Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Matonoha > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Tomáš Matonoha — webdesignér a programátor

Zobrazuji č. 2130 z celkem 115 doporučení prezentace Mgr. Tomáš Matonoha:
Tomáš Matonoha je spolehlivý partner pro všechny technické aspekty, programování a správu mého webu. Je komunikativní a otevřený, mohu jen doporučit.

Ladislav Bláha

www.velorama.cz
Spolupráce s Tomášem je velmi vstřícná, otevřená a bezproblémová. Proto jsem se rozhodla po počáteční spokojenosti ve spolupráci pokračovat i nadále. Přeji tento profesionální přístup zažít každému.

Mia Weissová

www.slunecnyzivot.cz
Spolupráce s panem Matonohou byla vynikající – výborné nápady, trpělivost, příjemná a srozumitelná komunikace. Mohu jen doporučit!

Monika Dušková

www.privesylitovel.cz
Přístup Tomáše Matonohy je velice profesionální a spolupráce je velice vstřícná. Stránky jsou krásné přehledné, konečné dílo jedinečné… Mohu vřele doporučit.

Martina Kopečná

www.martinakopecna.cz
Poptávka spočívala v úpravě stávající firemní webové prezentace. Požadavkem byl responzivní design, vícejazyčný web, vyčištění kódu webu, zjednodušení stylu a další menší úpravy podle doporučení. Celkově jsme s provedenými úpravami včetně dalších doporučení velmi spokojeni.

Ing. Ivo Beran

www.relaxpointhyncice.cz
Velice profesionální práce. Naše webová stránka vypadá lépe než jsme si představovali, a to díky velké zkušenosti pana Matonohy. Chystáme se vytvořit další web a budeme opět kontaktovat pana Matonohu. Vřele doporučují všem.

Lukáš Brož

www.surun.com.au
Tomáš již pro mé klienty vypracoval několik webových prezentací, které nadále vylepšujeme. Pomáhá mi také s mou osobní prezentací. Cením si na něm hlavně profesionálního jednání, plnění termínů, výborně odvedené práce a přehledu v aktuálních trendech v rámci pluginů a funkcionalit Wordpressu. Jakožto amatér v programování někdy požaduji nesmysly nebo zastaralé funkce a Tomáš mi vždy navrhne lepší řešení. Jsem rád, že jsem v moři průměrných programátorů narazil na zlatou rybu a ani do budoucna nemám důvody hledat jiného dodavatele pro kódování a programování.

David Lörincz

specialista na Facebook marketing
www.davidlorincz.cz ~ info@davidlorincz.cz ~ 733 117 590
Výborná spolupráce a skutečně kvalitně odvedená práce. Pan Matonoha se ve Wordpressu vyzná jako málokdo (spolupracoval jsem už s desítkami programátorů) a dokázal na 100% vyhovět mým požadavkům (a že jich bylo dost :)). Také oceňuji proaktivní přístup, výbornou komunikaci a splnění dohodnutých termínů. Určitě doporučuji!

Peter Chodelka

internetový podnikatel
www.pozicka.sr ~ chodelka@gmail.com ~ 773 094 205
Spolupráce s panem Matonohou byla vynikající. Nejenže pro něj není problém zrealizovat prakticky vše, co člověka napadne, ale dokáže také dobře poradit, čehož si velmi cením. Web funguje perfektně, vše běží od začátku tak, jak má. Žádné postupné „vychytávání much“ a řešení problémů za pochodu v době, kdy má již vše spolehlivě fungovat. Pan Matonoha je profesionál ve svém oboru, který zná opravdu dokonale. Žádný pokus-omyl nebo zkoušení, jestli to půjde. Mohu jedině doporučit a myslím si, že jeho kvality výrazně převyšují cenu.

Jan Stündl

info@psychologie-vzorce.cz ~ 776 702 100
Pan Matonoha je velký profesionál. Díky němu jsme od ostatních dodavatelů (grafik apod.) obdrželi perfektní podklady. Velmi přesně odhadl cenu zakázky a také ji splnil, i když v průběhu docházelo k upřesněním. A co je hlavní, splnil i časový plán. Mohu ho jednoznačně doporučit.

Tomáš Novotný

www.f-p-g.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS