Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tadeáš Kula > Webdesign a branding pro Yonilife

Webdesign a branding pro Yonilife

Yoni je uskupení mladých lidí se záměrem tvorby a sdílení nových produktů, perspektiv, umění a způsobu žití. Starám se o jejich mezinárodní e-shop s aktivním blogem. Aktuálně působí po celé Evropě, Austrálii a Kanadě. Mám také na dohled jejich brand.

Odkaz: https://yonilife.com/cs/kartacek-yoni/?ref=3&campaign=Portfolio
Zobrazuji položku č. 1 z celkem 5 položek v této galerii:

Webdesign a branding pro Yonilife
Webdesign a branding pro Yonilife  (náhled aktuálně zobrazené položky)Webdesign a branding pro Yonilife  (zobrazit v plné velikosti)Webdesign a grafika pro magazín Trendy Bydlení  (zobrazit v plné velikosti)Web pro Feedo.cz  (zobrazit v plné velikosti)Webové stránky Penzionu Na Vršku  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Tadeáš Kula

Tadeáš Kula

redakční systém WordPress
webdesignér se specializací na redakční systém WordPress — Tvorba webů pro malé a střední firmy s redakčním systémem WordPress včetně WooCommerce. Dále projektové řízení, přesuny webů na WordPress a zrychlování či přesuny mezi hostingy pro WordPress weby. Také konzultace brandingu. IT vzdělání a 7 let praxe.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 2 doporučení
Mobil: 722 782 102 ~ Email: tadeas@tadeaskula.cz ~ Web: tadeaskula.cz
Místo: Ústí nad Orlicí (Pardubický kraj) ~ Působnost: celá ČR; osobně hlavně Praha a Hradec Králové

2005 – 2018 © Robert Vlach a Tadeáš Kula Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS