Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Londa > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Londa — SEO konzultant

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Tomáš Londa:
Tomáše Londu jsme si vybrali, protože jeho nabídka dávala smysl a dokázal srozumitelně odpovědět na jakýkoli dotaz. Optimalizace se pozitivně projevila, za sebe mohu jen doporučit.

Ludvík Svoboda

majitel Rentex
Drosera spolupracuje s Tomášem už třetím rokem. Je dobré mít v týmu člověka, který vždy ví, co je aktuálním trendem, a umí své zkušenosti předat dál. Tomáš pomáhá našim klientům naplnit jejich cíle – i ty, o kterých netušili. Zkrátka ví, co je důležité.

Ing. Aleš Kubica

obchodní zástupce, Drosera
Tome, poskytl jsi mi zásadní vhled do světa fungování vyhledávačů a také osvětlil základy webové textařiny – od té doby vím, že SEO není magie, a ujasnila jsem si, co je konkrétně vhodné pro to, co dělám já. Navíc, a to opravdu oceňuji, mluvíš lidskou řečí a jsi ochotný nejdříve naslouchat a až poté nabízet službu. Moc díky.

Adéla Obermajerová

Lotus English
S Tomášem spolupracujeme dlouho a rádi. Stejně jako oceňujeme jeho technické znalosti si ceníme i času, který věnuje vysvětlování a péči o klienty. Nikdy jsme se nesetkali s polovičatým řešením, což je pro naše klienty velmi důležité.

Honza Felt

majitel CyberFootprint
Tomáš je velmi hodnotným externím členem našeho týmu na několika projektech. Vždy dokáže přinést nejen to očekávané, ale také množství relevantních, hodnotných a chytrých informací a poznámek navíc. Velmi nám pomáhá, že je jak zkušeným specialistou, tak člověkem s přesahem a otevřenou myslí.

Jakub Křenek

PR agentura Adison
www.adison.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS