Doporučení z první ruky

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová — ilustrátorka a malířka


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 58 doporučení

Adélu Moravcovou jsem si vyhledala na těchto stránkách, aby mi navrhla a graficky zpracovala kreslenou myšku pro mé webové stránky o zdravém vaření. Spolupráci s ní bych popsala těmito slovy: profesionalita, spolehlivost, příjemný a přátelský přístup a ochota dotáhnout dílo až ke 100% spokojenosti zadavatele. Adéla Moravcová pro mne byla trefa a jsem ráda, že kdykoliv se kouknu na své myšky, mám úsměv na tváři :)

Adéla pro naši reklamní kampaň vytvořila letáčky s nadšeným chlapečkem rozbalujícím vánoční dárek, z kterého právě odlétá neméně nadšený vrtulník. Je to velice talentovaná ilustrátorka, která svými kouzelnými ilustracemi dokáže oslovit nejen malého čtenáře. Se slovy "Na co Adéla sáhne, to doslova letí!" ji vřele každému doporučuji!

Vít Hassan
žurnalista, fotograf a dobrodruh
http://www.flickr.com/photos/vithassan

Již několik let jsme uvažovali o aktualizaci našeho dvacetiletého loga. A hledali a pátrali a nenacházeli nikoho, kdo by nás svým nápadem nadchnul. Až jsme náhodně na internetu našli Adélu! A nechce se nám ji moc chválit, protože by pak měla velké množství zakázek a na nás by neměla čas :-) Ale o naší spokojenosti vypovídá určitě to, že spolupracujeme na dalších a dalších projektech - reklama, dárkové certifikáty, diplomy, návrhy webových stránek, propagační letáky. Kdo jednou s Adélou začne spolupracovat, nebude už chtít měnit!

Štěpánka Štrougalová
Baby Club Juklík
www.juklik.cz

Neotřelé a úsměvné obrázky slečny Moravcové budou do budoucna sloužit jako motivační prvek na internetové stránce, kterou se chystám vytvořit pro mé žáčky. Díky jejímu osobitému rukopisu má stránka působit živěji a hravěji. Slečna Moravcová je velmi kompetentní jak po umělecké stránce, tak i po stránce technické. Její originální ilustrace na web, např. ve vektorovém provedení, se dají snadno editovat, libovolně zvětšovat, a hlavně jsou díky malé datové náročnosti doručitelné emailem. Vřele doporučuji všem, kdo se snaží vtipně a nápaditě vizualizovat či propagovat své webové stránky.

Zuzana Manková
učitelka

Adélu jsem požádala o nakreslení svatebního oznámení a byla jsem maximálně spokojená nejen s výsledkem ilustrace, ale i s komunikací mezi námi, rychlostí a kvalitou s jakou jsem hotové oznámení obdržela.

Petra Hochmanová

Adéla Moravcová pro nás nakreslila svatební oznámení. Máme z něj radost, je přesně takové, jaké jsme si přáli, krásné a ušité na míru. Originální a milá ilustrace, jednání vstřícné, rychlé a vždy nápomocné. Ani náš požadavek na text v japonštině nebyl problém. Mockrát děkujeme a vřele doporučujeme Adélku jako výbornou ilustrátorku a přátelskou osobu.

Adéla a Masaya Ogino

Spolupráce s Adeli byla opravdová radost. Adeli udělala přesně to, co jsme po ní chtěli a udělala to rychle – to ale u profesionála pokládám za samozřejmé. Co ale není běžné je to, že do práce dala kus sebe. Záleželo jí na celém výsledku, neváhala říct svůj názor nebo doporučení pokud věřila, že je to pro dobro celé věci. A bylo…

Petr Čapek
M-SOR s.r.o, projektový manažer
kurz@prvnipomocprodeti.cz 777 271 298

Na začátku byl požadavek ilustrace novomanželů, která bude následně natištěna na tričko pro příležitost rozlučky se svobodou. Díky vstřícnosti a ochotě jsme společně brzy vytvořili představu, co by daná ilustrace měla znázorňovat. Následná vlastní invence Adély vedla ke svělému výsledku. Nadstandardní služby, jako domluva s tiskovým studiem, velmi urychlila samotnou tvorbu trička. Děkuji moc za spolupráci a už se těším na další, až mě opět napadne nějaký bláznivý nápad :)

Přemysl Posker

Super spolupráce: příjemné jednání, chápavost, kreativita, rychlost, spolehlivost a trpělivost :) Díky!

Jan Komrska
veganské potraviny
www.greenbeans.cz jk@greenbeans.cz 736 608 284

S Adélou Moravcovou začala moje spolupráce v roce 2011. Nejdříve pracovala na logomanuálu pro moji včelí farmu Duhový Dvůr. Po zpracování logomanuálu jsme se domluvili na tvorbě etiket na naše výrobky. V letošním roce nám Adéla Moravcová tvoří grafiku pro webové stránky a grafiku na propagační materiály. Kromě profesionálně dodaných podkladů oceňuji hlavně její nápady při realizaci ilustrací. Výsledné ilustrace se tak líbí nejen nám, ale i našim zákazníkům.

Martin Macháček
majitel včelí farmy
www.duhovydvur.cz machacek@duhovydvur.cz