Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vladimír Holan > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vladimír Holan — grafický designér se zaměřením na branding

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Vladimír Holan:
Skvělá spolupráce. Vláďa mi pomohl nastartovat nový směr značky. Spolupráce spočívala ve vytvoření nového brandu pro e-shop s přírodní kosmetikou. Jeho práce je systematická, pečlivá a má originální nápady. Vždy dokázal mé přání přenést do reality, a že jich nebylo málo :-) Bezproblémová domluva, dodržení veškerých termínů je samozřejmostí. Spolupráce pokračuje i nadále, kdy se stará o můj vizuální styl. Pokud potřebujete vytvořit originální grafiku, vřele doporučuji.

Kateřina Zábrodská

Česká-biokosmetika.cz
www.ceska-biokosmetika.cz ~ obchod@ceska-biokosmetika.cz ~ 608 074 365
S Vláďou spolupracujeme už řadu let. Padli jsme si do noty v přístupu k práci a vždy jsme se mohli spolehnout na to, že každá zakázka bude odevzdaná včas a ve vysoké kvalitě. Oceňujeme, že si nad návrhy designu můžeme společně sednout, popovídat si a Vláďa nejenže vytvoří design podle námi navrženého konceptu, ale sám přijde s nápady, návrhy a podněty, jak by se dala věc udělat lépe nebo jak by k danému designu přistoupil on. Loga, webdesign, i vizuální identita, kterou připravujeme pro naše klienty, je vždy promyšlená do detailu.

Tomáš Karban

www.smartim.cz ~ 602 311 222
Vladimír je profesionál, který svou práci bere opravdu vážně a snaží se ji odvést v maximální možné kvalitě. Při návrhu loga školy zohlednil naše požadavky a přišel s originálním řešením. Před tvorbou loga proběhlo několik konstruktivních osobních schůzek, která přispěla k tomu, že výsledkem je produkt, se kterým jsme velmi spokojení.

Petr Šlemenda

Zsjs.cz
www.zsjs.cz ~ zsjs@zsjs.cz ~ 778 717 357
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS