Doporučení z první ruky

Tomáš Lípa — tvůrce webů a e-shopů na redakčním systému WordPress


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 22 doporučení

Po předchozích zkušenostech s tvorbou a provozem webu www.dorka.cz jsem nadšený přístupem a odborností pana Tomáše Lípy. A vlídností ke mně jako naprostému laikovi, praktickými doporučeními a zejména trpělivostí s mými dalšími a dalšími požadavky. Preciznost skloubená s rychlostí a nápaditostí. Velké poděkování a vřelé doporučení je na místě a mohu prohlásit, že je to první případ, kdy tak činím.

JUDr. Jiří Šuchman
Galerie DORKA
www.dorka.cz

Po určité době hledání na internetu jsem oslovil pana Tomáše Lípu, jehož prezentace se mi zdála nejzajímavější, odpovídala i mým představám, jak by nové webové noviny mohly přibližně vypadat. Tomáš Lípa se projektu velmi ochotně ujal, webové stránky podle požadavků vytvořil za necelé tři týdny. Je to spolehlivý a seriózní „parťák“. Vždy mi poradil se vším, co jsem potřeboval. Jsem rád, že se mi podařilo pro rozjezd novin najít tak šikovného odborníka.

Mgr. Libor Želinský
noviny-zblizka.cz

S realizací eshopu jsme byli velice spokojení, vše proběhlo dle našich představ. Pan Tomáš Lípa to někdy s námi neměl jednoduché, ale vždy byl velmi ochotný a vstřícný. Určitě doporučujeme!

Olga Kubů
dortyzredic.cz

Při redesignu našeho webu jsme hledali šikovného specialistu, který by nám pomohl jako laikům v této sféře, vytvořit web podle našich představ. Natrefili jsme na pana Lípu a s provedením práce jsme velmi spokojeni. Byl velmi vstřícný a pohotový, jeho reakce byly vždy rychlé. Pokud i ty hledáš takového člověka, si na správném místě 🙂

Ing. Kristína Piskláková
www.seraktech.cz

Chtěl bych vám touto cestou poděkovat za vypracování mých webových stránek. Jsem velice spokojen s vašim přístupem, vlastním zpracováním, dodržením termínů i cenou za vaše práce. Jsem rád, že jsem si vybral právě vás. Přeji hodně zdaru ve vaší práci.

Ing. Miloš Charvát
foto-imc.cz

Jestli hledáte profesionála, který vám zajistí webové stránky od základu, tak pan Lípa je ten správný člověk. Velmi férové jednání, rychlost a vstřícnost. Během pár dnů jsem měl webovou stránku, se kterou jsem velmi spokojen. Pan Lípa pracuje okamžitě a veškerou mou představu naplnil. Rozhodně doporučuji.

Martin Halámek
REAL COMUNIT INVEST (CZ)
www.rci-czech.cz

Ve Stránkonoši nám vytvořili webové stránky na míru v rekordně krátkém čase k naší plné spokojenosti. Jsou kreativní, vstřícní a ihned reagují na případné připomínky/korektury. Poměr ceny a kvality je také naprosto perfektní. Rozhodně tuto společnost doporučujeme!

Veronika Urbanová
www.opreko.cz

Pro všechny, kdo hledají kvalitní, rychle zpracovaný a cenově dostupný web, vřele doporučuji pana Lípu. Skvěle vystihl moji představu, komunikace byla bezproblémová a přístup velmi profesionální. Jsem maximálně spokojená a ještě jednou mockrát děkuji!

Mgr. Michaela Urgošíková
kosmetika-LaBoheme.cz

Moc ráda bych touto cestou poděkovala za tvorbu webových stránek, byla jsem mile překvapena. Oceňuji rychlost a ochotu při spolupráci na tvorbě webu. Výborné a profesionální jednání. Díky!

Mgr. Dagmar Svobodová
poradnaSvobodova.cz

Velmi rychlé vytvoření webu. Byly zpracovány všechny připomínky. S výsledným webem jsem spokojen a mám na něj i pozitivní ohlasy od mých zákazníků.

Filip Rejzek
iKopretina.cz