Doporučení z první ruky

Mgr. Tomáš Matonoha — webdesignér a programátor


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 120 doporučení

S Tomášem jsme byli maximálně spokojeni v celém průběhu tvorby webové prezentace a zejména pak finálního ladění, kdy věnoval velikou pozornost výslednému efektu a řešení našich požadavků. Skvělá volba cena/výkon.

Tomáš Trtek

S prací pana Matonohy jsem velmi spokojen. Vše zpracoval ve výborné kvalitě a v dohodnutém termínu. Jeho služby mohu doporučit, sám je určitě v budoucnu ještě využiji.

Zdeněk Juříček
www.poptavkasluzeb.cz

Rychlá spolupráce, vstřícnost a následné bezproblémové plnění požadavků, které jsem vyžadovala. Ochota dotáhnout prezentaci i mimo standardní pracovní dobu. Doporučuji!

Miriam Holeščáková

Výborné nápady, profesionalita, trpělivost, korektní jednání, příjemná a srozumitelná komunikace… Spolupráce s Tomášem Matonohou pro nás byla velmi přínosná a příjemná. Tomáš si na nic nehraje, je přímý a upřímný a za to si ho velmi vážím.

Olga Žitníková
www.valmezuzvonu.cz

Spolupráce s panem Matonohou se nesla v profesionálním duchu, spolu se snahou vyjít vstříc našim požadavkům a navíc ve velmi krátké době. Vřele doporučuji.

Jiří Ulbrich
Galerie města Ostravy

Srozumitelnost při jednání, skvělý přístup, vyjití vstříc požadavkům, trefné návrhy a nápady, funkčnost a efektivita při nahrazení starých stránek novými.

Pavel Grulich

Pana Matonohu jsem kontaktoval již s jasnou vizí a on ji přetvořil do skvělých webových stránek. Oceňuji mimo kvality práce i trpělivost, kterou se mnou jako se zákazníkem měl a velice se těším na další spolupráci.

Miroslav Budiš
Hejzicom.cz
www.hejzicom.cz

Po zkušenostech s tvůrci našeho starého webu pro mne bylo jednání s panem Matonohou balzám. Velice jsem ocenila jeho spolehlivost a ochotu vše vysvětlit, navrhnout vhodné řešení a nenutit mi návrhy, o jejichž správnosti jsem nebyla přesvědčená, s tím, že jinak to nejde. Tímto mu děkuji za naši novou webovou prezentaci, za kterou se opravdu nemusíme stydět a doufám, že naše další spolupráce bude stejně úspěšná.

Ing. Jana Stryková
www.pointec.cz

Spolupráce s panem Matonohou byla vynikající. Pružně reagoval na naše požadavky, domluva byla skvělá. Nebudu váhat se na něj obrátit, pokud budu v budoucnu potřebovat cokoli upravit či doplnit. Ráda ho doporučím svým přátelům.

Jana Šimková
www.knihovnaupice.cz

Tomáše mohu jenom doporučit. Profesionální práce a perfektní jednání. Spolupráce s ním byla bezproblémová a těším se na další.

Milan Mareš