Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Vojtěch Bruzek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

BcA. Vojtěch Bruzek — webdesignér a UX designér

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace BcA. Vojtěch Bruzek:
Skvělé nápady a profesionální přístup k tvorbě tiskovin a materiálů na míru našim potřebám. Mohu jen doporučit.

Jaroslav Trojan

Associate, Credo Ventures a. s.
www.credoventures.com
Kreativita a návrhy řešení u Vojty pramení v dlouholeté zkušenosti, kterou otevřeně obohacuje, aby jeho práce byla vždy na nejlepší úrovni. Doporučuji pro spolupráci!

Jan Otisk

UI Designer, Seznam.cz, a.s.
www.seznam.cz ~ info@janotisk.cz
Dlouhodobě využívám služeb Vojtěcha k mé maximální spokojenosti. Má vynikající odhad pro konkrétní potřeby klienta, profesionální přístup a především smysl pro vkusné, funkční a elegantní řešení. Rychlá komunikace je samozřejmost. Tyto vlastnosti pro mě dělají z Vojty člověka na svém místě a velmi rád se budu s další spoluprací i nadále obracet právě na něj.

Roman Fabig

majitel vinařství Fabig
www.fabig.cz
S Vojtou je radost spolupracovat. Jeho designy se mi moc líbí a práce s ním je také na úrovni. V případě různých nesrovnalostí či dodělávek je velice vstřícný. Moc rád se k němu obracím jak pro rady, tak pro samotný webdesign.

Jan Herrmann

Frontend Developer
www.jsemkoder.cz
Pokud požadujete čistý design, který je hlavně promyšlený, je s Vojtou super spolupráce. Vždy se vás snaží nejprve pochopit, což přináší výsledek, který je radost používat.

Mgr. Tomáš Jančar

programátor
Jako vývojář mobilních aplikací jsem s grafickými pracemi Vojty velmi spokojen. Ty dodává již od počátku v profesionální kvalitě, odpovídající moderním trendům. Je ochotný naslouchat jakýmkoliv požadavkům či připomínkám ke své práci a rozhodně se nebojí žádné kritiky. Vše je díky výborné komunikaci bezproblémové. Zkrátka je s ním radost spolupracovat.

Martin Matějka

Android Developer
www.linkedin.com/in/martin-matejka/
Vojtěch je velice spolehlivý, pracovali jsme spolu na projektech pro české i zahraniční klienty a vždy jsme byli spokojeni. Dodržuje termíny a kvalita stojí opravdu za to!

Matěj Paschek

matej@paschek.cz ~ 733 725 532
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS