Doporučení z první ruky

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová — ilustrátorka a malířka


Zobrazuji č. 51-58 z celkem 58 doporučení

Výborná spolupráce! Adéla je velmi talentovaná ilustrátorka se skvělým přístupem ke klientovi. S výsledkem jsem spokojený na 100 %. Těším se na další spolupráci.

Oldřich Antoš
www.pohadkar.cz

Adeli pro nás nakreslila svatební oznámení. Ilustrace je nádherná, udělala nám velkou radost. Byla jsem překvapená jak je možné z našeho zadání vytvořit tak krásný obrázek, který je mnohem lepší než jsme si sami uměli představit. Obdivuji nadšení, s kterým se Adeli do práce pustila. Je vidět, že dělá něco, co ji opravdu baví a na výsledných obrázcích je to znát. Nakonec díky Adeli máme i obrázek, který si pověsíme na zeď, aby nám náš den připomínal :-) Moc děkujeme.

Renáta Hájková

Adéla kreslila obrázek na míru pro moji rodinu. Její obrázky mě oslovily už před časem prostřednictvím FB stránek, kde Adélinu tvorbu s nadšením sleduji. Když se blížily první narozeniny mého syna, měla jsem jasno, jaký dárek pořídím. Dohodly jsme se na spolupráci a Adéla začala přicházet s nápady, které byly jednoduše úžasné. Přestože jsme se osobně neznaly, měla jsem po celou dobu pocit, že je tomu právě naopak a Adéla přesně zná má očekávání. Hotové dílo nás mile překvapilo naprosto precizním provedením, smyslem pro detail a hlavně je přesně takové, jaké jsem si ho vysnila. Adéla má talent a spolupráce s ní je radost. Jsem moc ráda, že se mohu na její obrázek u nás doma dívat každý den – pokaždé z něj na mě dýchne příjemná a hřejivá podzimní nálada a to mě těší.

Tereza Odložilíková

Od Adélky máme již několik obrázků a další se chystá. Nejprve jsme si pořídili pár již hotových obrázků a pak mého přítele napadlo mi dát k Vánocům jako dárek obrázek jen pro mě a nechal mi namalovat vílu Podzimku. Obrázek mě vzal za srdce a pokaždé, když se na něj podívám, vykouzlí mi úsměv a zahřeje mě u srdce. Další obrázek, skřítka Jarníčka, jsem objednala na oplátku příteli k narozeninám a výsledkem byl nadšený. Adélka přistupuje ke každému obrázku s maximální zodpovědností, promýšlí, propracovává detaily, citlivě zpracuje jak nápady, které má člověk při objednávání v hlavě, tak domyslí další a vše sladí do dokonalého celku. Každá její postavička má duši a své vlastní kouzlo. Můžeme její tvorbu vřele doporučit každému, kdo chce mít doma kousek radosti a štěstí, které jsou obsažené v každém jejím obrázku.

Soňa Eliášová
739 970 557

Paní ilustrátorku Adélu Rúčkovou Moravcovou mohu pouze doporučit. Paní ilustrátorka pro Ministerstvo vnitra zpracovávala informační materiál pro žadatele o mezinárodní ochranu. Přístup Adély byl po celou dobu 100% profesionální, měla pochopení a trpělivost, a to i když zadání z naší strany nebylo vždy úplně jednoznačné a bezpochyby jsme nebyli jednoduchým klientem. Ale hlavně Adéla projevovala neuvěřitelnou kreativitu a výsledkem jsou ilustrace, ze kterých máme všichni moc velkou radost. Určitě se na Adélu i v budoucnu moc rádi opět obrátíme.

Monika Pham
Ministerstvo vnitra

Adéla je naprosto skvělá, má osobní a angažovaný přístup, spoustu nápadů, vychází vstříc představám klientů a komunikace s ní je pohodová a bezproblémová. Svatební oznámení mělo u všech hostů velký úspěch a jmenovky na stoly taktéž. Rozhodně doporučujeme!

Jakub Brož

S Adélou Rúčkovou Moravcovou jsem měla tu čest spolupracovat na vývoji a tvorbě knihy Člověk a příroda do konceptu Kouzelného čtení (mluvící knihy s elektronickou tužkou). Naše firma Albi spolupracuje v rámci Kouzelného čtení s mnoha ilustrátory a tudíž máme možnost srovnání úrovně profesionality jednotlivých tvůrců. Na Adéle si velmi cením hlavně toho, jak k celému zadání přistoupila – neuvěřitelně pečlivě a zodpovědně. Zpracování zakázky předcházelo především důkladné zamyšlení nad celým konceptem a precizní příprava. Díky tomu jsme se vyhnuli nežádoucím rozsáhlejším změnám v průběhu tvorby ilustrací. Adéla je navíc velmi samostatná a zároveň flexibilní a aktivní. Neváhá sama klienta kontaktovat, pokud má nějaké pochybnosti či dokonce návrhy na vylepšení konceptu. V neposlední řadě bych ráda zmínila, že je Adéla pracovitá a vytrvalá, čili dodržení termínů z její strany také nebyl problém.

Lucie Zajícová
produktový specialista ve firmě Albi, editor Kouzelného čtení
www.albi.cz lucie.zajicova@albi.cz 734 862 342

Rádi bychom doporučili talentovanou a milou Adélu Rúčkovou Moravcovou. Měli jsme tu čest spolupracovat s ní na 2 projektech – ilustrovaná trika pro malé celiaky a triko na podporu kroužků dětí v Černošicích. Paní Adélka byla moc milá. Vyšla nám ve všem vstříc. A naše představy zhmotnila tak krásně a mile, že se to nedá slovy popsat. Pokud potřebujete profesionála s citlivým přístupem, šikovnou rukou a nekonečnou barevnou fantazií, tak ona, jedině ona :)

Gréta a Josef Linhartovi
autoři kuchařek
www.srdcemvkuchyni.com info@srdcemvkuchyni.com 725 511 760