Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Knopp > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Knopp — grafik

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Tomáš Knopp:
Spolupráce s Tomášem je neuvěřitelně snadná a efektivní. Za svoji několikaletou praxi v oboru jsem nepotkala žádného grafického designéra jeho kvalit. Tomáš vyniká svou zodpovědností, citem pro detail, příjemnou dávkou kreativity, proaktivity a rychlým chápáním potřeb klienta. Práce je hotová vždy v termínu, bez zbytečných průtahů, v naprostém souladu s mým zadáním, s minimální potřebou dodatečných úprav. Tomáš je navíc velmi příjemný člověk se smyslem pro humor, který si své kvality drží i ve stresových situacích. To je pocit k nezaplacení.

Jitka Moreira

AVG Technologies CZ, s.r.o.
Při hledání grafika, který by nám pomohl osvěžit vzhled našeho SW, jsme narazili na pana Knoppa. Líbil se nám styl jeho webového portfolia, tak jsme ho oslovili. Ve chvíli, kdy si sedl styl, který jsme si představovali, tak spolupráce šlapala jako po másle. Když jsme se s panem Knoppem domluvili na termínu, tak se nikdy nestalo, že by domluvené podklady poslal pozdě – vždy to bylo včas a hlavně kvalitně zpracované. Pro nás bylo také velmi důležité, že nám pan Knopp dával zpětnou vazbu ohledně uživatelského rozhraní, díky kterému jsme ještě odchytávali různé nedomyšlenosti. Po roční spolupráci s panem Knoppem mu nelze nic vytknout a můžu jen doporučit.

Marek Pešta

DataApex spol. s r.o.
S Tomášem spolupracujeme několik měsíců a jsme s jeho prací velice spokojeni. Tomáš vytvářel grafiku marketingových materiálů pro náš vysoce inovativní IT produkt. V jednotlivých infografikách dokáže nápaditým způsobem vystihnout podstatu sdělení a současně celý produkt marketingové komunikace účinně zasadit do celistvého stylu firemního brand designu. Během přípravy na důležitý event nám Tomáš dokázal vyjít vstříc a dodal kvalitní práci i v poměrně velkém časovém presu. S Tomášem budeme rádi spolupracovat i nadále.

Klára Urválková

ADUCID s.r.o.
Naše spolupráce probíhá již více jak 10 let a spočívá především ve tvorbě drobné grafiky ikon pro Mapy.cz. Oceňujeme rychlost, nápady i provedení a jsme se skvěle fungující spoluprací maximálně spokojeni. Výborná je kontinuita spolupráce, kdy je vše zaběhlé a zadání další práce je otázka jednoho mailu.

Pavel Žemlík

Seznam.cz, a.s.
S Tomášem Knoppem spolupracujeme již řadu let. Za tu dobu pro nás vytvářel grafiku pro aplikace, ikony a různé tištěné propagační materiály. S jeho prací jsme velmi spokojeni a navíc je vždy dodána v řádném termínu.

Bedřich Svoboda

Gemfor s.r.o.
S Tomášem spolupracuji téměř 15 let a mohu tak říci, že své řemeslo ovládá dokonale, s profesionální rutinou. Ať se jedná o menší realizace nebo rozsáhlé mezinárodní projekty, jeho přístup je vždy proaktivní a jeho výstupy jsou na vysoké umělecké a technické úrovni. I při relativně „šibeničních termínech“ je schopen dílo dodat včas, což dnes nebývá samozřejmostí!

Rudolf Bock

Group UX Designer at Fortuna Entertainment Group
bock.rudolf@feg.eu
S Tomášem Knoppem jsme spolupracovali na třech projektech a vždy dodal fantastický výsledek. Tomáš je kreativní, srozumitelně komunikuje a práci odevzdává včas. Tomáše můžeme jedině doporučit.

Matt Mulder

director of KURIOUS Studio
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS