Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Adéla Rúčková Moravcová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová — ilustrátorka

Zobrazuji č. 110 z celkem 58 doporučení prezentace Mgr. Adéla Rúčková Moravcová:
Adéla Moravcová dělala pro Nakladatelství Slovart ilustrace do knihy Můj první atlas České republiky. A kniha se líbí dětem, rodičům, učitelům, zaujala na veletrhu ve Frankfurtu, dobře se prodává... Je totiž plná působivých barevných ilustrací, které vystihují stavbu, město, krajinu, ale nejsou věcně popisné, napodobující fotografii. Pro knihu vytvořila i dvojici dětí putujících po republice, do kterých vložila svůj smysl pro humor a radost z objevování. Jako redaktorka navíc oceňuji tvořivou atmosféru plnou nápadů, která při práci panovala — byla to z velké části zásluha právě Adély.

Jana Steinerová

redaktorka nakladatelství Slovart
www.slovart.cz
PharmDr. Margit Slimáková
Před pár měsíci jsem promyslela ta nejzdravější výživová doporučení a chtěla je předávat formou snadno srozumitelné a líbivé ilustrace. Adélu a její krásné obrázky znám ze setkání podnikatelů na volné noze, a proto pro mě byla v okamžiku hledání ilustrátorky jasnou volbou. Adéla na základě doporučení vytvořila nádhernou ilustraci: Zdravý talíř, který nyní předávám všem klientům a jeho variantu plánuji i nabídnout školám pro výuku zdravé výživy. Adeli, děkuji za bezva spolupráci a těším se na další!

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Mgr. Veronika Kristková
Adéla vytvořila pro naši firmu mimo jiné úžasné nové logo, které nás zcela vystihuje a odlišuje od ostatních. Její obrázky vyvolávají úsměv na tváři a dobrou náladu, což je přesně to, co u našich dětských klientů potřebujeme. Děkujeme a doporučujeme.

Mgr. Veronika Kristková

fyzio mentorka pro zdravé a stabilní podnikání ve zdravotnictví
Ing. Aleš Drobek
Řeknu to jednoduše: pro mě osobně u nás Adéla nemá na poli současné dětské ilustrace konkurenci. Její kresby jsou nejen nádherně barevné a roztomilé, ale taky úžasně detailní. Ale co je na nich nejlepší, jsou příjemně chytré — vlastnost, která práci drtivé většiny českých ilustrátorů a ilustrátorek citelně chybí. Je známo, že nejlepší dětská tvorba je taková, kterou ocení i dospělí. Adéla je u nás jedním z mála tvůrců, kteří tohle chápou.

Ing. Aleš Drobek

překladatel anglického jazyka
Mgr. Jiří Krpeš
Adélka vytvořila pro naše občanské družení Ostravice zelená ilustraci, která dokonale vystihuje ducha naší malé podhorské obce v Beskydech. Znám Adélku několik let a pokaždé mne její práce překvapí schopností vyjádřit pocity radosti a štěstí. Pokud hledáte originální ilustraci pro cokoliv, je pro vás úžasná Adélčina představivost tou pravou volbou.

Mgr. Jiří Krpeš

web copywriter
jiri.krpes@gmail.com ~ 774 020 544
Mgr. Nika Krpešová
Adeli namalovala obrázky k narození dítěte a ke svatbě pro mou sestru. V obou případech snadno a s lehkostí přesně vystihla můj záměr: obrázek pro miminko kouzelně zpodobuje právě nastoupenou životní cestu i s ochrannými vílami a skřítky a svatební obrázek plně vystihuje, jakou moc má láska. Spolupráce probíhala příjemně a hladce, Adeli sama přicházela s návrhy a skicami a nebyla spokojená, dokud jsem nebyla plně spokojená i já. Výsledné obrázky jsou nádherné a budu-li potřebovat v budoucnu nějaké ilustrace, obrátím se jedině na ni.

Mgr. Nika Krpešová

přadlena a tkadlena
Robert Vlach
Adéla je jednoduše ta nejlepší ilustrátorka, jakou osobně znám. Najal jsem si ji několikrát k vytvoření propagačních ilustrací mých klientů a také pro svůj projekt portálu nezávislých profesionálů Na volné noze. Vždy dokázala dodat ilustrace, které předčily všechna očekávání a vyvolávaly silné pozitivní emoce u dětí i dospělých. Schopnost jejích kresbiček potěšit u srdce a oslovit beze slov je zcela mimořádná. Vždy jí jde o samu podstatu každé práce a kvalitu výsledku, ze které nesleví ani o píď.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Adélka Moravcová pro naši společnost České Švýcarsko, o.p.s. ilustrovala sadu pracovních listů, které využíváme během ekovýchovných programů určených mateřským školám a prvnímu stupni ZŠ. Nejenže je technické provedení listů velmi zdařilé, ale zobrazené objekty (geologické, faunistické i floristické) navíc plně korespondují s přírodními zákonitostmi a reálnou skutečností. Takový pozorovací talent a přesnost ve spojení s milým provedením už dneska u ilustrátorů vídáme málo.

Mgr. Štěpánka Dlouhá

koordinátorka turistických programů, České Švýcarsko o.p.s.
www.ceskesvycarsko.cz ~ 412 383 000
Mgr. Petra Kudělková
Adélka mi nedávno vytvářela logo a musím říct, že se vskutku liší od některých, v poslední době dosti nevkusných, log a to jak svou originalitou, tak i šarmem a tím, co na člověka z obrázku dýchne. Adélu můžu jen a jen doporučit. Spolupráce s ní je bezvadná, s dodržením termínů žádný problém, dotahuje věci do konce a hlavně každou zakázku bere jako svébytnou živou bytost, se kterou si hraje a se zvláštní pílí zpracovává originálním a svébytným způsobem. Dokáže skvěle zachytit přání klienta a vdechnout své práci opravdu nezaměnitelné kouzlo. Věřím, že ti, kteří se na ni obrátí, budou velmi spokojeni.

Mgr. Petra Kudělková

soudní tlumočnice, překladatelka a lektorka francouzštiny, jazyková poradkyně pro obchod s Francií
Mgr. Petra Šolcová
Adélka pro nás vytvořila líbivou mapku znázorňující rozmístění poboček naší školy ve východních Čechách. Podařilo se jí věrohodně zachytit dominanty jednotlivých měst a přitom mapku barevně sladit s našimi webovými stránkami, jak jsme si přáli. Její práci mohu jen doporučit!

Mgr. Petra Šolcová

tlumočnice angličtiny, lektorka anglického jazyka a jazykový kouč
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS