Doporučení z první ruky

MA Adrian Jansa, DiS. — expert na online/offline brand design a marketing


Zobrazuji všech 8 doporučení

Mám ráda jednoduchost, čistotu, minimální formu, ale maximální využití. Přemýšlím ekonomicky a zároveň prakticky. Vím, že co navenek vypadá jednoduše bývá naopak složité a náročné. Děkuji Marathonu za tyto hodnoty a nadčasový design, který mne ani po několika letech neomrzel, naopak, stále mne baví.

MA Linda Vrňáková
designérka a majitelka LIV
www.lindavrnakova.com

Začalo to školicím materiálem pro zaměstnance a postupně se spolupráce rozrostla na téměř veškeré grafické práce, které v Pietro Filipi potřebujeme. Udělali jsme spolu visačky, lookbook, brožurku k 25. výročí a zdaleka nekončíme. Adrian a Martina z Marathonu jsou velmi pečliví, komunikují rychle a nad svou prací dokáží přemýšlet ze všech možných úhlů. Zatím vždy dodrželi deadline, což je mezi dodavateli svátost. Jsou to opravdoví profesionálové. Doporučuji!

Martina Píšová
vedoucí obsahového marketignu
www.pietro-filipi.com

Spolupracujeme spolu dlouhodobě na tvorbě celé mé profesní prezentace. Vytvořili jsme spolu mojí značku, web a strategii na sociální sítě. Dokázali jste ztvárnit moje nápady do funkčního celku. Jste vizionářští a nekonvenční. Umělci a skuteční profesionálové.

Luca Grasso
kouč a zakladatel UP! Coaching
theupway.coach

S Adrianem máme dlouhodobou spolupráci. Zejména jde o grafické práce na našich papírových žádankách, na kterých si lékaři ordinují laboratorní vyšetření. Grafickou úpravu naší poslední verze této žádanky považuji osobně za nejlepší na trhu. Ročně jich lékařům distribuujeme kolem 100 000 ks.

MUDr. Petr Podroužek, CSc.
odborný ředitel EUC Laboratoří s.r.o.
www.euclaboratore.cz

Marathon má neotřelé nápady a dobře se s ním komunikuje. Jsme hrdé na celkový vzhled našeho nového e-shopu. Marathon všemi deseti doporučujeme.

Adéla Krempová
majitelka a ředitelka KreSi s.r.o.
syrydomu.cz

Nejlepší věc, která se mohla přihodit našemu projektu „Průvodce prváka na VŠCHT“ (Vysoká škola chemicko-technologická), byl objev Marathon Studia. Bylo třeba srozumitelným způsobem upravit a uspořádat 50 stran textu s různým obrazovým doprovodem. Finální podoba překonala všechna naše očekávání. Pro průvodce bylo speciálně vytvořené písmo a stylové ilustrace. Design brožury je jednotný, originální, hravý, a dokonale odpovídá našemu záměru. Oceňujeme profesionalitu a flexibilitu zástupců studia. V omezeném čase se Marathon Studiu podařil vytvořit kvalitní produkt s vlastní duší, ve smluvených termínech. V každé fázi projektu jsme našli společné řešení. Marathon tým důkladně dbal na zpětnou vazbu a vždy usiloval o to nejlepší řešení. Vřele doporučujeme.

Ing. Ivan Kovalev
projektový koordinátor v organizaci IAESTE na VŠCHT Praha
www.vscht.cz

Spolupracovat s Marathonem byla čirá radost. Téma vizuálního smogu a práci na manuálech vzal opravdu za svou. Nebyla to jen další zakázka, další splněný úkol. Bylo to hluboké zamyšlení nad daným problémem a snaha o co nejlepší pochopení toho, co chceme obyvatelům města říci. Manuály jsou stručné a velmi přehledné, a to zejména díky skvělé grafice od Marathon Studia. Nechtěli jsme, aby dokumenty strhávaly pozornost samy na sebe. Cílem bylo co nejsrozumitelněji ukázat, jak s kterou reklamou ve městě nakládat. Věřím, že se nám to s Marathonem povedlo. Spolupráce byla velmi příjemná i po lidské stránce. Perfektní komunikace a spolehlivost. Doporučuje pět z pěti úředníků!

MSc. Arch. Vladimíra Vaníková
Útvar koncepce a rozvoje města Plzně
ukr.plzen.eu

Na Marathonu si nejvíc cením profesionality, invence a originality, se kterou Martina a Adrian pracují tak, aby přesně vystihli přání a zároveň i potřeby klienta.

Mgr. Milan Flanderka
advokát
www.akflanderka.cz