Doporučení z první ruky

Tomáš Lein — SEO konzultant a online marketér, tvůrce webových stránek a e-shopů


Zobrazuji všech 6 doporučení

Pro pana Leina jsem se rozhodla intuitivně, když jsem potřebovala pomoci s technickou podporou úprav mého, již dlouho neaktualizovaného webu. V blízkém termínu byl mi nabídnut termín konzultace o optimalizaci pro vyhledávače, kde jsem si utříbila myšlenky co a jak potřebuji na svém webu změnit a informace mi moc pomohly v navazujících krocích úprav. Cítila jsem, že jsem zvolila správného programátora, který mi srozumitelně vysvětlí a pomůže s nutnými technickými postupy, které bych sama jako laik nezvládla. Následoval audit webu, nastavení nové cookies lišty, nainstalování a nastavení pluginů i dalších nutných kroků, aby aktualizovaný web fungoval co nejlépe. Pan Lein mi vysvětlil potřebné náležitosti, co je potřeba ještě udělat k lepšímu vyhledávání a orientaci návštěvníka na mých webových stránkách. Na těchto změnách už budu pracovat samostatně, protože potřebuji více času na tvůrčí impulsy k psaní textů :-). Se službami pana Leina jsem velmi spokojená a také oceňují rychlou i srozumitelnou mailovou komunikací. Počítám s tím, že v budoucnu opět využiji služby tohoto sympatického, zodpovědného a kvalitního specialisty.

Miriam Zikmundová
Konzultantka osobního rozvoje
miriamzikmundova.cz

Když jsem Tomáše prvně kontaktoval s prosbou o vytvoření nové webové stránky, zjistil jsem, že mám hodně zkreslenou představu o tvorbě webových stránek a celém procesu. Tomáš se všeho zodpovědně ujal a udělal řadu průzkumů a analýz, aby webové stránky co nejvíce splňovaly požadavky dnešní doby. Aktuálně se Tomáš o můj web stará.

Klient Jaroslav
Podnikatel
www.kaceni-kotek.cz

Tomáš je člověk který mi vyšel vstříc a hledal pro mě co nejlepší a nejkomplexnější řešení. Po celou dobu naší spolupráce jsem byla maximálně spokojená a doporučila bych jeho služby dalším lidem. Jeho ochota, přístup a hlavně trpělivost je nad rámec dnešních služeb a toho si cením. 🙂

Klientka Denisa
umělkyně
www.sakyarts.com

Velmi děkuji za vaše kvalitní služby. Jsem nad míru spokojen. Zároveň děkuji za poradenství, rychlost, kreativitu a empatický přístup. Tomáše doporučuji.

Klient Petr
Podnikatel
penzionukrtka.cz

Očekávání bylo dodělat web rychle a to se podařilo. Spolupráce s Tomášem byla příjemná a myslím, že Tomáš šel i tak trochu za hranu času, který si pro můj web vyhranil. Pokud se někdy někdo zeptá zda neznám nějakého web tvůrce, doporučím jednoznačně Tomáše.

Klient Ladislav
Video tvůrce a umělec
yesladislav.com

S Tomášem jsme spolupracovali zatím jen jednou, ale jsme nadmíru spokojení. Doporučujeme.

Klientka Barbora
pořadatelka
begamer.cz