Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Komárek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Komárek — online marketér se zaměřením na PPC reklamu a marketingové strategie

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Tomáš Komárek:
Tomáš je pravděpodobně nejlepším odborníkem na placená digitální média, se kterým jsem měl tu čest pracovat. Kdykoli bych doporučil jeho práci jakékoli společnosti.

Jan Gemrich

Google
Tadeáš Kula
Tomáš je opravdový profík!!! Reknihám pomohl vyřešit nedostatky v PPC, doporučil co zlepšit a ve výsledku zvýšil tržby. Těším se na dlouhodobější spolupráci!

Tadeáš Kula

webdesignér se specializací na redakční systém WordPress
Tomáš pracoval na našich placených kampaních. Neustále testoval nové nápady, které zrychlily naše příjmy a co víc, zisk. Velkou výhodou jsou jeho znalosti - od reklam ve vyhledávání po weby srovnávající ceny, SEO a webovou analytiku. Jeho největší předností je ale automatizace kampaní. Za poslední měsíc se mu podařilo téměř zdvojnásobit příjmy a udržet stejnou CPA. S jeho výkonem jsem více než spokojen.

Jan Kešelák

Glami
Skvělá zkušenost! Tomáš má vynikající technické dovednosti, know-how, produktivitu a pracovní etiku. Okamžitě si osvojil úplně jinou kulturu jihovýchodní Asie.

Matteo Sutto

zakladatel RevoU, dříve CMO v iPrice Group
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS