Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Smrž > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Smrž — 3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery

Zobrazuji č. 4150 z celkem 51 doporučení prezentace Jan Smrž:
S panem Smržem jsem byl velice spokojen, zakázka byla na 3D vizualizace plus návrh loga. V průběhu celého projektu výborná komunikace, kvalitně odvedená práce, přesně jak jsem si ji představoval. A na závěr mi pomohl i vlastním nápadem na zdokonalení. Pana Smrže určitě doporučuji.

V. Navrátil

Owner at Messe service international
vlastimilnavratil@email.cz ~ 777 628 094
S prací p. Smrže jsem byl maximálně spokojen. Vše na čem jsme se dohodli nebyl problém. Zakázku předal v požadovaném termínu. V budoucnu s ním určitě počítáme :)

Pavel Fojtík

www.avax-stav.cz ~ pav.fojtik@email.cz ~ 777 627 307
Jan Smrž pro nás realizoval fotorealistický rendering HW komponent, malých produktů z dodaných dat. Komunikace velmi rychlá, konstruktivní. Vše proběhlo v dohodnutém termínu za dohodnutou cenu.

Michal Šebesta

Attractive s.r.o.
www.attractive.cz ~ info@attractive.cz ~ 273 132 063
Vizualizace produktu – vše bez problémů :) Rychlá a pěkná práce.

Barbora Hlubučková

člen teamu
fitrecepty.info ~ bara.h@fitrecepty.info ~ 773 652 837
Od pana Smrže jsme si nechali dělat rendery kovových materiálů v různých tvarech. Poptávku jsme posílali více grafikům, ovšem jeho práce byla s přehledem nejlepší. Díky komunikativnímu přístupu splnil všechny naše požadavky bez problémů a do budoucna ho plánujeme oslovit znovu.

Jan Calta

caltajan@seznam.cz ~ 724 772 597
Hledali jsme profesionála, který nám dokáže zpracovat několik postelových řad ve 3D tak, aby se rendery daly využít pro prezentaci na webu apod. Náš požadavek byl takový, aby model byl co nejvěrohodněji zpracovaný a měl co nejblíže k fotografii. Oslovili jsme asi 3 grafiky, od kterých jsme dostali zpracovaný ukázkový model. Výsledek byl pro nás nepoužitelný. Následně jsme, jako poslední pokus, oslovili pana Smrže. Jeho ukázkový model byl přesně to co jsme hledali. Model s důrazem na detail a kvalitně zpracovanou texturou. Již pro nás zpracoval 2 postelové řady a interiér. Spolupráce stále pokračuje. Děkujeme :)

David Sviták

svitak@solwo.cz ~ 776 266 183
Honza nám vytvářel animaci z 3D modelů na úvodní stranu našeho webu. Ačkoliv jsme ze začátku měli poměrně jasnou představu o výsledku, během cesty jsme potřebovali několikrát poradit, pomoci s výběrem vhodných modelů atd. Všechno mi bylo vždy komplexně vysvětleno, reakční doba navíc velmi rychlá a s výsledkem jsme spokojení. Určitě doporučuji dalším.

Sára Filipcová

Sales Manager, Europe
www.nanopower.eu ~ filipcova@nanopower.eu ~ 775 527 756
Doporučuji – dobrá komunikace a kvalitní výsledky. Zadání se týká 3D modelace kabelů pro firemní katalog. Předpokládáme další objednávky a dlouhodobou spolupráci v oboru. Při postupné aktualizaci katalogových listů na našem webu budou všechny tyto modely k vidění nejdéle od konce roku 2020.

Ferdinand Schenk

www.kabex.cz
S Janem se nám spolupracovalo velmi dobře. Zadání splnil dle očekávání a neměl problém ani s dalšími úpravami, které byly nad rámec původní domluvy. S komunikací i kvalitou odvedené práce jsme maximálně spokojeni.

Štěpán Rybníček

foulshop.com ~ info@foulshop.com ~ 721 608 212
Výborná práce a věřím, že budeme spolu nadále spolupracovat.

Marek D.

Marcus models
www.marcus-models.cz ~ marcus-models@email.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS