Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vojtěch Untermüller > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vojtěch Untermüller — copywriter a idea maker

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Vojtěch Untermüller:
Jakože, kdo je ten Vojta? „Pan Copík“, co vás dostane již prvním emailem, který od něj přijde. Po dobu 8 let jsem s ním dodal slovní šťávu několika projektům a byl i tvůrcem našeho unikátního svatebního teaser přání. :) Ale v pár slovech: spolehlivý, kreativní, hodnotu dodávající i termíny dodržující kreativec, a k tomu všemu normální frajer a srdcař, jako já. :)

Dominik Diviš

strategický ředitel Wellnessia
dominik.divis@wellnessia.cz
Vojta není profík, na kterého narazíte jen tak. Je to cenami ověnčený talent – Dr. Slovo, kandidát vět. Tak jsme Vojtovi říkali u nás ve Fortuně, když nám pomáhal dopilovat identitu značky a vytvořit její komunikační manuál tzv. Tone of Voice, nebo pomáhal se storyboardy a textoval reklamy k našim zásadním kampaním, jež svými výsledky a ohlasem překonaly naše očekávání ve smyslu povědomí o značce a akvizice nových hráčů.

Tomáš Bajtler

ředitel marketingu Fortuna
Při své práci jsem měl možnost pracovat s mnoha „kopíky“, nicméně s Vojtou se mi pracovalo ze všech nejlépe. Pokaždé jsem dostal texty, které měly hlavu i patu (a samozřejmě i vše ostatní mezi) :-), byly čtivé a poutavé, a když bylo potřeba, měly šťávu, vtip i nadsázku. Vojta si své texty dokázal vždy obhájit, ale zároveň byl otevřen diskusi. Pokud hledáte copywritera, už nehledejte. Lepšího než Vojtu stejně nenajdete! :-)

Zdeněk Rosenhöfer

specialista e-mailingu, SPORTISIMO
S Vojtou byla radost spolupracovat – jakmile jsem mu předala brief, byla jsem si jistá, že projekt je v dobrých rukou. Vojtův přístup je absolutně profesionální, a je jedno, jde-li o hraný spot nebo interní komunikaci či leták. Ve své snaze o pochopení komplexnosti projektu a jeho usazení v čase a souvislostech je často až obsedantní :) Vojta navíc píše zásadně z pohledu zákazníka, respektive koncového uživatele – jeho texty i řazení informací jsou maximálně transparentní a psané tak, aby nevzbuzovaly žádné zbytečné otázky, zato aby vedly uživatele k AKCI. Přesto se mu daří vzbudit zájem a přidat nezbytné emoce.

Zora Čapková

account manažerka, Wunderman Prague
Stručná, vtipná, občas drzá. Přitom je to učebnice – a opravdu se podle ní hodně naučíte. Navíc vás bude bavit a ukáže vám, jak myslí reklamní expert.

Denisa Hejlová

PR manažerka a vedoucí katedry Marketingové komunikace a public relations na FSV UK
S Vojtou byla a je skvělá spolupráce. Snaží se porozumět tématu, které já jako klient chci zpracovávat. Ze spolupráce mám skvělý pocit – vše je naprosto efektivní a poměr cena–výkon je jednoznačně na straně výkonu. Protože já jsem odborník na obsah a Vojta na formu, perfektně nám to spolu klape. Já sepíšu myšlenky „bez ladu a skladu“ a Vojta tomu dá náležitou formu. Na dvojí „přepinknutí“ mailu je článek nebo e-mailing hotov a to je něco, co jsem si dlouho přál a nenacházel jsem někoho, s kým by mi to takto klapalo, a že jsem jich pár vyzkoušel. Jinak Vojta je i skvělý člověk, takže jeho služby mohu opravdu s klidným svědomím dále doporučit.

Martin Prokeš

realitní makléř
www.martin-prokes.cz ~ martin.prokes@re-max.cz ~ 724 913 515
Vojta je skutečný profesionál ve svém oboru! Tak šikovného a nadaného člověka najdete málo kde a všechny firmy by měly mít takového nadaného copíka v týmu. Bylo mi ctí s ním spolupracovat na jednotlivých projektech, které vždy stály zato a doufám, že se naše cesty znovu protnou a spolupráce bude pokračovat. Vojta má smysl pro detail, dokáže copy přizpůsobit komukoliv přesně na míru a navíc dává do všeho kus sebe. Vojto, díky za vše a budu se těšit na případnou spolupráci na dalších projektech.

Michal Hán

Senior marketing manager
Děkujeme Vojtovi za velmi příjemnou spolupráci. Neměl to s námi lehké, protože jsme od začátku byli nekompromisní v kvalitě obsahu sdělení, ale zvládl to skvěle. Je to člověk na svém místě, spolupráce s ním je příkladná a je na něj spolehnutí, čehož si v dnešní době opravdu vážíme. Proto jeho doporučení je pro nás samozřejmostí a budeme rádi, když jeho práci zúročí a ocení další klienti. Vojta je prostě profesionál a přejeme mu spoustu úspěchů ve své profesi, které si díky své kvalitní práci, podle nás, zaslouží. Vojto, díky!!!

Lubomír Kovařík

Naturalis 21 s.r.o.
www.naturalis21.cz
S panem Untermüllerem jsme začali pracovat na základě doporučení od naší společné známé. Potřebovali jsme nové texty na stránku pro produkt, který je na trhu nový a navíc se jedná o virtuální produkt. Textům na naší předchozí stránce většina lidí nerozuměla, takže to byla pro copywritera určitě výzva. S výsledkem po několika týdnech práce, která byla velmi interaktivní, jsme velmi spokojeni a těšíme se na další spolupráci. Pana Untermüllera mohu jenom doporučit, jednalo a komunikovalo se s ním opravdu velice příjemně.

Peter Kubala

jednatel společnosti
www.spolupracovna.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS