Doporučení z první ruky

Jan Smrž — 3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery


Zobrazuji č. 71-80 z celkem 84 doporučení

Grafik Honza Smrž pro nás tvořil několik vizualizací rodinných domů. Výsledek byl krásný a rychlý. Komunikace byla vždy výborná. Mohu ho vřele doporučit. A děkujeme za spolupráci.

Věra Doubková
doubkova@atrium.cz 725 071 240

Jan Smrž je odborník a velmi příjemně se nám spolupracovalo při tvorbě 3D modelů. Doposud jsme se fyzicky nestřetli a přesto vše fungovalo – od naší představy, realizaci až po výsledek, se kterým jsme byli spokojeni. Pokud potřebujete jistotu, obraťte se na tohoto pána.

Juraj Markovič
Lukáš Havel

Spolehlivost, smysl pro detail, rychlost a kvalita rozhodla, že nám Honza dodal již několik modelů do naší hry. S Honzou spolupracuji již několik let. Naprostá spokojenost a vřele doporučuji.

Lukáš Havel
3D vývojář her v herním enginu Unity a C# programátor

Pan Smrž nám zpracovává rendery pro naše výrobky, díky čemuž můžeme držet konzistenci kvality prezentace našich výrobků v porovnání s focením. Komunikace s panem Smržem byla rychlá a veškeré podklady vždy dodal, jak bylo domluveno. Děkuji.

Marek Liška
marketing manažer, BEWIT FRANCHISE, s.r.o.
www.bewit.love marketing@bewit.love
Vlastimil Pěchouček

Objednali jsme vizualizace produktů. S výsledkem jsme zcela jistě spokojeni. Pan Smrž dodal profesionální výstup 3D vizualizací.

Vlastimil Pěchouček
SEO specialista se zaměřením na optimalizaci pro vyhledávače u e-shopů a leadových webů

S Honzou jsem měl tu čest spolupracovat na zakázce pro jeden větší VR Projekt, kde nám modeloval a texturoval assety a prostředí. Spolupráce včetně komunikace byla velmi profesionální, výsledky výborné a dodané včas, včetně promptního zapracování feedbacku. Určitě doporučuji :)

Peter Kajan
CEO
Mynd.com

Dobrá a rychlá domluva, expresní realizace, doporučuji.

Ludvík Svoboda
rentex@seznam.cz 777 630 306

Hledal jsem 3D grafika pro realizaci 3D renderů komerčních nemovitostí. Pan Smrž odpověděl na zakázku obratem a po krátké instrukci v průběhu víkendu kompletně zrealizoval zadání dle představ a postupných reakcí. Pokud hledáte kvalitní zpracování za rozumné peníze, kontaktujte tuto osobu.

Antonín Štěrba
předseda představenstva
www.realkredit.cz

S panem Smržem jsem spolupracoval poprvé na projektu pro sportovní klub. Mé zadání vymodelovat 3D model dle 2D předlohy splnil přesně podle mého očekávání a na mé připomínky reagoval velice pružně. S jeho modelem pak následně pracovali grafici a nenarazili na žádný problém. Spolupráci mohu jenom vřele doporučit.

Jakub Sikora
Motion designer
www.jvideas.cz jakub@jvideas.cz 725 613 343

Výborná spolupráce s panem Smržem. Dobrá komunikace, odezva rychlá. Během krátké doby nám vytvořil krásnou 3D vizualizaci RD za přijatelnou cenu. V počátku nám pomohl vyřešit technický problém. Díky jeho vyřešení jsme mohli uskutečnit tuto spolupráci, v které rádi budeme pokračovat. Spolupráci určitě doporučujeme!

Ingrid Jílková
AITIA, s.r.o. Vysoké Mýto
www.aitia.cz