Mgr. Tetyana Kharkivska

překladatelka ruštiny a ukrajinštiny, copywriterka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Profesionální překlady mezi ruštinou, ukrajinštinou a češtinou se specializací na propagační a reklamní materiály. Také kreativní tvorba textů v ruském a ukrajinském jazyce – copywriting. Vysoce autentické a kvalitní výstupy díky jazykovým dovednostem na úrovni rodilé mluvčí.

  • Překlady ruštiny a ukrajinštiny – obecné i odborné texty: publicistické, propagační a reklamní materiály, slogany, webové stránky.
  • Copywriting – reklamní texty v ruštině a ukrajinštině.
  • Transkreace – kreativní překlad, kombinace překladu a tvůrčího psaní.
  • Korektury – gramatické a stylistické korektury ruských a ukrajinských textů.
  • Redigování – redakční úprava textů včetně zajištění grafického zpracování obsahu.

Zakládám si na empatickém přístupu a vysokém standardu služeb.

Mám univerzitní vzdělání v oboru Technická informace a knihovnictví a průběžně se vzdělávám. Působila jsem například jako učitelka ruštiny na střední odborné škole, metodický pracovník v knihovně nebo na patentně-technickém a překladatelském oddělení výzkumného ústavu.

Ceník

Překlady obecných textů naceňuji na 360 Kč za normostranu (1800 znaků včetně mezer). Odborné texty vyjdou na 420 Kč/NS. Korektury textů provádím za 220 Kč/NS. Cena kreativního psaní se odvíjí od náročnosti a objemu zakázky.

Mgr. Tetyana Kharkivska

Kontakty

Mgr. Tetyana Kharkivska
Kodymova 2535/16
Praha 5
158 00
Mobil:731 089 382
Email:mazafaza57@gmail.com
IČ:25771167

Doporučení
z první ruky

Tetyanu Kharkivskou jsem oslovila s požadavkem překladu češtiny do ruštiny. Jednání s ní bylo rychlé, věcné, korektní. Vše sjednané bylo v termínu a k mé úplné spokojenosti splněno. Vážím si práce paní Kharkivské, takže ji mohu všem vřele doporučit.

JUDr. Drahomíra Bernardová