Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Tereza Průchová > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Tereza Průchová — grafický designér

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace MgA. Tereza Průchová:
Tereza v našem nakladatelství Kletr pracovala během posledních dvou let svých studií. Zpracovala samostatně tři cestopisné knihy (Jihoafrická republika, NP jihozápadu USA a Středozápad USA) vypravené množstvím fotografií a mapek. Terezka vytvořila ke knihám samostatně i hodící se účelovou grafiku do podtisku stran. V dalším čase se účastnila běžné zakázkové náplně vydavatelství, připravovala pro tisk různé brožury, prospekty, mapky a navrhovala grafiku pro informační tabule k naučným stezkám.

Ladislav Řežáb

Nakladatelství a agentura Kletr Plzeň
www.kletr.cz
Tereza byla a je naší externí designérkou, která nám navrhla kompletní brand společnosti od loga, designu stránek, prezentací, hlavičkových papírů až po vizitky. S její prací jsem nadmíru spokojený, jak po stránce profesní, tak po stránce přístupu k práci.

Marek Bárdy

Managing Director v CIE s.r.o.
www.cie-group.cz ~ bardy@cie-group.cz ~ 775 502 774
Tereza mi pomáhala s návrhem a designem interiéru rodinného domu. S její prací jsem nadmíru spokojený, mohu vřele doporučit. Nejvíce bych vyzdvihl přístup k zadaným úkolům a soběstačnost.

Michal Rychecký

S Terezou jsme dělali několik katalogů a jsem s nimi naprosto spokojen. I další úpravy byly vždy bez problémů.

Jakub Šubrt

subrt@lamborghini.cz ~ 774 351 250
Dlouho jsme hledali vhodné obrázky pro náš nový web. Nakonec jsme vybrali ty od Terezy. Pochopila zadání a vytvořila obrázky, které v širším kontextu vyjadřovaly zprávu a atmosféru, kterou jsme chtěli návštěvníkovi říci. Spolupráce byla perfektní, Tereza byla schopna se rychle zorientovat pro ni do té doby v neznámém oboru.

Jiří Šizling

jednatel firmy TENAUR s.r.o.
tenaur.cz
S Terkou jsme byli velmi spokojení. Naše svatební oznámení vypadalo podle našich představ.

Petr Tumpach

Paní Průchová svými návrhy zaujala Městské muzeum Blatná, které se chystalo vydat publikaci k 28. říjnu nazvanou Z válečných deníků. Velká válka na Blatensku 1914–1918. Přes prodlužování doby dodání potřebných textů ze strany muzea stihla typograficky zpracovat text i upravit fotografie v docela krátkém termínu. Poradila si i s méně kvalitními fotografiemi, které byly dodány třetí stranou. Komunikace s ní byla perfektní a případné změny po konzultaci s ní byly provedeny v krátkém čase, takže nedocházelo k dalšímu zdržení. Knihu připravila i s přebalem pro tiskárnu, se kterou nadále komunikovala a upravovala pro jejich potřebu rozměry a vzhled publikace. Pokud bude příležitost, rádi s ní navážeme spolupráci při vydávání další publikace. Její služby můžeme vřele doporučit.

Petr Chlebec

historik a dokumentátor Městského muzea Blatná
www.ckvb.cz ~ muzeum@ckvb.cz ~ 383 311 253
Paní Průchová pro mě připravovala grafický návrh narozeninové pozvánky, jež plně odpovídal mé představě. S její prací jsem byla maximálně spokojená, zejména jsem ocenila rychlost a vstřícnost.

Dita Kmochová

Paní MgA. Průchovou jsem oslovil ohledně tvorby loga pro vznikající firmu. Již při prvním setkání projevila velkou kreativitu a zároveň pochopení pro mou představu. Zároveň má dostatečnou vnitřní sílu a trpělivost, která je schopna krotit nereálné představy. Za velmi pozitivní považuji její rychlost při zpracování návrhu a cit pro barvy. Je nepochybné, že z těchto důvodů bude naše spolupráce pokračovat.

Zdeněk Domínek

lékař
optika-pankrac.cz
Emoční inteligence je opravdu nezbytná při vícejazyčné komunikaci a Tereza je ideální grafickou designérkou, která překoná očekávání vašich klientů. Fantastická práce. // Originální znění: Emotional intelligence is so necessary in multilanguage communications and Tereza is the ideal graphic designer to deliver beyond your client's expectations. Fantastic work.

James Perry ZammitSolten

InternationalMulti-Language Communications Consultancy
www.solten.mt ~ jpzammit@soltengroup.com ~ +356 9921 6871
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS