Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Londa > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Londa — SEO konzultant

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Tomáš Londa:
Tomáše Londu jsme si vybrali, protože jeho nabídka dávala smysl a dokázal srozumitelně odpovědět na jakýkoli dotaz. Optimalizace se pozitivně projevila, za sebe mohu jen doporučit.

Ludvík Svoboda

majitel Rentex
Drosera spolupracuje s Tomášem už třetím rokem. Je dobré mít v týmu člověka, který vždy ví, co je aktuálním trendem, a umí své zkušenosti předat dál. Tomáš pomáhá našim klientům naplnit jejich cíle – i ty, o kterých netušili. Zkrátka ví, co je důležité.

Ing. Aleš Kubica

obchodní zástupce, Drosera
Tome, poskytl jsi mi zásadní vhled do světa fungování vyhledávačů a také osvětlil základy webové textařiny – od té doby vím, že SEO není magie, a ujasnila jsem si, co je konkrétně vhodné pro to, co dělám já. Navíc, a to opravdu oceňuji, mluvíš lidskou řečí a jsi ochotný nejdříve naslouchat a až poté nabízet službu. Moc díky.

Adéla Obermajerová

Lotus English
S Tomášem spolupracujeme dlouho a rádi. Stejně jako oceňujeme jeho technické znalosti si ceníme i času, který věnuje vysvětlování a péči o klienty. Nikdy jsme se nesetkali s polovičatým řešením, což je pro naše klienty velmi důležité.

Honza Felt

majitel CyberFootprint
Tomáš je velmi hodnotným externím členem našeho týmu na několika projektech. Vždy dokáže přinést nejen to očekávané, ale také množství relevantních, hodnotných a chytrých informací a poznámek navíc. Velmi nám pomáhá, že je jak zkušeným specialistou, tak člověkem s přesahem a otevřenou myslí.

Jakub Křenek

PR agentura Adison
www.adison.cz
Pana Tomáše Londu jsme oslovili ohledně provedení analýzy našeho webu. Cílem bylo najít prostor pro zlepšení v rámci SEO, jelikož se chceme zaměřit na vyšší návštěvnost z organického vyhledávání. Ve finále jsme získali cenné rady a tipy, které ihned uplatňujeme. U pana Londy oceňujeme profesionální přístup a kvalitní srozumitelnou komunikaci.

Bc. Zdeněk Galuška

Spolupráce s Tomášem Londou byla na jedničku. Komunikace probíhala bez problému, výsledek práce s vysvětlením problému a řešením sepsáno srozumitelně a věcně. Za mě velká spokojenost a optimalizace webu velmi pomohla.

Lucie Špeldová

Česká produkční Social Media
Tomáše jsem našel na základě dobrých referencí v FB skupině Shoptet poradna a mohu je jen potvrdit. Dělal jsem už více SEO projektů, které vždy měly nějaký úspěch, ale vždy mi tam chyběla přesná daty podložená strategie, a to mi Tomáš ukázal. Definovali jsme si přesně co potřebujeme posunout a on na to našel správnou cestu. Analytické výstupy byly jasné a konečně jsem viděl, že někdo se nad tím i zamyslel tak, že pojďme hledat cestu největšího užitku v rozumném rozsahu, ne stylem, že pojďme to celé hned překopat a vyhoďme peníze za nekonečné analýzy. Po čase se výsledky odrazily i na prodejích. Práce přinesla ovoce a zároveň nám pomohla odhalit mnoho dalších nedostatků na eshopu, na kterých si musíme i tak interně zapracovat. Určitě můžu doporučit profi přístup, jasnou transparentní komunikaci a správná řešení.

Tomáš Sokol

majitel eshopu
www.flexitylife.cz ~ info@flexitylife.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS