Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Vojtěch Bruzek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

BcA. Vojtěch Bruzek — webdesignér a UX designér

Zobrazuji č. 1118 z celkem 18 doporučení prezentace BcA. Vojtěch Bruzek:
Dlouhodobě využívám služeb Vojtěcha k mé maximální spokojenosti. Má vynikající odhad pro konkrétní potřeby klienta, profesionální přístup a především smysl pro vkusné, funkční a elegantní řešení. Rychlá komunikace je samozřejmost. Tyto vlastnosti pro mě dělají z Vojty člověka na svém místě a velmi rád se budu s další spoluprací i nadále obracet právě na něj.

Roman Fabig

majitel vinařství Fabig
www.fabig.cz
Čistý svěží design, který baví, kreativita snoubící se s funkčností, profesionální přístup, naprostá spokojenost!

Ing. Beáta Kapošváry

referentka pro vnitřní a vnější vztahy, Ostravská univerzita
www.osu.cz
Spolupracovali jsme na mobilní aplikaci a vše probíhalo podle mých představ. Doporučuji a těším se na další spolupráci.

Ondra Kandera

iOS vývojář
www.kandera.net ~ ondra@kandera.net
S Vojtou je radost spolupracovat. Jeho designy se mi moc líbí a práce s ním je také na úrovni. V případě různých nesrovnalostí či dodělávek je velice vstřícný. Moc rád se k němu obracím jak pro rady, tak pro samotný webdesign.

Jan Herrmann

Frontend Developer
www.jsemkoder.cz
Pokud požadujete čistý design, který je hlavně promyšlený, je s Vojtou super spolupráce. Vždy se vás snaží nejprve pochopit, což přináší výsledek, který je radost používat.

Mgr. Tomáš Jančar

programátor
Jako vývojář mobilních aplikací jsem s grafickými pracemi Vojty velmi spokojen. Ty dodává již od počátku v profesionální kvalitě, odpovídající moderním trendům. Je ochotný naslouchat jakýmkoliv požadavkům či připomínkám ke své práci a rozhodně se nebojí žádné kritiky. Vše je díky výborné komunikaci bezproblémové. Zkrátka je s ním radost spolupracovat.

Martin Matějka

Android Developer
www.linkedin.com/in/martin-matejka/
Vojtěch je velice spolehlivý, pracovali jsme spolu na projektech pro české i zahraniční klienty a vždy jsme byli spokojeni. Dodržuje termíny a kvalita stojí opravdu za to!

Matěj Paschek

matej@paschek.cz ~ 733 725 532
Spolupracovali jsme s MAVVO na několika projektech a vždy odvedli skvělou práci. Jak z hlediska kvality, tak i dodržování termínů. Tento mladý dynamický tým můžeme vřele doporučit.

Tomáš Kadlec

jednatel, TLV s.r.o.
www.tlv.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS