Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Veronika Sluka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Veronika Sluka — advokátka pro freelancery, firmy i rodinu

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Mgr. Veronika Sluka:
Tomáš Jacík
Na Veroniku se dá na 100 % spolehnout. Velmi mi pomohla v obtížné životní situaci. Je to skvělá právnička, aktivně komunikuje a snaží se, aby vše bylo tak, jak má.

Tomáš Jacík

Linux administrátor a konzultant
Jsem hodně spokojená s vašimi službami. Zákon znáte perfektně, obratem vypracujete potřebné dokumenty a dají se s vámi zkonzultovat věci, které nejsou na první pohled vůbec jednoduché.

Charlotte Ljungberg Macešková

majitelka Tjek-In Travel s.r.o.
Práci od AK SLUKA si nemůžeme vynachválit. Bylo nám vyhověno ve všech bodech. Spolupráci vystihují slova, jakými jsou: odbornost, ochota, vstřícnost, rychlost, flexibilita. Mnohokrát děkujeme.

Ing. Ivana Hanyšová

majitelka AFRODITI Hair s.r.o.
Veronika Sluka je vynikající manažerka a právnička s hlubokými znalostmi personalistiky, zodpovědná a profesionální za všech okolností.

MUDr. Michal Večerek

lékař a jednatel společnosti GP-MED s.r.o.
www.gp-med.cz ~ gp-med@email.cz
Veronika Sluka je multitalentovaná profesionálka. Je mi potěšením s ní spolupracovat v jakémkoliv ohledu. Vše je precizně připraveno, důslednost a kreativita v přístupu k řešení problémů.

Silvie Tripes

Creative Producer ve společnosti Contra Concept s.r.o.
www.silvietripes.cz ~ trattoria@tripes.cz ~ 605 030 283
Moje zkušenost z AK Sluka je z oblasti rodinného práva. Paní advokátka mi pomohla uzavřít dlouholetý spor a dosáhnout maximum možného. Někdy nejde spor úplně vyhrát, ale co potřebujete vždy – dobrého právníka, aby hájil vaše práva u soudu nebo v podnikání. Služby advokátní kanceláře využiji určitě i v budoucnu, jestli to bude třeba. Profesionální služby, znalost práva a výborná komunikace. Kdybych paní advokátku našel dřív, mohl se můj spor vyvíjet jinak, takže za mě určitě doporučuji.

Martin Pašek

www.oknodilna.cz
Potřebovala jsem pomoct s plnou mocí a ověřit pravost podpisu. Veronika byla nápomocná, lidská, prostě autentická. Domluva s ní byla rychlá, vše fungovalo podle dohody. Situace byla o to komplikovanější, že bylo třeba plnou moc podepsat na rehabilitaci, kde je můj tatínek. Nebylo jisté, v jaké náladě bude, zda bude spolupracovat. Veronika ke všemu přistupovala empaticky, zároveň maximálně profesionálně. Cítila jsem, že ji záleží na tom, abych nebyla jen kolonka v knize podpisů. Veroniku proto doporučuji všemi deseti! Takovou spolupráci chcete zažít!

Zuzana Hreus

koučka
www.zuzanahreus.cz ~ zuzana.hreus@atlas.cz ~ 777 295 891
Paní Mgr. Veronika Sluka nám velice pomohla s řešením velice nestandardních smluv pro vyplacení rodiny, kupní smlouvy, majetkového vyrovnání a návrhů na LV. Je to profesionálka, která má velice lidský přístup. Jelikož jsme se v této situaci ocitli poprvé, moc si vážíme toho, jak k nám přistupovala. Nikdy neměla problém si s námi zavolat, odepsat na zprávu a vždy pohotově reagovala. Když jsem měla obavy jít na katastr, neměla problém mě doprovodit. Ač jsme věděli, že je náš případ časově náročný (cca půl roku), nebála se s námi do toho jít. Ještě jednou chci tímto moc poděkovat. Jste skvělá!

Nikola Mašatová

Velmi doporučuji služby AK Sluka. Komunikace je rychlá, efektivní, ve velmi přátelské atmosféře a kancelář se zatím vždy snažila vymyslet co nejlepší řešení pro mě na míru z oblasti obchodního práva ve sportu. Jsem ráda, že jsem na své cestě podnikání našla i v právní oblasti někoho, kdo pracuje srdcem a s velkým nadšením.

Lucie Vybíral Pastrňáková

lektorka jógy, jógové terapie a Pilatesovy metody
www.light-soul.eu ~ lucie@light-soul.eu ~ 608 815 989
Výborná a rychlá spolupráce, Veroniku Sluku doporučuji!

Jakub Koldovský

Senior Consultant eDO finance, a.s.
jakub.koldovsky@edofinance.cz ~ 777 111 245
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS