Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Viktor Janouch, Ph.D. > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Viktor Janouch, Ph.D. — PPC specialista a konzultant online marketingu

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Ing. Viktor Janouch, Ph.D.:
S panem Janouchem spolupracujeme dva roky v rámci tvorby našich webových stránek, optimalizace a správy PPC kampaní. S jeho pomocí se staly naše webové stránky moderní, přehledné a našim zákazníkům dohledatelné. Na základě našich zkušeností jednoznačně doporučujeme.

Ing. Josef Bílek, MBA

ředitel marketingu
www.exmont.cz
S Viktorem Janouchem jsem navázal spolupráci jako s expertem na PPC kampaně v cizích jazycích na zahraničních trzích. Kladně hodnotím profesionalitu, odbornost, orientaci na výkon i výrazný přesah znalostí v celé šíři online marketingu. Spolupráci s ním mohu dále doporučit.

Michal Vaníček

Head of Online Marketing - AITOM Digital
www.aitom.cz
S Viktorem Janouchem intenzivně spolupracujeme druhý rok a tuto spolupráci považujeme za velice přínosnou. Jsme druhým největším zaměstnavatelem v regionu a pomocí online reklamních nástrojů jsme řešili naše náborové potřeby. Díky spolupráci s panem Janouchem se nám podařilo díky přesnému cílení a neustálé optimalizaci výsledků dosáhnout výrazně lepších výsledků a to hlavně po kvalitativní stránce. Samozřejmostí jsou také pravidelné reporty a konzultace. Spolupráci rozhodně doporučuji.

Luboš Kopecký

manažer marketingu a komunikace ve společnosti Kiekert Přelouč
kiekert.jobs.cz
Viktor s námi spolupracuje od začátku projektu. Díky jeho radám, zkušenostem a nasazení jsme vše zvládli velmi rychle. Proto stále pokračujeme ve spolupráci a svěřili jsme mu kompletní online reklamu. [Originální znění: Viktor estaba trabajando con nosotros desde el comienzo del proyecto. Gracias a sus consejos, experiencia y energía, lo gestionamos todo muy rápidamente. Por eso seguimos cooperando y le confiamos la publicidad online completa.]

Daniel Martinez Tapia

www.dulcesdebohemia.com ~ admin@dulcesdebohemia.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS