Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Stehlík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Stehlík — tester webových stránek a aplikací

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Tomáš Stehlík:
I když jsme byli přesvědčeni, že náš web je v dobré kondici, pan Stehlík našel skoro 80 chyb, které bychom sami neměli šanci objevit. Otestování webu je služba přínosná pro všechny, které jejich web živí a myslí to s ním vážně.

Pavel Králíček

Gentleman Store
www.gentlemanstore.cz
Tomáš umí překvapit, a to brutálně. Každý si všimne něčeho jiného, kdy vychází ze svých zkušeností. Tomáš si všiml však TOLIKA věcí, že mi doteď rozum nebere, jak na to proboha přišel.

Petr Odehnal

FYFT
www.fyft.cz
Tomáš zanechal velký dojem ve všech našich testerech a změnil jejich pohled na testování samotné. Cílem školení bylo procvičit testerské myšlení a odhodit pověstnou pracovní slepotu, a to se povedlo na jedničku. Z poznatků ze školení a Tomášových praktických zkušeností jsme upravili i některé postupy testování. Bylo zajímavé pozorovat, jak si testeři začali všímat i drobných chyb, které bývají často přehlíženy. Myslím, že i v testerských znalostech je potřeba se dále posouvat a učit techniky pro efektivní práci.

Hana Skopečková

eBRÁNA
www.ebrana.cz
Při psaní kódu se dá spoléhat na kontrolu kódu kolegou. Pokud jde o chování uživatelů je tu Tomáš. Věci, které by mě otestovat ani nenapadlo, napadnou Toma. Jakožto programátora mě to občas může přivádět k šílenství, ale při odevzdávání mám jistotu, že je vše v pořádku a můžu jít spát s klidným svědomím. Toma, jako testera, můžu jen a jen doporučit.

Tomáš Jančar

programátor
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS