Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Matonoha > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Tomáš Matonoha — webdesignér a programátor

Zobrazuji č. 4150 z celkem 96 doporučení prezentace Mgr. Tomáš Matonoha:
Na základě referencí jsme si vybrali ke spolupráci pana Tomáše Matonohu. Spolupráce byla ukázkou toho jak si představuji spolupráci s programátorem webu. Rychlé reakce, kreativní přístup a profesionalita. Pokud máte stejné požadavky na spolupráci jako já pak je pan Tomáš Matonoha jasnou volbou.

Ing. Jan Kopecký, Ph.D.

S panem Matonohou jsem byl při tvorbě webu společnosti v častém kontaktu a získal od něj cenné rady, které nám pomohly web připravit tak jak jsme si představovali. Ocenit musím zejména jeho flexibilitu a rychlost, se kterou řešil veškeré požadavky. Komunikace byla skvělá. Spolupráci s ním mohu vřele doporučit všem, kteří hledají kvalitní práci od opravdového profesionála a těším se na naši další spolupráci.

Ing. Jan Zendulka

www.justinvest.cz
Profesionalita, rychlost, doporučení vhodných řešení, využití vlastních zkušeností – prostě skvělá spolupráce. S Mgr. Tomášem Matonohou budeme určitě spolupracovat i při dalších zakázkách.

Vít Bureš

Velice doporučujeme pana Mgr. Tomáše Matonohu pro zpracování webových stránek. Během posledních pár let pro nás vytvářel již několik www stránek. Před několika měsíci uvedl do provozu stránky www.farnostdobromilice.cz. S průběhem celého procesu tvoření stránek od výběru šablony, přes zpracování, registraci až po uvedení do provozu jsme velice spokojeni. Děkujeme za vstřícnost, ochotu, rychlou komunikaci, profesionální rady i přístup. Doporučujeme.

Pavel Bureš

vysokoškolský učitel
Vynikající spolupráce s Mgr. Tomášem Matonohou, kterou můžeme doporučit! Naše představa webu byla do posledního detailu splněna. Rychlé a flexibilní jednání, všechny dotazy byly obratem vyřešeny. I přes to, že jsme laici, jsme díky panu Matonohovi dokázali pochopit jak ovládat a doplňovat WordPress – a to vše elektronicky – na dálku! Grafické zpracování se nám moc líbí a těšíme se na další spolupráci.

Jan Šmejc

www.kovarnalipa.cz
Pana Mgr. Tomáše Matonohu mohu doporučit každému, kdo chce vytvořit nové webové stránky podle vlastních představ. Chtěla jsem si k webovým stránkám přidat po roce a půl malý e-shop. Po naší telefonické domluvě byl za měsíc e-shop vytvořen. Mohl by být i dřív, kdybych měla včas všechny podklady pro obchod. Když byl e-shop hotov a pan Matonoha napsal ať se na něj podívám, moje reakce byla: ,,Ano takto jsem si to představovala!“ Služby pana Matonohy jsem doporučila už dvěma lidem, kteří se mě ptali u koho jsem si nechala webové stránky vytvořit.

Jitka Kobrová

Se službami pana Matonohy jsem velice spokojená. Vytvoření stránek proběhlo rychle, bez problémů, v termínu a v maximální kvalitě. Také si vážím rychlé komunikace. Stránky mají úspěch, každý kdo je shlédne, je chválí.

Magda Nešporová

www.makeupbym.cz
Spolupráci s panem Matonohu mohu všem zájemcům o moderní webové stránky vřele doporučit. Jsem spokojen nejen s výsledkem jeho práce, ale rovněž s celým průběhem tvorby stránek. Nové stránky vznikly ve velmi krátkém časovém intervalu. Pokud během vzniku stránek docházelo k drobným pozdržením, bylo to dáno pouze mým zpožděním a čekáním na mé vyjádření. Výsledné stránky zcela korespondují s mou původní představou a požadovaným zadáním. Navíc i po dokončení webové prezentace se pan Matonoha aktivně o stav stránek zajímal a ochotně mi pomohl při řešení problémů s jejich administrací.

Jaroslav Šach

www.zakazkovaelektronika.cz
Spolupráce s Tomášem byla velmi dobrá. Pracuje rychle, spolehlivě, doporučí a poradí i úplným amatérům. Vřele doporučuji.

Monika Veselá

www.psisluzbyweget.cz ~ psisluzbyweget@seznam.cz
Oceňuji Tomášův vstřícný přístup, spolehlivost a dobře odvedenou práci při customizaci administrace Wordpressu a tvorbě responzivního webu celkově. Tomáš mi (po zkušenostech s předchozím dodavatelem) vrátil důvěru, že web na WP může být vhodné a cenově dostupné řešení.

Michal Š.

www.futurekiting.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS