Doporučení z první ruky

Jan Smrž — 3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 84 doporučení

Zakázka (vizualizace koupelny a WC) zadaná ke zpracování Janu Smržovi byla zpracována velmi pečlivě a s důrazem na požadované detaily. Mohu jen doporučit.

Jana Pangrácová
projektantka
https://www.facebook.com/jany.domy/ jany-domy@seznam.cz 776 371 368

V oboru 3D grafiky je Honza naprostý mistr. Vždy když vidím jeho práci jen žasnu nad tím, jak kvalitně je výsledek odvedený. Se svým svědomitým přístupem tak každé zadání dotáhne k dokonalosti a zdá se, že pro něj nic není nemožné. Za Honzu se tedy mohu zaručit a určitě jej všem doporučuji!

Jan Blažek
grafik, ilustrátor a influencer
blazek.jena@seznam.cz 736 166 267

S Honzou jsme spolupracovali na jednom celovečerním filmu a na mém studentském animovaném filmu. Za tu dobu jsem od něj viděl spoustu skvělých assetů. Viz doporučení od Marka Náprstka.

Martin Safus
Head animator, vfx, 2d&3d freelance animator
www.linkedin.com/in/martin-%C5%A1afus-24… msafus@gmail.com 777 307 972

Perfektní spolupráce, maximální spokojenost. Původně jsem optal asi 15 grafiků. První mi práci odmítl a dal doporučení na pana Smrže, že s ním měl vždy skvělou zkušenost. Chvíli poté se ozývá i pan Smrž a vzhledem ke způsobu komunikace a předešlému doporučení jsem neváhal a o vypracování 3D modelu – organické tkáně (kůže) s řezným poraněním, jsem požádal jeho. Domluva přes emaily i přes složitost zadání byla na jedničku, vše pochopil, před finalizací jsme drobně doladili detaily a výsledný model byl přesně podle mých představ. Cena v poměru za výkon a časovou náročnost, byla zcela adekvátní. Kdo pracuje za méně, bude pracovat zase delší dobu. Již po zadání práce mi průběžně přicházeli odpovědi na moji poptávku a cena byla i dvojnásobná. Vřele doporučuji, skvělá komunikace, adekvátní cena, perfektně odvedená práce s nadšením a pochopením pro danou problematiku.

Martin Kohlíček
Organizátor zdravotních cvičných eventů
kohla@seznam.cz 777 673 266

Doporučuji spolupráci s Janem Smržem. Silné stránky: spolehlivost, kvalita výstupů, včasnost dodání, dobrá komunikace.

Tomáš Halbich
podnikatel v oboru strojnictví
tomas.halbich@seznam.cz 736 423 422

S prací pana Smrže jsme byli velice spokojeni. Pracuje rychle, svědomitě a vnáší díky své iniciativě do projektu nové myšlenky.

Jan Němec
jednatel
www.getoutfun.com nemec.johny@gmail.com 721 083 383

S panem Smržem mám velice dobrou zkušenost. Již po prvním telefonátu plně pochopil mé požadavky a představil mi výsledek, který až na pár drobností (nedaly se předem očekávat) vypadal přesně tak, jak jsem si ho představoval v mé hlavě. O to víc mě to potěšilo, jelikož se jednalo o 3D grafiku, se kterou jsem se setkal poprvé. Cena odpovídá kvalitě i výsledku. Mohu jenom doporučit. Věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá.

Martin Marík
jednatel
getoutfun.com xmmartas@gmail.com 774 123 434

Velice dobrá spolupráce při návrhu zábradlí pro bytovou jednotku. Při této zakázce byla pro mne důležitá především rychlost, přesnost vizualizace, aby měl představu o nabídce práce, kterou pro něj realizuji. Návrh 3D modelu zábradlí od Jana Smrže přesně splňoval mé představy a mohu ho vřele doporučit.

Lukáš Hilpert
zámečnictví
https://www.facebook.com/jhsadrokatony/ lukas.hilpert@seznam.cz 720 314 211

S Honzou Smržem jednou týdně konzultuji 3D vizualizaci. Jeho profesionální přístup a znalosti v tomto oboru jsou na velmi vysoké úrovni (ještě jsem ho s ničím nepřekvapil). Jednoznačně doporučuji.

Bc. Miroslav Vítovec
projektový manažer v telekomunikacích
mirovito@email.cz 608 012 161

Vždy když potřebuji nějakou 3D grafiku pro můj web, obracím se na Honzu. Práci dodá vždy v čas a tak, jak se dohodneme. Rozhodně doporučuji.

Pavel Štich
copywriter & SEO konzultant
www.moneyo.cz stich.pavel1@gmail.com 728 523 796