Doporučení z první ruky

Jan Smrž — 3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery


Zobrazuji č. 51-60 z celkem 84 doporučení

Vyzkoušeli jsme pro náš projekt několik freelancerů, bohužel se nedařilo dosáhnout požadované kvality. Honza Smrž se nenechal odradit naším opakovaným zamítnutím výsledků a vytrval jako jediný. A také jako jediný dosáhl excelentního splnění našich požadavků. Smekám před jeho trpělivostí, tahem na branku a důslednosti. Výsledek za to stojí a s Honzou Smržem chceme spolupracovat i nadále v trvalejším kontaktu. Ještě jednou díky!

Petr Hovorka
MOTOPRINT | Printrinity s.r.o.
motoprint.eu

Pan Jan Smrž je dle naší osobní zkušenosti profesionál s logickým myšlením a s proaktivním přístupem. Termíny splnil na čas a následné korekce promptně upravil. V případě další potřeby se na něj rádi opět obrátíme!

Robert F.

Díky skvělé kombinaci profesionality a rychlého přístupu, kdy veškerá komunikace probíhala pouze emailem a telefonicky, jsem nevěřil, že někdo vytvoří 3D grafiku sportoviště dle požadavku a že může dělat svou práci s takovým nadšením a zápalem. Všem vřele doporučuji a nebudu váhat grafika v budoucnu znovu kontaktovat.

Děkuji panu Smrži za výborně odvedenou práci. Komunikace, kvalita, jednání a čas odvedené práce na jedničku. Vřele doporučuji…

Miroslav Kopic

S výsledkem jsme byl spokojený. Super komunikace, kvalita a odevzdání včas. Doporučuji!

Lukáš Ronge

Jan Smrž pro naši společnost vytvářel 3D rendery našich produktů a byla radost s ním spolupracovat. Pozitivní přístup a snaha vyhovět všem připomínkám byly úžasné, dostali jsme výsledek, který předčil naše představy. Vřele doporučuji!

Pavel Hudeček

Pana Jana Smrže doporučuji! Spolupracovali jsme spolu na vizualizaci rodinného domu – exteriér. Odvedl velmi dobrou práci. Důležité pro mě bylo, aby vizualizace byla hotová v krátkém časovém horizontu a také kvalita, kterou jsem požadovala. Další plus je rychlá komunikace (rychlá reakce na maily, sms, popřípadě tel. komunikace). Honza má velmi příjemné a profesionální vystupování.

Kateřina P.

Jsme velice spokojeni s prací pana Smrže. Aktivně se ozve pokud si s něčím není jistý a dodržuje termíny. Dokáže se přizpůsobit každému rozpočtu. Pomohl nám jednoduše vysvětlit komplikovaný problém. Vřele doporučuji.

David M.
vývoj, výroba a distribuce inteligentních robotů a systémů
www.bettaroe.com

S panem Smržem jsme spolupracovali na 3D vizualizacích pro virtuální kongres a jsme spokojeni – doporučuji. Pracoval pro nás kvalitně a splnil termín, počítáme s další spoluprací.

Martin Pekárek
Aramis.cz
www.aramis.cz aramis@aramis.cz

Skvělá komunikace, naprosto dokonalé provedení a ochota řešení. Detailní zpracování modelů/produktů. Jsem rád, že jsem se s tímto profesionálem zkontaktoval. Mohu jen doporučit.