Doporučení z první ruky

Bc. Terézia Palaščáková alias Teryii — copywriTerka a mentorka, se kterou to budeš mít v pitchi


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Šlo nám o zvýšení povědomí nového B2B zahraničního brandu, který jsme představili v technologickém průmyslu. Terka je přátelská a otevřená novým výzvám a zároveň profesionál. Rychle pochopila komplexnost oboru finančních technologií a povedlo se jí skvěle nastavit tón komunikace, kterým jsme chtěli přinést více přátelské a pozitivní atmosféry do někdy až chladného průmyslu. Napsala nám text na web a uvedla do chodu LinkedIn. Přinášela dobré rady a zkušenosti a velmi dobře zná svůj obor. Nemám prostě co vytknout. Vřele doporučuji.

Jaroslav Stuchlík
CEO Sfey
sfey.com

Pracovat s Teréziou byla opravdu radost. Díky skvělé kombinaci profesionality a osobního přístupu jsme se vždy těšili na další návrhy a nápady, které Terézia přinesla do našeho týmu. Absolutně perfektně pochopila náš nelehký produkt a každým výstupem posouvala naši prezentaci dál a výš :). Budu se na ni obracet i nadále s dalšími projekty.

Veronika Nováková
Product Marketing Manager Switchio
www.linkedin.com/in/veronika-novakova-cz…

Terézia je profesionál, který nejen dobře umí svou práci, ale také dodržuje termíny, reaguje rychle a komunikace s ní vždy přinese výsledky. Dokonale rozumí zadání a nejenže jej splní, ale přidá i vlastní myšlenky a pohled na věc. Spolupráce s ní byla skvělá.

Terézia v sobě vzácně snoubí disciplínu, ochotu a pokoru s citem pro jazyk a talentem. Přináší skvělé nápady, inspiruje a přitom dokáže perfektně zapadnout do různě složených týmů. Jsem vděčná za to, že jsem Terézii potkala a těším se na každou další naši spolupráci.

Jana Bret Kneschke
zakladatelka volného sdružení kreativců VORTUM
www.vortum.cz

S Teryii jsem spolupracovala více jak 2 roky v Česko.Digital a byla to velice milá a skvělá spolupráce. Její „super power“ schopnost je komunikace a systematičnost. Je to kreativní duše, ale zároveň se dokáže zhostit všech úkolů zodpovědně a jde dokonce o pár kroků dál, než se předpokládá. Skvěle vedla dobro copywriterský tým jako Content Lead, kde se projevila jako skvělá leaderka a mentorka, která naslouchá a zároveň předává své zkušenosti a znalosti. Pokud hledáte člověka, který vás něco naučí, tak je to právě ona!

Gabriela Chladilová
Experienced Business Process Analyst, IT Consultant

S Terkou jsem spolupracovala téměř 3 roky. Nejdříve jako s expertní dobrovolnicí na projektu Učíme online, později pak jako s kolegyní v marketingovém týmu Česko.Digital. Terka je skvělá a zkušená copywriterka, není formát, se kterými by si neporadila - od textů pro web, posty na socme, blogový článek nebo pozvánka do e-mailu. Je kreativní, spolehlivá, efektivní. V Česko.Digital se jí povedlo vybudovat silný dobrovolnický copy tým, juniorní copywritery*rky mentorovala a na každý jejich text dávala komentáře. Umí uřídit procesy, pro tvorbu obsahu v Česko.Digital vytvořila kompletní proces, zčásti založený na automatizaci. Vedla také několik živých eventů Copy Days, kde zájemcům předávala copywriterské know-how. Terka je pracovitá, organizovaná, velmi lidská a příjemná a je s ní sranda. Také je přímá a dbá na každý detail.

Martina Habová
Marketing Manager Česko.Digital

Terka je mojí menTerkou od mého copy narození. 😊 Má na svědomí, že jsem sekla s agenturními překlady a postavila se na volnou copy nohu. A je to, jak říká, „popitchi“. 😁 Byla se mnou od samého začátku. Moje první texty byly plné oprav, protože jsem sice uměla psát, ale neznala jsem copy pravidla. Ale vždycky jsem tam našla pochvalu – naději, která mě motivovala to dál zkoušet a vylepšovat. Viděla ve mně talent, i když jsem si připadala průměrná a ztracená. Terka nikdy kritikou neurazí a nedemotivuje, právě naopak. Z jejích komentářů cítíš, že se upřímně snaží, abys rostl(a). Naučila jsem se díky ní nad texty přemýšlet z pohledu čtenáře, cílovky i účelu. Bez nadsázky můžu říct, že kdybych ji nepotkala, „tak tady dneska, jak tu jsem, tak tady nejsem“. 😁

Tereza Kubíčková
copywriting a kreativní překlady
www.zivainteligence.cz

Terku doporučuji všem – začátečníkům, kteří ještě neví, jak „přežít“ na volné noze, i seniorům, kteří potřebují sdílet „tíhu“ volnonožectví s dalším člověkem. Terka tě pochopí, pomůže ti najít řešení a ještě tě u toho pobaví šíleností sobě vlastní. Dokáže pomoct v řadě témat, ať už jde o cenotvorbu, komunikaci s klientem nebo copywriting. V psaném textu zpozoruje každičkou chybu. Taktně doporučí zlepšení a vysvětlí své názory i komentáře. Je empatická a nikdy se nemusíš bát zdrcující kritiky. Její mentoring tě motivuje k posouvání se dál, ať už jako copywriter nebo freelancer!

Jan Kaláb
copywriter i speaker

Terku jsme poznala jako Content Lead v Česko.Digital. Hned na začátku mě zaujala její schopnost plánovat a systematicky vytvářet postupy, které dokázaly kohokoli návodně provést obsahovou tvorbou, čímž pomohla zautomatizovat to, co se jinak řeší opakovaně a dost neefektivně. Času jako dobrovolník nemáte nazbyt a Terce se povedlo naším časem šetřit. Když dává zpětnou vazbu, je to jemné, milé a trefné - dokáže lidi kolem sebe posunout. Umí taky velmi nenuceně motivovat - člověk ani neví jak a už je součástí nějakého nového projektu :-). S Terkou je legrace a vůbec nepochybuju o tom, že její přátelská povaha a skills budou přínosem pro jakýkoli projekt nebo tým.

Gabriela Konvalinková
External cooperation, T-Mobile Czech Republic a.s.

S Teri jsme spolupracovaly několik let v rámci Česko.Digital a na základě téhle zkušenosti můžu říct, že s Teri chcete pracovat. Má v sobě pečlivost, zodpovědnost a schopnost dodávat kvalitní výstupy skvěle nakombinované s hromadou bláznivé energie, kreativitou a schopností říkat věci na rovinu. Navíc umí velmi dobře pracovat s lidmi, vést je, motivovat a mentorovat. Spolupráci s Teri můžu jen doporučit.

Anezka Muller
Community Manager Česko.Digital