Doporučení z první ruky

Jan Smrž — 3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery


Zobrazuji č. 41-50 z celkem 84 doporučení

S panem Smržem jsem byl velice spokojen, zakázka byla na 3D vizualizace plus návrh loga. V průběhu celého projektu výborná komunikace, kvalitně odvedená práce, přesně jak jsem si ji představoval. A na závěr mi pomohl i vlastním nápadem na zdokonalení. Pana Smrže určitě doporučuji.

V. Navrátil
Owner at Messe service international
vlastimilnavratil@email.cz 777 628 094

S prací p. Smrže jsem byl maximálně spokojen. Vše na čem jsme se dohodli nebyl problém. Zakázku předal v požadovaném termínu. V budoucnu s ním určitě počítáme :)

Pavel Fojtík
www.avax-stav.cz pav.fojtik@email.cz 777 627 307

Jan Smrž pro nás realizoval fotorealistický rendering HW komponent, malých produktů z dodaných dat. Komunikace velmi rychlá, konstruktivní. Vše proběhlo v dohodnutém termínu za dohodnutou cenu.

Michal Šebesta
Attractive s.r.o.
www.attractive.cz info@attractive.cz 273 132 063

Vizualizace produktu – vše bez problémů :) Rychlá a pěkná práce.

Barbora Hlubučková
člen teamu
fitrecepty.info bara.h@fitrecepty.info 773 652 837

Od pana Smrže jsme si nechali dělat rendery kovových materiálů v různých tvarech. Poptávku jsme posílali více grafikům, ovšem jeho práce byla s přehledem nejlepší. Díky komunikativnímu přístupu splnil všechny naše požadavky bez problémů a do budoucna ho plánujeme oslovit znovu.

Jan Calta
caltajan@seznam.cz 724 772 597

Hledali jsme profesionála, který nám dokáže zpracovat několik postelových řad ve 3D tak, aby se rendery daly využít pro prezentaci na webu apod. Náš požadavek byl takový, aby model byl co nejvěrohodněji zpracovaný a měl co nejblíže k fotografii. Oslovili jsme asi 3 grafiky, od kterých jsme dostali zpracovaný ukázkový model. Výsledek byl pro nás nepoužitelný. Následně jsme, jako poslední pokus, oslovili pana Smrže. Jeho ukázkový model byl přesně to co jsme hledali. Model s důrazem na detail a kvalitně zpracovanou texturou. Již pro nás zpracoval 2 postelové řady a interiér. Spolupráce stále pokračuje. Děkujeme :)

David Sviták
svitak@solwo.cz 776 266 183

Honza nám vytvářel animaci z 3D modelů na úvodní stranu našeho webu. Ačkoliv jsme ze začátku měli poměrně jasnou představu o výsledku, během cesty jsme potřebovali několikrát poradit, pomoci s výběrem vhodných modelů atd. Všechno mi bylo vždy komplexně vysvětleno, reakční doba navíc velmi rychlá a s výsledkem jsme spokojení. Určitě doporučuji dalším.

Sára Filipcová
Sales Manager, Europe
www.nanopower.eu filipcova@nanopower.eu 775 527 756

Doporučuji – dobrá komunikace a kvalitní výsledky. Zadání se týká 3D modelace kabelů pro firemní katalog. Předpokládáme další objednávky a dlouhodobou spolupráci v oboru. Při postupné aktualizaci katalogových listů na našem webu budou všechny tyto modely k vidění nejdéle od konce roku 2020.

Ferdinand Schenk
www.kabex.cz

S Janem se nám spolupracovalo velmi dobře. Zadání splnil dle očekávání a neměl problém ani s dalšími úpravami, které byly nad rámec původní domluvy. S komunikací i kvalitou odvedené práce jsme maximálně spokojeni.

Štěpán Rybníček
foulshop.com info@foulshop.com 721 608 212

Výborná práce a věřím, že budeme spolu nadále spolupracovat.