Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Roreček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Roreček — copywriter, ideamaker, marketingový konzultant a hudební textař

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Tomáš Roreček:
Tomáš je velmi kreativní. Jeho nápady jsou neotřelé a inovativní. Svoji práci dotahuje do nejmenších detailů. Je spolehlivý a velmi dobře se s ním spolupracuje.

Renata Dobiášová

bývalá marketingová ředitelka Leo Expres a Datart
Připravovala jsem launch nové značky Hypoteční banka. Součástí bylo i výběrové řízení na reklamku, kde jsem poznala Tomáše a několik dalších let s ním intenzivně spolupracovala. Tomáš je osobnost, profesionál, který ví, o čem mluví, chápe potřeby klienta, ale i kompromisy, i když je jako většina ostatních kreativců nemá rád. Z mého pohledu je silný ve strategii, dokáže své myšlenky obhájit a prodat. Osobně na něm nejvíc oceňuji jeho polohu srdcaře – když se pro něco nadchne, dokáže za to tzv. dýchat.

Jana Hezinová

projekt manažerka Hypoteční banky
Tomáš Roreček drží slovo, plní termíny, má skvělé nápady, dotahuje věci do konce, nemění dohody, ví, co funguje, a stojí si za tím. Je pro mě ctí s ním pracovat. Spolupráci s ním mohu doporučit, ať už jste marketingovým manažerem, agenturou nebo majitelem firmy.

Marek Rýznar

ředitel prodeje Mark 31
S Tomášem úspěšně a rádi spolupracujeme již mnoho let. Oceňujeme především jeho kreativitu a tvůrčí schopnosti. Má velmi zajímavé nápady v širokém spektru reklamních potřeb našich společností.

Ing. Luboš Nový

místopředseda představenstva UNILEASING
Potřebujete slogan a dostanete jich celou knihu, požádáte o základní ideu reklamní kampaně a máte na stole marketingovou strategii na celý rok, objednáte nový vizuál a přijde vám prezentace s festivalem nápadů. Tomáš je profesionál, maximalista, detailista a neúnavný inspirátor, který má nadhled a je přístupný dohodě během tvůrčího procesu, ale nedělá kompromisy tam, kde se dělat nemají – když je ohrožena kvalita kreativního návrhu.

Helena Vonková

ředitelka marketingu, Národní divadlo
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS