Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Drozda > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Drozda — všestranný řemeslník, technik pro bezpečnostní dveře, zámečník a elektrikář

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Tomáš Drozda:
Robert Vlach
Tomáš Drozda nám v roce 2008 instaloval vchodové bezpečnostní dveře včetně zárubně a bezpečnostní mříž v decentním okrasném provedení. Později jsem měl ještě příležitost s Tomášem úzce spolupracovat jako marketingový poradce, takže jsem jeho podnikání nahlédl také z té druhé strany, kterou zákazník obvykle nevnímá. A abych nenechal nikoho na pochybách: Tomáš Drozda je špičkový řemeslník, od kterého by se mohli ostatní učit. Jeho práce, to je propracovaný systém, opírající se o léta zkušeností, praktické vědomosti, obrovské pracovní nasazení, spolehlivé lidi a prvotřídní techniku. V neposlední řadě bych vyzdvihl také Tomovy osobní kvality, zejména pokud jde o příkladný přístup k zákazníkům. Na základě vlastní zkušenosti mohu jeho služby vřele doporučit.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Potřeboval jsem vyměnit zárubně u bezpečnostních dveří vyrobených na míru a instalovaných do původních nevhodných zárubní. Původní firma výměnu odmítla. Pan Drozda přijel, vyměřil, nechal vyrobit, jeho lidé nainstalovali. Celá zakázka by se dala shrnout do několika slov: bezproblémová domluva, férové jednání, kvalitně a čistě provedená práce v domluvených termínech. Doporučuji!

Lukáš Knettig

IT specialista
Výměna stávajících dveří za bezpečnostní dveře Premium proběhla rychle, efektivně, čistě, bez zbytečných řečí a v maximální vstřícnosti. Doporučuji!

Jiří Chlebek

Spolehlivá firma. Mohu jen doporučit. Vše provedeno v nadstandardu.

Pavel Hopan

živnostník
Bezpečnostní dveře od pana Drozdy velmi doporučuji. Jsem velice spokojená s kvalitou dveří a rychlostí dodání. Navštívila jsem 7 ostravských prodejen, kde nabízeli bezpečnostní dveře a přístup se nedá srovnat. Pan Drozda je profesionál, který vám vše velmi dobře vysvětlí, vystaveno má početné množství bezpečnostních dveří a máte si tak z čeho vybrat. Jinde najdete maximálně 3 dveře a zbytek si vybíráte ze vzorníku. Zaujal mne jeho přístup a rychlost (má dveře skladem). Do týdne jsem měla dveře namontované. Montéři přijeli o něco dřív než měli a dveře měli za 4 hodiny včetně nové zárubně hotové. Takových firem by mohlo být více. Děkuji :)

Jitka Halamová

Vratimov
Potřebovali jsme koupit a namontovat bezpečnostní dveře do panelákového bytu. Obrátili jsme se na firmu Tomáš Drozda. Objednávku jsme učinili v sídle firmy v příjemném prostředí, kde nám pan Drozda představil několik typů dveří s množstvím různých doplňků, která zvyšují bezpečnost a komfort dveří. Samotná montáž bezpečnostních dveří proběhla přesně podle objednávky, profesionálně a velmi rychle. Pracovníci nám pak dveře předvedli a seznámili s jejich funkcemi. Se vším jsme byli velmi spokojení a uvedenou firmu můžeme doporučit všem, kteří požadují tu nejvyšší kvalitu jak výrobků tak provedených prací.

Miroslav Ryba

účetní
Firmu Drozda doporučuji. Bezpečnostní dveře namontovány i se zárubní za 3hodiny, perfektní servis, vše dle domluvy.

Lenka Vojtíková

Výměna dveří za bezpečnostní proběhla velmi hladce a rychle. Objednávka pouze telefonická a foto stávajících dveří, žádná záloha, žádná písemná objednávka. Hned byl určen den montáže. Přesně jak bylo domluveno, přijeli, namontovali včetně zárubní, cca za 3 hodiny hotovo. Podpis faktury, placeno převodem. Toto jsou služby, které všichni jistě ocení. Proto doporučuji. Opravdu nadstandard. Děkuji!

Halina Klasovitá

invalidní důchodce
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS