Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vojtěch Jurík > Ukázky práce

Ukázky práce

Mgr. Vojtěch Jurík — spisovatel, ilustrátor, komiksový kreslíř a scenárista

Zobrazuji všech 30 náhledů položek této galerie:
Večerníček Bílá paní na hlídáníČarodějkaZachraňme Johanku!Václav Havel (5. října 1936 – 18. prosince 2011)Ilustrace ke knize Vojtěcha SteklačeBílá paní a rytířJiří TrnkaPrázdninyUž se nebojímMalý duch | Půl kopy do kopyCizinec | Půl kopy do kopyAutíčko Laurin & Klement | Půl kopy do kopyKaretní princové | Půl kopy do kopyZnak | Půl kopy do kopyModelkaOmalovánkyKalendářPotápěčKočkaČápiKatedrála sv. BartolomějeAbstrakcePtáciŠneciBára & Klára / Jenda & ČendaNekonečná tramvajHurvínkovy příhodyČtení sluší každémuProgram pro děti v JihlavěFred & spol.
Mgr. Vojtěch Jurík

Mgr. Vojtěch Jurík alias Vhrsti

spisovatel, ilustrátor, komiksový kreslíř a scenárista — Spisovatel, ilustrátor, autor knih pro děti, komiksový kreslíř a scenárista, člen předsednictva České unie karikaturistů. Výtvarník Večerníčku Bílá paní na hlídání (ČT, 2012) a spoluautor úspěšné knihy Ještě jsme ve válce, oceněné jako komiks roku 2011.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 17 doporučení
Mobil: 775 033 106 ~ Email: vrabec@vhrsti.cz ~ Web: www.vhrsti.cz
Místo: Strašice (Plzeňský kraj) ~ Působnost: celý svět

2005 – 2019 © Robert Vlach a Mgr. Vojtěch Jurík Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS