Doporučení z první ruky

Mgr. Tomáš Matonoha — webdesignér a programátor


Zobrazuji č. 41-50 z celkem 120 doporučení

Pan Matonoha nám spolu s grafikem vytvořil velmi pěkné firemní stránky. Celkově byla spolupráce na výbornou, pan Matonoha je profesionál, který pružně reaguje na potřeby a přání zákazníka, na jeho připomínky či požadavky. Velmi oceňuji, že se pan Matonoha podělí o svůj názor na věc a díky jeho zkušenostem zvolí nejadekvátnější řešení, které v konečné fázi zákazníka příjemně překvapí. Spolupráce s panem Matonohou je pro nás příjemnou záležitostí. Pevně věřím, že budeme spolupracovat i nadále.

Bc. Alena Mariančiková
www.sugesto.cz

Zhruba v říjnu loňského roku jsme začali uvažovat o vytvoření nových webových stránek. Měli jsme představu, jak by stránky měly vypadat a zbývalo tedy „jen“ zajistit někoho, kdo by nám stránky vytvořil. Získat kvalitního tvůrce webových stránek ovšem byl větší problém, než jsme si mysleli. Po 4 měsících neúspěšného hledání jsme dostali kontakt na pana Mgr. Tomáše Matonohu. Mohu za nás říci, že to byla trefa do černého. Pan Matonoha zhruba do týdne po tom, co jsme jej kontaktovali, přijel k nám na firmu. Probral s námi naši představu webových stránek a zhruba do 14 dní už nám poslal náhled stránek. Stránky jsme hned na poprvé schválili (protože opravdu neměly chybu) a za dalších 14 dní už plně fungovaly. Za nás mohu pana Matonohu všem jen a jen doporučit. Stránky překonaly naše očekávání a spolupráce s panem magistrem byla naprosto bezproblémová. Na e-maily reagoval takřka okamžitě a se vším nám poradil! Pokud tedy hledáte kvalitního tvůrce webových stránek, tak my vám doporučujeme pana Mgr. Matonohu.

Ing. et Ing. Martina Zbořilová
www.spokojenypapousek.cz

Na základě referencí jsme si vybrali ke spolupráci pana Tomáše Matonohu. Spolupráce byla ukázkou toho jak si představuji spolupráci s programátorem webu. Rychlé reakce, kreativní přístup a profesionalita. Pokud máte stejné požadavky na spolupráci jako já pak je pan Tomáš Matonoha jasnou volbou.

Ing. Jan Kopecký, Ph.D.

S panem Matonohou jsem byl při tvorbě webu společnosti v častém kontaktu a získal od něj cenné rady, které nám pomohly web připravit tak jak jsme si představovali. Ocenit musím zejména jeho flexibilitu a rychlost, se kterou řešil veškeré požadavky. Komunikace byla skvělá. Spolupráci s ním mohu vřele doporučit všem, kteří hledají kvalitní práci od opravdového profesionála a těším se na naši další spolupráci.

Ing. Jan Zendulka
www.justinvest.cz

Profesionalita, rychlost, doporučení vhodných řešení, využití vlastních zkušeností – prostě skvělá spolupráce. S Mgr. Tomášem Matonohou budeme určitě spolupracovat i při dalších zakázkách.

Vít Bureš

Velice doporučujeme pana Mgr. Tomáše Matonohu pro zpracování webových stránek. Během posledních pár let pro nás vytvářel již několik www stránek. Před několika měsíci uvedl do provozu stránky www.farnostdobromilice.cz. S průběhem celého procesu tvoření stránek od výběru šablony, přes zpracování, registraci až po uvedení do provozu jsme velice spokojeni. Děkujeme za vstřícnost, ochotu, rychlou komunikaci, profesionální rady i přístup. Doporučujeme.

Pavel Bureš
vysokoškolský učitel

Vynikající spolupráce s Mgr. Tomášem Matonohou, kterou můžeme doporučit! Naše představa webu byla do posledního detailu splněna. Rychlé a flexibilní jednání, všechny dotazy byly obratem vyřešeny. I přes to, že jsme laici, jsme díky panu Matonohovi dokázali pochopit jak ovládat a doplňovat WordPress – a to vše elektronicky – na dálku! Grafické zpracování se nám moc líbí a těšíme se na další spolupráci.

Pana Mgr. Tomáše Matonohu mohu doporučit každému, kdo chce vytvořit nové webové stránky podle vlastních představ. Chtěla jsem si k webovým stránkám přidat po roce a půl malý e-shop. Po naší telefonické domluvě byl za měsíc e-shop vytvořen. Mohl by být i dřív, kdybych měla včas všechny podklady pro obchod. Když byl e-shop hotov a pan Matonoha napsal ať se na něj podívám, moje reakce byla: ,,Ano takto jsem si to představovala!“ Služby pana Matonohy jsem doporučila už dvěma lidem, kteří se mě ptali u koho jsem si nechala webové stránky vytvořit.

Jitka Kobrová

Se službami pana Matonohy jsem velice spokojená. Vytvoření stránek proběhlo rychle, bez problémů, v termínu a v maximální kvalitě. Také si vážím rychlé komunikace. Stránky mají úspěch, každý kdo je shlédne, je chválí.

Magda Nešporová
www.makeupbym.cz

Spolupráci s panem Matonohu mohu všem zájemcům o moderní webové stránky vřele doporučit. Jsem spokojen nejen s výsledkem jeho práce, ale rovněž s celým průběhem tvorby stránek. Nové stránky vznikly ve velmi krátkém časovém intervalu. Pokud během vzniku stránek docházelo k drobným pozdržením, bylo to dáno pouze mým zpožděním a čekáním na mé vyjádření. Výsledné stránky zcela korespondují s mou původní představou a požadovaným zadáním. Navíc i po dokončení webové prezentace se pan Matonoha aktivně o stav stránek zajímal a ochotně mi pomohl při řešení problémů s jejich administrací.