Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Tereza Průchová > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Tereza Průchová — grafický designér

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace MgA. Tereza Průchová:
Tereza v našem nakladatelství Kletr pracovala během posledních dvou let svých studií. Zpracovala samostatně tři cestopisné knihy (Jihoafrická republika, NP jihozápadu USA a Středozápad USA) vypravené množstvím fotografií a mapek. Terezka vytvořila ke knihám samostatně i hodící se účelovou grafiku do podtisku stran. V dalším čase se účastnila běžné zakázkové náplně vydavatelství, připravovala pro tisk různé brožury, prospekty, mapky a navrhovala grafiku pro informační tabule k naučným stezkám.

Ladislav Řežáb

Nakladatelství a agentura Kletr Plzeň
www.kletr.cz
Tereza byla a je naší externí designérkou, která nám navrhla kompletní brand společnosti od loga, designu stránek, prezentací, hlavičkových papírů až po vizitky. S její prací jsem nadmíru spokojený, jak po stránce profesní, tak po stránce přístupu k práci.

Marek Bárdy

Managing Director v CIE s.r.o.
www.cie-group.cz ~ bardy@cie-group.cz ~ 775 502 774
Tereza mi pomáhala s návrhem a designem interiéru rodinného domu. S její prací jsem nadmíru spokojený, mohu vřele doporučit. Nejvíce bych vyzdvihl přístup k zadaným úkolům a soběstačnost.

Michal Rychecký

S Terezou jsme dělali několik katalogů a jsem s nimi naprosto spokojen. I další úpravy byly vždy bez problémů.

Jakub Šubrt

subrt@lamborghini.cz ~ 774 351 250
Dlouho jsme hledali vhodné obrázky pro náš nový web. Nakonec jsme vybrali ty od Terezy. Pochopila zadání a vytvořila obrázky, které v širším kontextu vyjadřovaly zprávu a atmosféru, kterou jsme chtěli návštěvníkovi říci. Spolupráce byla perfektní, Tereza byla schopna se rychle zorientovat pro ni do té doby v neznámém oboru.

Jiří Šizling

jednatel firmy TENAUR s.r.o.
tenaur.cz
S Terkou jsme byli velmi spokojení. Naše svatební oznámení vypadalo podle našich představ.

Petr Tumpach

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS