Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Drozda > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Drozda — všestranný řemeslník, technik pro bezpečnostní dveře, zámečník a elektrikář

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Tomáš Drozda:
Robert Vlach
Tomáš Drozda nám v roce 2008 instaloval vchodové bezpečnostní dveře včetně zárubně a bezpečnostní mříž v decentním okrasném provedení. Později jsem měl ještě příležitost s Tomášem úzce spolupracovat jako marketingový poradce, takže jsem jeho podnikání nahlédl také z té druhé strany, kterou zákazník obvykle nevnímá. A abych nenechal nikoho na pochybách: Tomáš Drozda je špičkový řemeslník, od kterého by se mohli ostatní učit. Jeho práce, to je propracovaný systém, opírající se o léta zkušeností, praktické vědomosti, obrovské pracovní nasazení, spolehlivé lidi a prvotřídní techniku. V neposlední řadě bych vyzdvihl také Tomovy osobní kvality, zejména pokud jde o příkladný přístup k zákazníkům. Na základě vlastní zkušenosti mohu jeho služby vřele doporučit.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Potřeboval jsem vyměnit zárubně u bezpečnostních dveří vyrobených na míru a instalovaných do původních nevhodných zárubní. Původní firma výměnu odmítla. Pan Drozda přijel, vyměřil, nechal vyrobit, jeho lidé nainstalovali. Celá zakázka by se dala shrnout do několika slov: bezproblémová domluva, férové jednání, kvalitně a čistě provedená práce v domluvených termínech. Doporučuji!

Lukáš Knettig

IT specialista
Výměna stávajících dveří za bezpečnostní dveře Premium proběhla rychle, efektivně, čistě, bez zbytečných řečí a v maximální vstřícnosti. Doporučuji!

Jiří Chlebek

Spolehlivá firma. Mohu jen doporučit. Vše provedeno v nadstandardu.

Pavel Hopan

živnostník
Bezpečnostní dveře od pana Drozdy velmi doporučuji. Jsem velice spokojená s kvalitou dveří a rychlostí dodání. Navštívila jsem 7 ostravských prodejen, kde nabízeli bezpečnostní dveře a přístup se nedá srovnat. Pan Drozda je profesionál, který vám vše velmi dobře vysvětlí, vystaveno má početné množství bezpečnostních dveří a máte si tak z čeho vybrat. Jinde najdete maximálně 3 dveře a zbytek si vybíráte ze vzorníku. Zaujal mne jeho přístup a rychlost (má dveře skladem). Do týdne jsem měla dveře namontované. Montéři přijeli o něco dřív než měli a dveře měli za 4 hodiny včetně nové zárubně hotové. Takových firem by mohlo být více. Děkuji :)

Jitka Halamová

Vratimov
Potřebovali jsme koupit a namontovat bezpečnostní dveře do panelákového bytu. Obrátili jsme se na firmu Tomáš Drozda. Objednávku jsme učinili v sídle firmy v příjemném prostředí, kde nám pan Drozda představil několik typů dveří s množstvím různých doplňků, která zvyšují bezpečnost a komfort dveří. Samotná montáž bezpečnostních dveří proběhla přesně podle objednávky, profesionálně a velmi rychle. Pracovníci nám pak dveře předvedli a seznámili s jejich funkcemi. Se vším jsme byli velmi spokojení a uvedenou firmu můžeme doporučit všem, kteří požadují tu nejvyšší kvalitu jak výrobků tak provedených prací.

Miroslav Ryba

účetní
Firmu Drozda doporučuji. Bezpečnostní dveře namontovány i se zárubní za 3hodiny, perfektní servis, vše dle domluvy.

Lenka Vojtíková

Výměna dveří za bezpečnostní proběhla velmi hladce a rychle. Objednávka pouze telefonická a foto stávajících dveří, žádná záloha, žádná písemná objednávka. Hned byl určen den montáže. Přesně jak bylo domluveno, přijeli, namontovali včetně zárubní, cca za 3 hodiny hotovo. Podpis faktury, placeno převodem. Toto jsou služby, které všichni jistě ocení. Proto doporučuji. Opravdu nadstandard. Děkuji!

Halina Klasovitá

invalidní důchodce
Dnes, 19.2.2018, nám byly firmou DROZDA instalovány bezpečností dveře do bytu v panelovém domě. Pracovníci byli na místě ještě s předstihem, pracovali rychle, zručně. Byli příjemní, dotazy ohledně dveří ochotně zodpověděli. Při předání ještě vše vysvětlili (možnost drobné úpravy, ošetření, opravy v případě poškození…). Dveře jsou krásné, funkční. Věříme, že s nimi budeme spokojeni stejně tak, jako s firmou. Tak pracují profíci, kteří rozumějí své práci. Moc děkujeme!

Jarmila Pavlištíková

Pan Drozda nám včera namontoval nové bezpečnostní dvoukřídlé dveře. Pan Drozda jako jediný dokáže vyrobit atypické dveře v požadované bezpečnostní třídě. Kompletní práce od zazvonění až po zaklapnutí funkčních dveří trvala necelých 6 hodin a výsledek práce takový, že by nikdo nepoznal, že se tam něco dělalo. Vše uklizené, seřízené a v pořádku. Děkuji za spolupráci a hodně úspěchu do dalšího podnikáni.

Radim Voříšek

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS