Doporučení z první ruky

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová — ilustrátorka a malířka


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 58 doporučení

Připojuji také své vřelé doporučení, i když dobrá práce doporučení nepotřebuje. Jakožto spokojený zákazník, který dokázal svou nahodilou, neurčitou, beztvarou a obecně všední představu o svatebním oznámení přetransformovat do vkusné, pestré, úsměvné a vystihující kresby z pera ilustrátorčina a přední stranu svého svatebního oznámení jí opatřit. Svatební oznámení tvořené kresbou s detailním obsahem a především s vtipným pojetím, které je Adéle vlastní, bylo velmi milým a příjemným překvapením, nejen pro všechny na svatbu pozvané, ale především pro moji ženu, což bylo přesně to, co jsem si představoval.

Jiří Soukup
jiri.soukup76@gmail.com 724 367 321
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

S Adeli spolupracujeme na klubu pražských nezávislých profesionálů Volnonožci.cz. Vše, čeho se chopí, zpracuje, rychle, do detailu, spolehlivě a s nápadem. Navíc kolem sebe neustále šíří úsměv, optimismus a dobrou náladu. S někým takovým je prostě radost být v jednom týmu!

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
marketingová čarodějnice a byznys mentorka pro podnikatele ve službách
Pavel Minář

Adélu znám jako ilustrátorku obrázků, které používá portál Na volné noze. Její ilustrace se mi velmi líbí — jsou veselé, hravé, příjemné. Na doporučení jsem požádal Adélu, aby vytvořila logo pro nový IT projekt, který připravuji. Přiznávám, že jsem byl zvědavý, jak se popere s logem pro technicky zaměřený web. Už z první skicy bylo však jasné, že tudy povede cesta. I když jsem si hodně vymýšlel a zásoboval Adélu množstvím dotazů, vždy velmi pohotově reagovala a výsledek předčil mé očekávání. Výsledné logo přesně vystihuje připravovaný projekt. Adélu Moravcovou mohu vřele doporučit.

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)

Nedávno jsem si objednala obrázek „Světluška“, který ilustrátorka Adélka Moravcová nově nabízí na svých stránkách. Dneska mi byl v pořádku doručen. Vím, že Adélka krásně maluje, ale obrázek předčil veškeré moje představy – s fotografií nelze srovnávat, takže moc doporučuji objednat si originál. Moc se těším na rozšíření nabídky obrázků a jsme si jistá, že pár dalších radostí si díky Adélce Moravcové udělám :)

Jana Orálková
www.orja.cz
David Karban

Na Adeli jsme se obrátili, protože se nám její ilustrace líbí. Hledali jsme někoho, kdo by nám vytvořil na míru svatební oznámení. Popsali jsme Adeli základní představu, následovala skica a postupně jsme doladili vzhled a barvy do ideální podoby. Adeli byla velmi ochotná, změny barev a drobností co nás napadaly postupně dokázala rychle zapracovávat. Když jsme dostali finální oznámení do rukou, byli jsme velmi příjemně překvapeni jak z kvality tisku, tak i z jeho celkového vzhledu.

David Karban
certifikovaný Amazon AWS cloud specialista, konzultant a lektor

Od Adély jsem si objednal jeden její obrázek z limitované série autorských fine-art tisků. Obrázek byl hotov za pár dní a já jsem si ho dnes osobně vyzvednul. Původně jsem ho chtěl jako dárek, ale tak moc se mi líbí, že si ho asi nechám a pověsím si ho nad postel… :-)

Vojtěch Pavelčík
fotograf a autor fotografických publikací
www.foto-pavelcik.cz pavelcik@foto-pavelcik.cz 605 936 438

Adeli maluje nádherné ilustrace nejen pro děti. Její tvorba dokáže potěšit velké i malé a prosvětlit celý den. Na Adeli i její tvorbě je vidět, že do toho dává celé srdce. Její nové obrázky na stěnu jsem měla možnost vidět ve skutečnosti a jedná se o perfektní zpracování do každého detailu - nádherná ilustrace, vytištěná tak, že je od originálu k nerozeznání, kvalitní rámeček a antireflexní sklo. Konečně to pravé na stěnu do dětského pokojíku. A třeba i do dospěláckého.

Bc. Zuzana Bartůšková
účetní specialistka
www.ucetnictvibezstarosti.cz zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz

Pohladí, potěší, povzbudí a třeba také probudí… Fantazii, kterou stále máme, ale dospělácký život ji vytěsňuje tak, až skoro nevíme jak dokáže být barevná, a to po všech stránkách. Adély obrázek mám sice jen jeden, ale ten mi dává to, ale i více, co jsem se předchozími slovy pokusil, zcela jistě nedostatečně, říci. Před hodně lety jsem na jedné výstavě viděl nádhernou sošku Paganiniho s jeho houslemi. Učarovala mi, nicméně mi bylo líto peněz jež bych musel vydat, zůstala tedy na výstavě. Dodnes toho lituji a kdybych mohl vrátit čas… Nyní jsem stejnou chybu neudělal.

Aleš Polášek
ales.polasek@centrum.cz

Adélka mi vytvářela ilustraci na propagační letáček. Potěšilo mě, jak je nápaditá a při tom velmi spolehlivá. Je zřejmé, že jí opravdu záleží na spokojenosti klienta a na vysoké kvalitě práce, kterou odvádí. Těším se na další spolupráci.

RNDr. Helena Kurzweilová, CSc.
kouč osobního a profesního rozvoje
www.kurzweilova.cz hkurzweilova@gmail.com 776 785 989

Přemýšlet nad tím, kdo by nám měl dělat svatební oznámení, nebyla těžká práce. Adélu jsme již znali z dřívější spolupráce na našich medových etiketách, a tak nebylo co řešit. Výsledkem bylo nádherné svatební oznámení, při jehož tvorbě nám Adéla vyhověla s veškerými našimi požadavky a hlavně přinesla spoustu svých originálních nápadů. Je to velice kreativní člověk plný skvělých nápadů. Díky.

Ing. Dana Macháčková Brothánková
stavební projektantka
www.spripojky.cz