Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Adéla Rúčková Moravcová > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová — ilustrátorka

Zobrazuji č. 4150 z celkem 58 doporučení prezentace Mgr. Adéla Rúčková Moravcová:
Adeli a její nádhernou – a na první pohled chytlavou – tvorbu jsem poznal prostřednictvím jejího profilu na Facebooku a velice mě okouzlila. Neváhal jsem ani chvíli, ihned ji kontaktoval a dnes už její obrázky rozesmívají tváře nejen dětských pacientů v zubní ordinaci, ale i mých vlastních dětí doma. Moc si vážím jejího umění a skvělého, profesionálního a přitom lidského jednání. Adélko, děkujeme mnohokrát!

MUDr. Lukáš Pantuček, PhD.

stomatologická ordinace
Díky moc za Světlušku, dorazila dnes (celá a bez „zranění“), nemohu se na ni vynadívat, je super! Líbí se mi čím dál tím víc a hřeje na duši.

MUDr. Alexandra Váhalová

chirurg, Blatná
Jarmila Trnkalová
Před chvíli jsem obdržela od Adély krásný obrázek Světlušky, který jsem si objednala jako dárek pro mou malou vnučku… Obrázek je nádherný a těším se, že se určitě bude líbit i malé holčičce. Přišlo z Prahy do Zlína do druhého dne, vše super zabalené, bez závad. Moc všem doporučuji a děkuji! Určitě si také nechám udělat obrázek – originál!

Jarmila Trnkalová

daňová poradkyně a lektorka účetnictví
Mockrát děkuji za vaše obrázky a příjemný, osobní přístup. Vaše kresby jsou laskavé, milé a optimistické. Pohladily mě po duši, dojaly a inspirovaly. Díky vám mám krásné dárky pro rodinu a přátele a těším se na předání – jsem si jistá, že potěší ;-) Přeji vám hodně úspěchů a radosti. Děkuji.

Milena Kumprechtová

www.remina.cz ~ mikum@seznam.cz ~ 775 250 434
Objednala jsem si od Adély Moravcové knihy Můj první atlas ČR a Můj první atlas Evropy. Obdržela jsem je perfektně zabalené, obě jsou nádherné. Těším se jakou radost udělají pod stromečkem a pak v dalších letech, kdy podle nich budeme cestovat :-) Až autorce zase vyjde nějaká zajímavá kniha, ráda si jí koupím!

Jitka Skalická

U Adély Moravcové jsem objednávala balíček pěti vánočních přání. Komunikace byla rychlá a milá, zásilka v pořádku dorazila po pár dnech. A hlavně – přáníčka jsou opravdu krásná! Doporučuji.

Zuzana Egertová

zubařka
Mgr. Jana Grohmannová
Před Vánoci jsem si koupila dvě knihy, které Adeli ilustrovala – Můj první atlas Evropy a Můj první atlas ČR. Protože mám malé děti, knihy jsem si koupila „do zásoby“, neboť dobré knihy jsou většinou brzy vyprodané. Moc se těším, až si je budeme společně s dětmi prohlížet. S nadšením jsem knihy ukazovala přátelům a všem se hodně líbily. Moc mě také potěšilo milé autorské věnování.

Mgr. Jana Grohmannová

advokátka
Ing. Ivana Minářová
Adéla vytvořila logo webu Geniální dům. Podkladem byl domeček vytvořený týmem Hravá snídaně (http://www.hravasnidane.cz/). Geniální dům v podání Adély má nejen trochu upravený tvar, ale i brýle, aby působil chytře, ale zároveň šťastně. Za spolupráci moc děkuji a těším se na další.

Ing. Ivana Minářová

stavební inženýrka se specializací na rekonstrukce domů a chytré technologie v bydlení
O ilustracích Adély jsem se dozvěděla od kolegyně, která už z její dílny měla pár výtvorů. A tak jsem Adélu posléze oslovila s prosbou o namalování obrázku právě pro onu kolegyni jako dárku. Po popsání námětu mě Adéla postupně seznamovala krok po kroku se vznikajícím dílem. Jeho finální podoba je stejně úžasná, detailně a citlivě propracovaná jako vše ostatní, co jsem od Adélky viděla. Nutno podotknout, že stihla vše v limitovaném čase, navíc zorganizovala výrobu šperku s využitím motivu obrázku. Je nejen skvělá výtvarnice, ale i šikovná organizátorka. Zkrátka Adéla byla skvělá volba a dárek udělal nesmírnou radost.

Karla Tešnarová

607 660 323
Kristýna Moravec Sataryová
S Adeli je opravdu radost spolupracovat. Když se objeví nějaký problém, dokáže ho zvládnout a pobavit se o něm s úsměvem na tváři. Inspirativní je jak její energizující nadšení, tak i svědomitá pečlivost snoubící se s hravou lehkostí jejích obrázků. Chtěla bych vyzdvihnout i její obětavost a snahu nezištně pomáhat. Když nemůže z nějakého důvodu zakázku přijmout, snaží se člověku, který se na ni obrátil, vyjít vstříc a poradit, jak nejlépe umí. Adeli je zkrátka mou velkou inspirací a spolupráci s ní mohou vřele doporučit.

Kristýna Moravec Sataryová

ilustrátorka a kreativní kreslířka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS