Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vladimír Holan > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vladimír Holan — grafický designér se zaměřením na branding

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Vladimír Holan:
Skvělá spolupráce. Vláďa mi pomohl nastartovat nový směr značky. Spolupráce spočívala ve vytvoření nového brandu pro e-shop s přírodní kosmetikou. Jeho práce je systematická, pečlivá a má originální nápady. Vždy dokázal mé přání přenést do reality, a že jich nebylo málo :-) Bezproblémová domluva, dodržení veškerých termínů je samozřejmostí. Spolupráce pokračuje i nadále, kdy se stará o můj vizuální styl. Pokud potřebujete vytvořit originální grafiku, vřele doporučuji.

Kateřina Zábrodská

Česká-biokosmetika.cz
www.ceska-biokosmetika.cz ~ obchod@ceska-biokosmetika.cz ~ 608 074 365
S Vláďou spolupracujeme už řadu let. Padli jsme si do noty v přístupu k práci a vždy jsme se mohli spolehnout na to, že každá zakázka bude odevzdaná včas a ve vysoké kvalitě. Oceňujeme, že si nad návrhy designu můžeme společně sednout, popovídat si a Vláďa nejenže vytvoří design podle námi navrženého konceptu, ale sám přijde s nápady, návrhy a podněty, jak by se dala věc udělat lépe nebo jak by k danému designu přistoupil on. Loga, webdesign, i vizuální identita, kterou připravujeme pro naše klienty, je vždy promyšlená do detailu.

Tomáš Karban

www.smartim.cz ~ 602 311 222
Vladimír je profesionál, který svou práci bere opravdu vážně a snaží se ji odvést v maximální možné kvalitě. Při návrhu loga školy zohlednil naše požadavky a přišel s originálním řešením. Před tvorbou loga proběhlo několik konstruktivních osobních schůzek, která přispěla k tomu, že výsledkem je produkt, se kterým jsme velmi spokojení.

Petr Šlemenda

Zsjs.cz
www.zsjs.cz ~ zsjs@zsjs.cz ~ 778 717 357
Nemohu než souhlasit se všemi již napsanými komentáři. S Vladimírem spolupracuji již od úplných začátků mého podnikání (dnes to budou již 3 roky) a hned po první osobní schůzce jsem věděl, že jsem pro spolupráci nemohl najít nikoho lepšího. Vladimír věnuje své práci maximální úsilí, je velmi pečlivý, má skvělé nápady, na každou připomínku reaguje okamžitě – vždy jsem byl s jeho prací plně spokojen. Neváhejte Vladimíra oslovit – věřte mi, že neuděláte chybu, je to odborník na slovo vzatý.

Michal Bouška

Bomitex.cz
www.bomitex.cz ~ 703 375 265
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS