Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vojtěch Untermüller > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vojtěch Untermüller — copywriter, UX writer, autor knihy Manuál copywritingu, lektor a marketingový konzultant

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Vojtěch Untermüller:
Jakože, kdo je ten Vojta? „Pan Copík“, co vás dostane již prvním emailem, který od něj přijde. Po dobu 8 let jsem s ním dodal slovní šťávu několika projektům a byl i tvůrcem našeho unikátního svatebního teaser přání. :) Ale v pár slovech: spolehlivý, kreativní, hodnotu dodávající i termíny dodržující kreativec, a k tomu všemu normální frajer a srdcař, jako já. :)

Dominik Diviš

strategický ředitel Wellnessia
dominik.divis@wellnessia.cz
Vojta není profík, na kterého narazíte jen tak. Je to cenami ověnčený talent – Dr. Slovo, kandidát vět. Tak jsme Vojtovi říkali u nás ve Fortuně, když nám pomáhal dopilovat identitu značky a vytvořit její komunikační manuál tzv. Tone of Voice, nebo pomáhal se storyboardy a textoval reklamy k našim zásadním kampaním, jež svými výsledky a ohlasem překonaly naše očekávání ve smyslu povědomí o značce a akvizice nových hráčů.

Tomáš Bajtler

ředitel marketingu Fortuna
Při své práci jsem měl možnost pracovat s mnoha „kopíky“, nicméně s Vojtou se mi pracovalo ze všech nejlépe. Pokaždé jsem dostal texty, které měly hlavu i patu (a samozřejmě i vše ostatní mezi) :-), byly čtivé a poutavé, a když bylo potřeba, měly šťávu, vtip i nadsázku. Vojta si své texty dokázal vždy obhájit, ale zároveň byl otevřen diskusi. Pokud hledáte copywritera, už nehledejte. Lepšího než Vojtu stejně nenajdete! :-)

Zdeněk Rosenhöfer

specialista e-mailingu, SPORTISIMO
S Vojtou byla radost spolupracovat – jakmile jsem mu předala brief, byla jsem si jistá, že projekt je v dobrých rukou. Vojtův přístup je absolutně profesionální, a je jedno, jde-li o hraný spot nebo interní komunikaci či leták. Ve své snaze o pochopení komplexnosti projektu a jeho usazení v čase a souvislostech je často až obsedantní :) Vojta navíc píše zásadně z pohledu zákazníka, respektive koncového uživatele – jeho texty i řazení informací jsou maximálně transparentní a psané tak, aby nevzbuzovaly žádné zbytečné otázky, zato aby vedly uživatele k AKCI. Přesto se mu daří vzbudit zájem a přidat nezbytné emoce.

Zora Čapková

account manažerka, Wunderman Prague
Stručná, vtipná, občas drzá. Přitom je to učebnice – a opravdu se podle ní hodně naučíte. Navíc vás bude bavit a ukáže vám, jak myslí reklamní expert.

Denisa Hejlová

PR manažerka a vedoucí katedry Marketingové komunikace a public relations na FSV UK
S Vojtou byla a je skvělá spolupráce. Snaží se porozumět tématu, které já jako klient chci zpracovávat. Ze spolupráce mám skvělý pocit – vše je naprosto efektivní a poměr cena–výkon je jednoznačně na straně výkonu. Protože já jsem odborník na obsah a Vojta na formu, perfektně nám to spolu klape. Já sepíšu myšlenky „bez ladu a skladu“ a Vojta tomu dá náležitou formu. Na dvojí „přepinknutí“ mailu je článek nebo e-mailing hotov a to je něco, co jsem si dlouho přál a nenacházel jsem někoho, s kým by mi to takto klapalo, a že jsem jich pár vyzkoušel. Jinak Vojta je i skvělý člověk, takže jeho služby mohu opravdu s klidným svědomím dále doporučit.

Martin Prokeš

realitní makléř
www.martin-prokes.cz ~ martin.prokes@re-max.cz ~ 724 913 515
Vojta je skutečný profesionál ve svém oboru! Tak šikovného a nadaného člověka najdete málo kde a všechny firmy by měly mít takového nadaného copíka v týmu. Bylo mi ctí s ním spolupracovat na jednotlivých projektech, které vždy stály zato a doufám, že se naše cesty znovu protnou a spolupráce bude pokračovat. Vojta má smysl pro detail, dokáže copy přizpůsobit komukoliv přesně na míru a navíc dává do všeho kus sebe. Vojto, díky za vše a budu se těšit na případnou spolupráci na dalších projektech.

Michal Hán

Senior marketing manager
Děkujeme Vojtovi za velmi příjemnou spolupráci. Neměl to s námi lehké, protože jsme od začátku byli nekompromisní v kvalitě obsahu sdělení, ale zvládl to skvěle. Je to člověk na svém místě, spolupráce s ním je příkladná a je na něj spolehnutí, čehož si v dnešní době opravdu vážíme. Proto jeho doporučení je pro nás samozřejmostí a budeme rádi, když jeho práci zúročí a ocení další klienti. Vojta je prostě profesionál a přejeme mu spoustu úspěchů ve své profesi, které si díky své kvalitní práci, podle nás, zaslouží. Vojto, díky!!!

Lubomír Kovařík

Naturalis 21 s.r.o.
www.naturalis21.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS