Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tereza Hlaváčová, MBA > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tereza Hlaváčová, MBA — marketérka

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Tereza Hlaváčová, MBA:
S paní Hlaváčovou mám velmi pozitivní, profesionální, příjemné zkušenosti v oblasti komunikace a marketingu. Naši spolupráci považuji doposud za velmi přínosnou pro moji firmu. Její dlouholeté zkušenosti pomohly nastavit velmi účinnou propagaci a tím i důležitý přínos nových klientů pro společnost. Za hlavní vlastnost bych rád vyzdvihl její spolehlivost, kterou velmi oceňuji a je pro mě v mém podnikání velmi důležitá. Tímto bych chtěl paní Hlaváčové moc poděkovat a ostatním novým klientům určitě vřele doporučit.

Petr Chvalina

Relax Tiffanys
www.relaxtiffanys.cz ~ info@relaxtiffanys.cz ~ 601 006 009
Paní Hlaváčová je naprosto skvělá a šikovná copywriterka! Píše pro náš e-shop vynikající texty. S profesionálem, jako je paní Tereza Hlaváčová, chceme určitě dlouhodobě spolupracovat. Můžeme vřele doporučit!

Elizaveta Volkhina

Preciosa Collection
www.instagram.com/preciosa.collection/ ~ 775 228 551
Paní Tereza je velmi zodpovědný profesionál, vůči své práci a okolí, ve kterém se pohybuje. Je velkým přínosem pro naši společnost a jsem rád, že můžeme s kvalitami paní Terezy počítat v dlouhodobém horizontu. Mezi její velké přednosti, kterých si nejvíce ceníme, patří empatie, zaměření na detail a zodpovědnost.

Vojtěch Forejtek

Partner & Manager Business Development B-effective.cz
www.linkedin.com/in/vojtechforejtek/ ~ forejtek@b-effective.cz ~ 732 489 098
S Terezou již spolupracuji pár měsíců a rozhodně ji mohu doporučit jak pro její profesionální jednání, tak i výkon.

Karel Izera

Playtime Consulting s.r.o.
www.b-effective.cz
S paní Terezou Hlaváčovou mám velmi dobrou zkušenost v oblasti správy sociálních sítí. Paní Tereza mi pomohla dobře nastavit komunikaci na Facebooku a LinkedIn a také pro mne tvoří obsah příspěvků na základě odsouhlaseného media plánu. První pozitivní výsledky se začaly dostavovat již během prvního měsíce naší spolupráce. Způsob práce a komunikace mi naprosto vyhovuje a paní Terezu mohu upřímně doporučit dalším klientům.

Ing. Jana Karlachová

realitní makléřka ve společnosti RE/MAX Alfa
www.janakarlachova.cz ~ jana.karlachova@re-max.cz ~ 606 792 574
Cením si na Tereze ochoty rychle se učit a rozšiřovat si okruh znalostí. Ve financích se trochu topila, ale čím je naše spolupráce delší, tím je lepší. Vše probíhá tak, jak jsme si domluvili a zatím jsme nenarazili na vážnější problém. Mohu jen doporučit.

Matěj Novák

ředitel společnosti EasyChange
www.easychange.cz ~ matej.novak@easychange.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS