Doporučení z první ruky

Jan Smrž — 3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery


Zobrazuji č. 61-70 z celkem 84 doporučení

Honza je opravdu profesionál. Již je to delší doba, ale byla to profesionální práce.

Martin Černý
Content contributor
akciepruvodce.cz

S panem Smržem jsem byla velice spokojená při realizaci mé 3D vizualizace pro výstavní přehlídku Designbloku. Byl velmi ochotný a všechny mé podněty se mnou dostatečně konzultoval. Také jsem si nechala k dobrému výsledku od něj poradit. Jeho služby mohu vřele doporučit.

Gabriela Pustková
designérka
www.gobelins-pustkova.com gabina.pustkova@seznam.cz 608 174 856

Naprosto perfektní spolupráce ve všech ohledech. Pan Smrž vyšel vstříc se všemi úpravami, i když to nebylo přímo v zadání. Výsledná kvalita je na vysoké úrovni do posledních detailů.

Jakub Nitran
reklamní Agentura Unexpected Visuals
jakub.nitran@unexpected.cz 608 933 596

Nechali jsme si zpracovat vizualizaci schodiště do našeho rodinného domu. Byli jsme s ní moc spokojeni a hlavně byla rychle hotová. Doporučuju!

Jiří Těthal

Spolupráce s Janem Smržem byla prima. Chvíli nám trvalo, než jsme se vzájemně pochopili, ale pan Smrž má dobré schopnosti překládat netechnické představy klientů do technického jazyka a naopak. Neúnavně pracoval dál a dál, dokud jsem nebyl s výsledkem spokojen. Takže celkově mám zatím ze vzájemné spolupráce velmi dobrý pocit a mohu služby pana Smrže doporučit.

Petr Witz

Spolupráci s Janem mohu doporučit. Snadná domluva a rychlý pěkný výsledek. Díky!

David Kučera
dkgr.cz david@dkgr.cz 728 237 943

Spolupráci s p. Smržem mohu vřele doporučit. Perfektní komunikace i výsledek. Měli jsme domluvený termín dodání, ale pan Smrž nakonec zvládl vše mnohem dříve. Za naši firmu absolutní spokojenost.

Adam Zeman

Vstřícný, samostatný, spolehlivý profesionál, který rychle pochopí podstatu vašeho problému, dokáže přijít s řešením a zároveň do něj vnese i svou invenci.

Petr Novák
SAUNEO

S Honzou Smržem byla nadmíru příjemná spolupráce, rychle pochopil moji představu a dokázal ji velmi dobře zvizualizovat. Termín, na kterém jsme se dohodli, v pohodě splnil a z výsledku jsem opravdu nadšený, jelikož jsem tak propracovaný projekt ani nečekal. Pokud kdokoliv hledá šikovného grafika, tak mohu Honzu s maximální upřímností doporučit.

Mgr. Dušan Balog, MBA, Albert Česká republika, s.r.o.

Mám model V3S od pana Smrže. Model má výbornou přesnost a je ve skutečném měřítku, což velmi vyhovovalo našim potřebám. Model jsme využili při zadání z předmětu Zdroje energie pro elektromobily na Fakultě Elektrotechniky a Informatiky STU v Bratislavě. Úkolem zadání bylo provést teoretickou přestavbu automobilu s pohonem na fosilní palivo na elektromobil (včetně 3D modelu). Model perfektně vyhovoval našim potřebám. Jelikož nebyl jen jako jeden kus (jako většina takových modelů na internetu) ale byl složen z více souborů, tak nebyl problém nahradit části týkající se motoru na fosilní palivo (nádrž, výfukový systém, motor a převodovka) za části pro elektromobil (akupack, nádrž na vodík, palivový článek a elektromotor). Model doporučuji každému, kdo by chtěl dělat podobné projekty.

Ján Briežnik
jan.brieznik98@gmail.com +421902297703