Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Křivánek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Tomáš Křivánek — tvůrce webů, e-shopů a internetových aplikací

Zobrazuji č. 1120 z celkem 24 doporučení prezentace Tomáš Křivánek:
Moc děkuji za ochotu a vyřešení modernizace našich webových stránek. Vše proběhlo dle našich představ, pana Křivánka mohu maximálně doporučit!

Jiří Vojkůvka

realitní makléř
www.rkavion.cz ~ 724 509 263
Doporučuji tímto veškeré služby pana Tomáše Křivánka. Jeho práce v oboru tvorby a správy webů jsou naprosto profesionální, nápadité a především v souladu s nejnovějšími procesy a trendy. Jeho práce garantuje perfektní optimalizace v požadovaném prostředí, což je jedna z nejdůležitějších podmínek v tomto segmentu. Spolupracuji s panem Křivánkem již spoustu let a vždy odvedl perfektní práci – jak při základní tvorbě webu, tak i při jeho pozdějších úpravách a především optimalizacích. Jeho oborové znalosti mi pomohly rozhodnout se, jakou cestou se v tvorbě webu vydat, což přineslo požadované obchodní výsledky. Spolupráci s panem Křivánkem upřímně velice doporučuji.

Ladislav Uldrich

Elektro Uldrich spol. s r.o.
www.elektrouldrich.cz
S panem Křivánkem spolupracujeme skoro 2 roky, je to profesionál, který své práci rozumí. Každý problém řeší bez urgencí a sám přichází s nápady na zlepšení a lepší propagaci firmy. Výrazně nám pomohl s optimalizací naší webové stránky. Práci s ním doporučuji.

Yveta Kenety

Contra Praha, komunikace & obchod
http://www.contra.cz/cz/
Pana Křivánka mohu jen doporučit. Dal jsem na kladné recenze a nelituji. Vše proběhlo tak jak má být, je to profesionál ve svém oboru a těším se na další spolupráci.

Jan Šantín

provozovatel eshopu Spiritobchod.cz
www.spiritobchod.cz ~ obchod@spiritobchod.cz ~ 603 501 236
Firmu pana Tomáše Křivánka mohu vřele doporučit. Za skvělé spolupráce vznikl pro naše kamenné knihkupectví e-shop. Kontakt jsme našli na základě doporučení na internetu a nelitujeme. Spolupráce je příjemná, vstřícná, termíny dodrženy, vše trpělivě vysvětleno.

Daniela Pajasová

vedoucí knihkupectví
737 905 784
Panu Křivánkovi děkujeme za spolupráci v oblasti tvorby webových stránek a SEO optimalizace. Jsme velmi spokojeni s kvalitou provedených služeb za rozumné ceny. Jeho služby jsou více než kvalitní.

Tomáš Fejfárek

jednatel
www.tf-voziky.cz
S panem Tomášem Křivánkem naše obec spolupracuje již od roku 2002. S jeho službami a servisem jsme spokojeni. Panu Křivánkovi vždy záleželo, aby náš web byl spolehlivý a poskytoval kvalitní a jasné informace. Nyní jsme dokončili upgrade našich webových stránek na redakční systém WordPress.

Tomáš Pipota

místostarosta obec Hradištko
www.hradistko.cz
Jsem velice rád, že mohu práci pana Křivánka doporučit. Tvorba webových stránek probíhala rychle a kvalitně – hlavně přesně dle zadání. Cením si pružné komunikace. Rád jsem využil praxe a odborných doporučení, které jsem z pohledu běžného uživatele neviděl. Z ekonomického hlediska byla dodržena cenová nabídka. Vzhledem k množství provedené práce i příznivá cena.

Lukáš Venhuda

jednatel
www.pralin.cz ~ venhuda.lukas@gmail.com ~ 777 620 389
Jsem klientem pana Křivánka již 3 rokem a ráda se k němu vracím. Jeho práce je rychlá, precizní a hlavně spolupráce je příjemná. Vždy jsem s jeho prací velmi spokojená. Pan Křivánek je rychlý, přesný a ochotný i dodatečně provádět změny či doplnění, což u některých jeho kolegů není běžné. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Irena Libánská

produkční
www.konference-produkce.cz
Spolupráce s panem Křivánkem byla skvělá. Rychlá a jasná dohoda. Realizace rychleji než jsme očekávali. Pana Křivánka mohu na realizace webu jedině doporučit.

Ludvík Šebík

Comelectric.cz
www.comelectric.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS