Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zuzana Slánská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Zuzana Slánská — ilustrátorka

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Ing. Zuzana Slánská:
Pro náš e-shop Originální knihy, kde nabízíme personalizované dětské knížky na jméno, jsme potřebovali kvalitního ilustrátora titulu pro předškolní věk. Oslovili jsme ilustrátorku a grafičku Ing. Zuzanu Slánskou. A to byl dobrý nápad! Její ilustrace knížky Báječný den závodníka jsou pro děti velmi přitažlivé, srozumitelné a nepostrádají vtip a nadsázku. Při spolupráci Zuzka kreativně reagovala na všechny naše připomínky, komunikace byla vstřícná a operativní. Dílo bylo odevzdáno v předpokládané kvalitě a dohodnutém termínu. O naší spokojenosti svědčí i to, že ještě před definitivním dokončením knížky jsme si se Zuzkou dohodli ilustrování dalšího dětského titulu Slabikář povolání. Náš projekt budeme postupně rozšiřovat o nové knížky a věříme, že Zuzku pro ilustrace znovu oslovíme. Jako grafičku a ilustrátorku ji určitě doporučujeme.

Ing. Miroslava Urbánková

jednatelka společnosti ELTISK s.r.o., Uherský Brod
www.OriginalniKnihy.cz ~ mirka@sluzebnik.cz ~ 602 722 036
Vřele doporučuji spolupráci s paní Slánskou. Je velmi ochotná a je vidět, že svoji práci dělá hlavně pro radost, čehož si osobně velmi cením. Hledal jsem ilustrátora pro svoji novou karetní hru (www.santovahra.cz) a nedokážu si představit vhodnější volbu. Pro můj projekt se okamžitě nadchla a přestože jsem měl jasnou představu co chci, tak jsem ji nechal volné pole působnosti. Jsem za to rád, protože výsledek byl skvělý. Dala do ilustrací svoji osobitost a moji původní představu ještě vylepšila. Od obdržení prvního návrhu jsem pravidelně a velmi netrpělivě sledoval emaily, kdy již dostanu další návrhy. Vždy jsem jásal nadšením a chlubil se všem okolo sebe, že mám další báječnou kartu. Paní Slánskou jsem našel náhodně na internetu. Měl jsem tu možnost se s ní potkat i osobně, za což jsem vděčný, protože kromě kvalitní ilustrátorky je i fajn člověk. Při setkání mi pečlivě vysvětlila všechny podrobnosti spolupráce a definovala realistické termíny, které poté přesně dodržela. Pozorně vyslechla mé přání, na důležité věci se zeptala a vše si detailně poznamenala. Nemuseli jsme nic řešit znovu, vše běželo nadmíru hladce. To velmi oceňuji, protože mám v tomto ohledu mnoho negativních zkušeností s jinými grafiky z dřívějších projektů. Díky své kladné zkušenosti se s dalšími projekty nejprve obrátím na paní Slánskou a všem mohu doporučit totéž.

Martin Kolář

www.santovahra.cz
Kvalitně odvedená práce pro náš nový eshop https://www.hubero.cz s tričky a samolepkami na zeď. Nechali jsme si nakreslit dětské motivy, které paní Slánská udělala přesně podle našich představ. Komunikace probíhala naprosto bezproblémově a s prací jsme byli velice spokojeni. Doporučuji!

Jan Kubala

www.hubero.cz
Na Zuzku jsme se obrátili na základě doporučení a byla to správná volba. Po předložení našich jasných požadavků nám vytvořila týmové logo, kdy už první návrh, který nám velmi rychle zaslala, byl bez jakékoli korekce přijat :) Jsme moc spokojeni a na logo máme ze všech stran jen velmi kladné ohlasy. Pokud bude náš spolek do budoucna potřebovat práci grafika, tak víme, za kým jít!

Petr Jílek

flyballový tým Flyvaryors
www.flyvaryors.cz
Spolupráce se Zuzkou byla výborná. Zadání ztvárnila dle mých představ. Je talentovaná, její ilustrace jsou líbivé, pracuje rychle, je stručná a výstižná v komunikaci. Určitě její kreativní služby ještě ráda využiji.

Magda Shymon

www.b-creative.cz
Mohu tuto grafičku jen a jen doporučit. Velká spokojenost s jejím přístupem a prací.

Daniel Hofmann

jednatel společnosti Armenit s.r.o
www.armenit.cz ~ tisk@armenit.cz ~ 224 819 225
Zuzka je velmi spolehlivá osoba, která vždy dodrží termín a velmi dobře se s ní komunikuje. Je inovativní, vždy se snaží do práce vložit své návrhy. Její práci bych ohodnotila velmi dobře a mohu ji doporučit.

Milada Pytlíčková

mypleasurestore.cz
Oceňujeme profesionální přístup grafičky, která nám v řádně domluveném termínu ztvárnila skvělou, originální a nápaditou omalovánku. Na firemní oslavě, která nedlouho poté následovala, potěšila mnohé děti. Vřele tedy spolupráci se Zuzanou Slánskou doporučuji.

Martin Matuška

www.farmet.cz
Práci/nápady Zuzany Slánské můžeme vřele doporučit. Její služby jsme v rámci firmy využili již několikrát a i poslední práce – grafický návrh letáku – je velmi zdařilá. Díky! :)

Marie Beránková

půjčovna lodí a raftů O N T A R I O
www.loderafty.cz ~ info@loderafty.cz ~ 723 463 396
Na paní Slánské je úžasná jedna věc, a to je nadšení pro svoji práci. Jsme velice rádi, že jsme se na ni obrátili s ilustrací a grafickou úpravou našeho sešitu Stříhánky. Nejenže sešit doplnila o krásné ilustrace, ale dokonce nám velmi pomohla i s textem a doplnila ho postřehy a nápady, kterých si velmi vážíme. I z tohoto důvodu pro nás v tuto chvíli tvoří další sešit a to Nalepovánky (na trhu od 03/2019) a určitě se na paní Slánskou obrátíme i v budoucnu.

Ing. Veronika Kryvšyč

zakladatelka nakladatelství ZoomBee
zoombeesro@gmail.com ~ 608 139 755
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS