Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Lípa > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Lípa — tvůrce webů a e-shopů na redakčním systému WordPress

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Tomáš Lípa:
Po předchozích zkušenostech s tvorbou a provozem webu www.dorka.cz jsem nadšený přístupem a odborností pana Tomáše Lípy. A vlídností ke mně jako naprostému laikovi, praktickými doporučeními a zejména trpělivostí s mými dalšími a dalšími požadavky. Preciznost skloubená s rychlostí a nápaditostí. Velké poděkování a vřelé doporučení je na místě a mohu prohlásit, že je to první případ, kdy tak činím.

JUDr. Jiří Šuchman

Galerie DORKA
www.dorka.cz
S realizací eshopu jsme byli velice spokojení, vše proběhlo dle našich představ. Pan Tomáš Lípa to někdy s námi neměl jednoduché, ale vždy byl velmi ochotný a vstřícný. Určitě doporučujeme!

Olga Kubů

dortyzredic.cz
Jestli hledáte profesionála, který vám zajistí webové stránky od základu, tak pan Lípa je ten správný člověk. Velmi férové jednání, rychlost a vstřícnost. Během pár dnů jsem měl webovou stránku, se kterou jsem velmi spokojen. Pan Lípa pracuje okamžitě a veškerou mou představu naplnil. Rozhodně doporučuji.

Martin Halámek

REAL COMUNIT INVEST (CZ)
www.rci-czech.cz
Ve Stránkonoši nám vytvořili webové stránky na míru v rekordně krátkém čase k naší plné spokojenosti. Jsou kreativní, vstřícní a ihned reagují na případné připomínky/korektury. Poměr ceny a kvality je také naprosto perfektní. Rozhodně tuto společnost doporučujeme!

Veronika Urbanová

www.opreko.cz
Pro všechny, kdo hledají kvalitní, rychle zpracovaný a cenově dostupný web, vřele doporučuji pana Lípu. Skvěle vystihl moji představu, komunikace byla bezproblémová a přístup velmi profesionální. Jsem maximálně spokojená a ještě jednou mockrát děkuji!

Mgr. Michaela Urgošíková

kosmetika-LaBoheme.cz
Moc ráda bych touto cestou poděkovala za tvorbu webových stránek, byla jsem mile překvapena. Oceňuji rychlost a ochotu při spolupráci na tvorbě webu. Výborné a profesionální jednání. Díky!

Mgr. Dagmar Svobodová

poradnaSvobodova.cz
Velmi rychlé vytvoření webu. Byly zpracovány všechny připomínky. S výsledným webem jsem spokojen a mám na něj i pozitivní ohlasy od mých zákazníků.

Filip Rejzek

iKopretina.cz
Děkuji za kvalitní dodání námi požadovaného řešení. Rychlost dodání a reakce na naše požadavky byla na vysoké úrovni. Kvalitně odvedená práce.

Aleš Zábranský

Token Invest
Děkujeme za stránky, které jsou moc pěkné a líbí se nám. Dodání bylo velmi rychlé a celkový průběh byl bezproblémový.

Marcela Líbalová

Tesařství Havlík
V roce 2017 jsem otevřela vlastní studio a potřebovala jsem webové stránky. Objednala jsem je u Tomáše Lípy a byla jsem velice překvapená rychlostí dodání a následnou správou. Děkuji.

Pavlína Horáková

Salon Perfetto
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS