Doporučení z první ruky

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová — ilustrátorka a malířka


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 58 doporučení

Krásné a hřejivé obrázky s pozitivní energií. Vyvolávají úsměv na tváři, pohladí po duši a nesou naději – alespoň na mne tak působí Světluška. A dobré energie není v tomto světě nikdy dost :)

MUDr. Romana Petrová

Spolupráce s Adélou Moravcovou se mi líbila. Vždy rychle reagovala, byla otevřena připomínkám a její návrh a konečná ilustrace jsou dle mých představ. Jednoduše velmi profesionální a zodpovědný přístup k zákazníkovi, jehož zadání nebylo v dosavadním portfoliu ilustrátorky.

S tvorbou svatebního oznámení jsme byli velmi spokojeni a s výsledkem jsme byli mile překvapeni. Napsali jsme Adéle stručný nástin a veškerý tvůrčí proces nechali jen na ní. Hned první koncept se nám líbil a souhlasili jsme s dalším rozpracováním. Spolupráci s autorkou doporučujeme každému, výsledek se bude určitě líbit, jelikož v celém procesu tvorby do něho můžete zasahovat. Děkujeme za pěkné svatební oznámení, které v mnoha případech vyvolalo přinejmenším úsměv na tváři většiny lidí.

Jitka a Michal Hajdukovi

Potřeboval jsem ke své prezentaci obrázek, jehož představu jsem měl již v hlavě. Hledal jsem na internetu někoho, kdo by se té představě svým stylem blížil a po delším pátrání jsem našel Adélu Moravcovou. Jednání s Adélou byla příjemná, jasná a rychlá. Vždy jsem věděl, jaké kroky budou následovat a v jakém časovém období. Velmi dobře se dovedla vcítit do mé představy. Už prvním návrhem se trefila blízko finální podoby a ochotně návrh upravovala podle mých poznámek. Adéla obrázek dokonale přiblížila k mé vizi a já jsem velmi rád, že jsem se na ni obrátil.

Ing. Olga Rochowanská

Z Adélčiných obrázků jde taková radost, že mi loni až vytryskly slzy, když jsem od ní dostala namalované přání k Vánocům. Letos jsem chtěla, aby to také zažili všichni moji příbuzní a kamarádi, tak jsem nakoupila její vánoční přáníčka. Už se těším, co budou říkat na tu pohodovou atmosféru, kterou Adélka umí svou kresbou krásně navodit. Doporučuji všem, kteří rádi rozdávají radost.

Ing. Olga Rochowanská
stylistka a poradkyně s odíváním

Adélka je mojí sousedkou, což nabízí, jak jsem se na vlastní kůži přesvědčil, nespornou výhodu. Tento týden jsem na Adélčiných stránkách našel nabídku originálních vánočních přání – neváhal jsem ani minutu a přes formulář jich několik objednal. Během pár minut se mi Adélka ozvala telefonem a do několika dalších okamžiků jsme se sešli venku na mrazu a já měl tu nejmilejší a nejrychlejší donášku ve svém životě. Přání jsem dostal osobně přes plot a ještě chvíli jsme si povídali o všem možném. Letos moji blízcí dostanou originální a krásná přání a abych ani já nebyl ošizen, nechám si od každého jeden kousek. Jsem si jistý, že vánoční přání vykouzlí všem úsměv na tváři spolu s dobrou náladou.

Josef Šmakal
soused Adélky Moravcové

Jsem hudebník a s kapelou se chystáme natočit a vydat nové album. Před časem jsem se rozhodoval, jaký obal bude naši tvorbu graficky doprovázet. Díky šťastné náhodě jsem narazil na práci Adély Moravcové a od té chvíle jsem věděl, že jsem našel přesně to, co hledám. Neváhal jsem, ilustrátorku kontaktoval a ihned jsme se dohodli. Nedávno jsme s Adélou spolupracovali na obalu pro benefiční singl pro Banyho s názvem Your Star a práce naplnila veškerá má očekávání. Rychlost, kreativita, příjemný a vstřícný přístup, velké srdce, schopnost přijímat nápady a umění přetavit je v krásnou, záměr zachycující ilustraci, mě zcela přesvědčily o správnosti mého rozhodnutí s Adélou spolupracovat i v budoucnu. Už teď se nemůžu dočkat, až se vrhneme do nové společné práce.

Alex Lasák
zpěvák a kytarista skupiny NAKED FLOOR
www.nakedfloor.cz

Vánoční přání od Adélky „Babiččiny Vánoce“ nám celoročně dělá radost, je totiž škoda jej nemít na očích po celý rok :) Máme ho zarámované v naší kuchyni, kde dotváří pěknou domácí pohodu.

Bc. Jana Bártová
lektorka prvního komplexního systému reálné sebeobrany Sorudo
www.sorudo.cz jana.bartova@sorudo.cz 724 509 874

Od Adély jsem si koupila vílí obrázky na stěnu – Světlušku a Růženku. Obě mají zázračnou moc, protože když se na ně i jen letmo kouknete, vykouzlí úsměv na tváři nejen nám dospělákům, ale i naší roční dcerce. Někdy jim nevěřím, že jsou jen namalované a mám pocit, že se trochu proměňují, takže se mi pak někdy víc líbí jedna a jindy zase ta druhá… Jsou to prostě opravdické víly, kterým se nedá odolat. Parádní byla i kvalitní vánoční přání, která udělala radost všem adresátům – Mně pak jen bylo trochu líto, že jsem všechna přání věnovala a neposlala si jedno sama sobě :)

Hanka Pavlasová
finanční analytička na rodičovské dovolené
hanni@centrum.cz 604 662 688
Ing. Martin Perlík

Logo pro klub nezávislých profesionálů Volnonožci trochu vybočilo ze stylu, jakým Adéla obvykle pracuje. Chtěli jsme velmi jednoduchou grafiku. A té se nám dostalo. Dvě šlápoty jsou jednoduché a zároveň nezapřou Adélin styl. Kreslířku Adélu mohu jen doporučit. /// Adéla pro mě také kreslila nutrii na titulní ilustraci pro záhlaví blogu Krásná Praha 14 (http://krasnapraha14.blogspot.cz/). Vypadá jako by zrovna chtěla vylézt z obrázku a vyloudit rohlík. Moc díky za nádherný obrázek! Adéla má talent vcítit se do přírody a její obrázky jsou jako živé.

Ing. Martin Perlík
autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce rodinných domů a bytů