Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zita Mudráková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Zita Mudráková — překladatelka slovenštiny a češtiny

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Zita Mudráková:
S paní Zitou Mudrákovou spolupracujeme již řadu let na lokalizaci našich počítačových programů pro výuku psaní všemi deseti do slovenštiny, a to včetně webových stránek a manuálů. Překlady jsou vždy precizně a rychle provedeny. Zejména oceňuji okamžitou reakci na dodatečné požadavky krátkých překladů, které často vyplynou z úpravy nových verzí programů. Za celou dobu existence slovenských verzí našich programů ATF jsme od uživatelů nedostali připomínku týkající se slovenštiny. Velice rád doporučuji paní Mudrákovou jako překladatelku a těším se na další spolupráci.

Ing. Jiří Fučík

Firma SWX
www.swx.cz ~ atf@swx.cz
Zitu Mudrákovou mohu pochválit za profesionální a flexibilní přístup k našim překladatelským zakázkám. Paní Mudráková byla vždy ochotná a proaktivní. Překlad byl vyhotoven rychle a správně, a to i v případě, že se jednalo o skutečně obsáhlý dokument (například Dogypedia a Catypedia na Pedigree.sk a Whiskas.sk). Doporučuji k jakékoli překladatelské spolupráci.

Tereza Nováková

account executive, Wunderman s.r.o.
www.wunderman.cz ~ tereza.novakova@wunderman.cz
S paní Zitou Mudrákovou spolupracujeme již třetím rokem a na její překlady, jakož i na ni samotnou, je vždy spoleh. Maximálně nám vychází vstříc, a to i v termínech, které jsou občas šibeniční. Paní Mudráková na zadání obratem reaguje, sdělí nám termín, do kterého je schopna překlad zvládnout, a ve většině případů se přizpůsobí našim termínům. I v případě rozsáhlejších projektů jsou její překlady vždy bezchybné a precizní. Přidanou hodnotou je také zaručeně její proaktivní přístup k zadaným projektům v tom smyslu, že pokud jí na našem zadání něco nesedí, nebo se dají ve slovenštině např. některé obraty vyjádřit vícero způsoby, vždy nám poskytne svůj názor a kvalifikovaná doporučení. Jako překladatelku tedy mohu paní Mudrákovou moc ráda doporučit i já.

Nataša Jedináková

account manager, Wunderman s.r.o.
www.wunderman.cz ~ natasa.jedinakova@wunderman.cz
Paní Zita Mudráková pracuje přesně tak, jak zadavatel očekává od profesionálního překladatele: rychle, kvalitně a spolehlivě. Z vlastní zkušenosti víme, že kvalita bývá v dnešní době u překladatelů spíše nadstandard. Proto si spolupráce s paní Zitou Mudrákovou velice ceníme, a to nejen kvůli její jazykové správnosti a preciznosti, ale také za velice konstruktivní, flexibilní a vstřícný přístup, ať již se jedná o překladové „jednohubky“ nebo rozsáhlý projekt.

Adéla Přikrylová

www.lingviera.cz ~ adela@lingviera.cz
Ing. Martin Straka
Paní Mudráková pro mě překládá do slovenštiny již několik let. Zvládá bez problémů i technicky náročné texty. Nad překládaným textem přemýšlí, dokáže i doporučit vhodnější variantu nebo formulaci. Vše dodá rychle a pokud je třeba i v expresních termínech a navíc za příznivé ceny. Paní Zitu můžu jednoznačně doporučit.

Ing. Martin Straka

webmaster, webdesignér a e-learning developer
Pro náš projekt Originální knihy jsme potřebovali překladatele z češtiny do slovenštiny. Zákazníci měli zájem o slovenskou variantu našich personalizovaných knih pro děti. Hledali jsme pro překlad rodilého mluvčího a objevili jsme paní Zitu Mudrákovou. Přeložila pro nás oblíbený titul Moje jméno, který je kromě prostého textu obohacen i veršíky. Tuto různorodou zakázku paní Zita velice dobře zvládla, zamýšlela se i nad detaily textu nad rámec sjednaných prací. Celé zadání bylo výborně splněno, dohodnutý termín odevzdání dodržen. Kvalita byla úplně na jedničku s hvězdičkou. Chystáme se na překlad dalších našich dětských personalizovaných knih. Po výborné zkušenosti se na paní Zitu určitě znovu obrátíme. Jako pečlivou a spolehlivou překladatelku ji moc doporučujeme.

Ing. Miroslava Urbánková

jednatelka ELTISK s.r.o.
www.OriginalniKnihy.cz ~ mirka@sluzebnik.cz ~ 602 722 036
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS