Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Tomáš Bloudek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Tomáš Bloudek — všestranný řemeslník a stavař se specializací na koupelny a bytové rekonstrukce

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Bc. Tomáš Bloudek:
S panem Bloudkem jsem se já a můj muž seznámili v době, kdy jsme koupili zcela vybydlený byt. Svěřili jsme jemu a jeho firmě celkovou rekonstrukci a byli jsme velmi spokojeni. Všechny práce na sebe velmi hladce navazovaly a díky dobrému plánování byla celá rekonstrukce hotová až neuvěřitelně rychle. Naší jedinou starostí bylo vybírání odstínu koupelnových kachliček. V bytě již téměř rok bydlíme a jsme velmi spokojeni s kvalitou veškerých prací, vše perfektně funguje. Celá spolupráce s panem Bloudkem byla velmi příjemná, byl velmi ochotný a několikrát přistoupil na změnu původního plánu. Z celé rekonstrukce jsme měli pocit skvěle odvedené práce a nadstandardně poskytnuté služby. Od té doby pana Bloudka doporučujeme bez obav všem přátelům.

Bára Rektorová

specialistka na přípravu suši a značkový catering Sushiqueen
bara.rektorova@gmail.com ~ 776 722 249
Firma pana Bloudka nám v roce 2004 zrekonstruovala bytové jádro v Praze 3. Je stále jako nové. Dále nám udělala několik koupelen v Praze 2. Mohu podat jen ty nejlepší reference.

Pavel Štros

správce nemovitostí
strospavel@volny.cz ~ 777 182 039
S firmou pana Bloudka mám ty nejlepší zkušenosti. Rekonstruovali moji koupelnu a WC v panelovém domě v Praze 6 podle mého návrhu precizně ve všech řemeslech - obkladač, instalatér, elektrikář. Doladili detaily a se vším si sami poradili. Dodrželi termín i cenovou nabídku. Sehnali všechen materiál a zařizovací předměty. Nebyly žádné nedodělky (což je dnes podle mých zkušeností vzácné). Mohu tuto firmu vřele doporučit. Pan Bloudek je velmi zodpovědný, výborný organizátor a řemeslník.

Eva Sommerová

architektka
sommerovaeva@seznam.cz ~ 728 480 231
Služby pana Bloudka a jeho firmy mohu ze zkušenosti vřele doporučit – solidní a přímé jednání, velmi dobrá kvalita práce a naše rekonstrukce byla vlastně skoro legrace :-) Hlavně výsledek nám přináší očekávanou radost, díky pane Tomáši!

Dominik Bouma

profesionální fotograf
www.bouma.cz
Firma pana Bloudka mi kompletně zrekonstruovala typickou umakartovou koupelnu a vybudovala ji krásnou, moderní a zcela bezbariérovou, která plně vyhovuje mým potřebám. Oceňuji kvalitu, spolehlivost a hlavně vstřícné jednání všech pracovníků firmy, kterou mohu všem s klidným svědomím doporučit.

Jana Kmoníčková

jkmonickova@seznam.cz
Firma Bloudek u nás provedla rekonstrukci bytového jádra. S jejich prací a korektností jsem byla velice spokojena. Využila jsem také jejich rad a zkušeností. Firma bez okolků přistoupila na rozšíření požadavků v průběhu prací, původní termín byl přesto splněn. Pracovníci firmy respektovali klid v domě a plnili svoje povinnosti při jeho úklidu. Doporučuji využít služeb firmy Bloudek.

Rosina Kašičková

ros.kas@seznam.cz
Na rekonstrukci bytového jádra jsme si vybrali firmu pana Bloudka. Skutečnost předčila všechna naše očekávání. Od prvních jednání až po dokončení jsme se setkávali se seriozním a zodpovědným jednáním všech pracovníků, kteří se na akci podíleli. S kvalitou odvedené práce jsme velmi spokojeni a firmu pana Bloudka můžeme vřele doporučit.

Ing. Josef Šrámek a Anna Šrámková

an.sramkova@seznam.cz
Děkuji panu Bloudkovi a jeho týmu za skvěle odvedenou práci. Především za, pro mně nedocenitelnou, rychlost, spolehlivost a pečlivost. Je vidět, že panu Bloudkovi záleží na výsledku a patří k jedné z mála firem, které člověk může s radostí a bez pochybností doporučit dále.

Petra Bradáčová

Firma pana Bloudka nám zrekonstruovala starší byt v cihlové zástavbě. Kromě výborně odvedené práce a naprosté spolehlivosti oceňuji i čas a práci, které pan Bloudek věnoval přípravě, a také fakt, že si firma poradila s instalací nestandardních zařizovacích předmětů.

Jitka Drkosová

jdrkosova@seznam.cz
Pan Bloudek se svým týmem nám rekonstruoval celý byt v paneláku (rok 2005). Vybourání celého bytu a znovupostavení. Vše bylo profesionální, precizní, v termínech, je to uděláno vkusně, každému se byt líbí. Na doporučení už dělal několik bytů mým známým. Spoustu technických záležitostí vyřešil za nás, protože jako laici jsme netušili co a kde je potřeba mít či nemít. Takže pokud pracuje stejně dobře až doposud, mohu doporučit.

Daniela Hnídková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS