme vřele doporučit.

Ing. Martin Šulc

Kaprona, první nadační a.s.
Jakub nám pomohl s tvorbou nového loga, které kvůli výrobě produktu muselo splňovat několik parametrů. Výsledek nás velmi příjemně překvapil a hned na první pohled jsme viděli, že je to přesně to, co jsme chtěli. Komunikace a rychlost zpracování byly taky na jedničku. V případě dalších grafických prací se na něj zase rádi obrátíme :)

Petr Procházka

Skinners
Jakub Straka pracuje rychle a dobře. Dodržuje termíny a zajímá ho výsledek práce a spokojenost klienta. A je ochotný dělat změny na základě klientových požadavků – a to bez negativních komentářů. Což není tak běžné, jak by se mohlo zdát.

Petr Jahoda

Laskavý humr
Pana Straku mohu rozhodně doporučit. Nechali jsme si od něj zpracovat logo a návrh letáku a plakátu. Domluva proběhla velmi hladce. Naše návrhy na drobné úpravy u letáku a plakátu okamžitě realizoval k naší spokojenosti a u loga ani žádné úpravy nebyly třeba, protože hned první návrh byl přesně takový, jak jsme si jej představovali. Navíc vše proběhlo velmi rychle.

Jaroslav Mazák

www.konopna-lekarna.cz
Pan Straka pro nás navrhoval propagační leták. S jeho prací jsme byli spokojeni. Dodržel dané zadání a vhodně využil volný prostor, který jsme mu poskytli. Byl vstřícný a reagoval velmi rychle. Jsme rádi, že jsme narazili zrovna na něj.

Václav Mareš

Sportmade a.s.
Opakovaně jsem využil grafických služeb Jakuba Straky. Dělal mi logo firmy, vizitku a reklamní letáky. Pokaždé jsem byl spokojen jak s kvalitou práce, tak i s její rychlostí a cenou. Navíc mi poradil s možností distribuce mé reklamy. Každopádně doporučuji využít jeho služeb.

Ing. Petr Langner

LP Garden
Jakub Straka mě zpracovával grafický návrh vizitky. O své profesionalitě mne přesvědčil nejenom rychlou komunikací a svým portfoliem, ale především precizním zpracováním návrhu vizitky, včetně zapracování mého loga a dalších představ. Jeho grafické služby mohu tudíž všem doporučit.

Jiří Svoboda

Central Communications
Jakub pro nás navrhoval logo a vizitky. Komunikace byla rychlá a servis výborný. Jakuba rozhodně doporučuji.

Adam Vankat

Altitudo
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS