Doporučení z první ruky

MA Adrian Jansa, DiS. — expert na online/offline brand design a marketing


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 17 doporučení

Výzkumné centrum bylo vytvořeno na konceptu přátelské atmosféry, kdy studenti pracují s vědci, kteří milují svojí práci, ať už na univerzitě či ve špičkové farmaceutické firmě, a neformálně dochází k výchově mladých talentů. Mým zadáním brandingu bylo promítnout toto do loga a celkového konceptu, kterým se centrum nejen odliší od ostatních, ale především dotvoří vizuální stránku takto nastavené vnitřní kultury. Poté co jsem poprvé viděl koncept The Parc a ptačí budku, tak to ve mě a u kolegů okamžitě rezonovalo. Logo je hravé, budka ukazuje domov, kde vládne rodinná atmosféra a neformální výchova. Název The Parc evokuje příjemné prostředí, kde lidé spolu chtějí trávit čas a bavit se. V našem případě, bavit se vědou. Jak v logu, tak v názvu je paralela na růst, který je v našem případě zaměřen na růst kvalitního vědce. Po uvedení brandu na trh jsem měl nespočet pozitivních reakcí od kolegů z celého světa, kteří byli naprosto nadšení z neotřelého designu a originality. Případová studie: www.marathonstudio.cz/pripadove-studie/the-parc

Pavel Calta
Scientific Leader of The Parc / Zentiva
theparc.eu

Mám ráda jednoduchost, čistotu, minimální formu, ale maximální využití. Přemýšlím ekonomicky a zároveň prakticky. Vím, že co navenek vypadá jednoduše bývá naopak složité a náročné. Děkuji Marathonu za tyto hodnoty a nadčasový design, který mne ani po několika letech neomrzel, naopak, stále mne baví.

MA Linda Vrňáková
designérka a majitelka LIV
www.marathonstudio.cz/projekty/znacka/li…

Začalo to školicím materiálem pro zaměstnance a postupně se spolupráce rozrostla na téměř veškeré grafické práce, které v Pietro Filipi potřebujeme. Udělali jsme spolu visačky, lookbook, brožurku k 25. výročí a zdaleka nekončíme. Adrian a Martina z Marathonu jsou velmi pečliví, komunikují rychle a nad svou prací dokáží přemýšlet ze všech možných úhlů. Zatím vždy dodrželi deadline, což je mezi dodavateli svátost. Jsou to opravdoví profesionálové. Doporučuji!

Martina Píšová
vedoucí obsahového marketignu
www.marathonstudio.cz/pripadove-studie/p…

Spolupracovat s Marathonem byla čirá radost. Téma vizuálního smogu a práci na manuálech vzal opravdu za svou. Nebyla to jen další zakázka, další splněný úkol. Bylo to hluboké zamyšlení nad daným problémem a snaha o co nejlepší pochopení toho, co chceme obyvatelům města říci. Manuály jsou stručné a velmi přehledné, a to zejména díky skvělé grafice od Marathon Studia. Nechtěli jsme, aby dokumenty strhávaly pozornost samy na sebe. Cílem bylo co nejsrozumitelněji ukázat, jak s kterou reklamou ve městě nakládat. Věřím, že se nám to s Marathonem povedlo. Spolupráce byla velmi příjemná i po lidské stránce. Perfektní komunikace a spolehlivost. Doporučuje pět z pěti úředníků!

MSc. Arch. Vladimíra Vaníková
Útvar koncepce a rozvoje města Plzně
www.marathonstudio.cz/projekty/tiskoviny…

Spolupracujeme spolu dlouhodobě na tvorbě celé mé profesní prezentace. Vytvořili jsme spolu mojí značku, web a strategii na sociální sítě. Dokázali jste ztvárnit moje nápady do funkčního celku. Jste vizionářští a nekonvenční. Umělci a skuteční profesionálové.

Luca Grasso
kouč a zakladatel UP! Coaching
theupway.coach

S Adrianem máme dlouhodobou spolupráci. Zejména jde o grafické práce na našich papírových žádankách, na kterých si lékaři ordinují laboratorní vyšetření. Grafickou úpravu naší poslední verze této žádanky považuji osobně za nejlepší na trhu. Ročně jich lékařům distribuujeme kolem 100 000 ks.

MUDr. Petr Podroužek, CSc.
odborný ředitel EUC Laboratoří s.r.o.
www.euclaboratore.cz

Marathon má neotřelé nápady a dobře se s ním komunikuje. Jsme hrdé na celkový vzhled našeho nového e-shopu. Marathon všemi deseti doporučujeme.

Adéla Krempová
majitelka a ředitelka KreSi s.r.o.
www.marathonstudio.cz/projekty/znacka/sy…

Nejlepší věc, která se mohla přihodit našemu projektu „Průvodce prváka na VŠCHT“ (Vysoká škola chemicko-technologická), byl objev Marathon Studia. Bylo třeba srozumitelným způsobem upravit a uspořádat 50 stran textu s různým obrazovým doprovodem. Finální podoba překonala všechna naše očekávání. Pro průvodce bylo speciálně vytvořené písmo a stylové ilustrace. Design brožury je jednotný, originální, hravý, a dokonale odpovídá našemu záměru. Oceňujeme profesionalitu a flexibilitu zástupců studia. V omezeném čase se Marathon Studiu podařil vytvořit kvalitní produkt s vlastní duší, ve smluvených termínech. V každé fázi projektu jsme našli společné řešení. Marathon tým důkladně dbal na zpětnou vazbu a vždy usiloval o to nejlepší řešení. Vřele doporučujeme.

Ing. Ivan Kovalev
projektový koordinátor v organizaci IAESTE na VŠCHT Praha
www.vscht.cz

Na Marathonu si nejvíc cením profesionality, invence a originality, se kterou Martina a Adrian pracují tak, aby přesně vystihli přání a zároveň i potřeby klienta.

Mgr. Milan Flanderka
advokát
www.akflanderka.cz

Jasná komunikace a detailní zadání od Marathonu mi umožnili postavit web velmi snadno.

Emre Koc
webový vývojář
theparc.eu