Doporučení z první ruky

Zita Mudráková — překladatelka slovenštiny a češtiny


Zobrazuji všechna 3 doporučení

S paní Zitou Mudrákovou spolupracujeme již řadu let na lokalizaci našich počítačových programů pro výuku psaní všemi deseti do slovenštiny, a to včetně webových stránek a manuálů. Překlady jsou vždy precizně a rychle provedeny. Zejména oceňuji okamžitou reakci na dodatečné požadavky krátkých překladů, které často vyplynou z úpravy nových verzí programů. Za celou dobu existence slovenských verzí našich programů ATF jsme od uživatelů nedostali připomínku týkající se slovenštiny. Velice rád doporučuji paní Mudrákovou jako překladatelku a těším se na další spolupráci.

Ing. Jiří Fučík
Firma SWX

Paní Mudráková pro mě překládá do slovenštiny již několik let. Zvládá bez problémů i technicky náročné texty. Nad překládaným textem přemýšlí, dokáže i doporučit vhodnější variantu nebo formulaci. Vše dodá rychle a pokud je třeba i v expresních termínech a navíc za příznivé ceny. Paní Zitu můžu jednoznačně doporučit.

Ing. Martin Straka
webmaster, webdesignér a e-learning developer

Se Zitou Mudrákovou spolupracujeme již 10 let a se spoluprací jsme velice spokojeni. Nejvíce oceňujeme stoprocentní profesionalitu a nadstandardní pružnost a ochotu. Paní Mudráková dodává překlady pokaždé ještě před stanoveným termínem (někdy i značně šibeničním), vždy ve vynikající kvalitě. U překladů má také občas velice podnětné poznámky či připomínky k textu, ze kterého paní Mudráková překládá a který je rovněž překladem. Z toho je patrné, že překladatelka texty jen nepřekládá, ale zamýšlí se nad jejich významem a vyzněním, což svědčí o její vysoké překladatelské úrovni.

PhDr. Adéla Přikrylová, Ph.D.
majitelka jazykové a překladatelské agentury
www.lingviera.cz