Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jitka Nekvindová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jitka Nekvindová — lektorka a překladatelka němčiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 37 doporučení prezentace Mgr. Jitka Nekvindová:
Překlad odborného textu zaměřeného na automobilový průmysl byl paní Nekvindovou zpracován na vysoké úrovni. S odborností, kvalitou a výstižností překladu jsem spokojen. Velice si cením věcné, rychlé a efektivní komunikace, kterou nabízí. Nejinak tomu je s cenou, která je za perfektní práci více než výhodná. Těším se na další spolupráci a všem zájemcům vřele doporučuji!

Ing. Petr Kaspar

petr.kaspar@seznam.cz ~ 724 139 342
Jsme velice spokojení s kvalitou a rychlostí odborných překladů do němčiny. Listiny, přeložené Mgr. Jitkou Nekvindovou, byly uznány jak na Městském, tak i na Finančním úřadě v SRN. Vřele doporučuji spolupráci.

Jan Beránek

Řídící systémy s.r.o.
jan.beranek@dyson.cz ~ 485 130 303
Mám dlouhodobě velmi dobré zkušenosti s kvalitou překladu zejména odborných překladů z němčiny. Navíc co slíbí, to dodrží, doporučuji.

Petr Borovička

English service
www.englishservice.cz ~ info@englishservice.cz ~ 603 934756
Provozujeme v Německu advokátní kancelář a překladatelskou agenturu pro odborné právnické překlady. V této oblasti spolupracujeme úspěšně s paní Nekvindovou, která pro nás průběžně překládá různé texty s převážně právnickým obsahem. Vážíme si zejména spolehlivosti a hlubokých znalostí odborné právnické terminologie, kterými se vyznačují překlady paní Nekvindové. Bezproblémově zvládá také větší množství výchozího textu, a to vždy na vysoké překladatelské úrovni. Tím se stala paní Nekvindová v oblasti překladu do nebo z českého jazyka nepostradatelnou kolegyní, se kterou rádi spolupracujeme.

Dr. jur. Manfred Gratzl

právník a překladatel
m.gratzl@t-online.de ~ 0049-961-470 54 61
Spolupracuji s paní Nekvindovou přibližně rok. Jsem spokojen s přípravou textu, pružností a flexibilitou. Rozhodně doporučuji, její znalostí jsou na vysoké úrovni a cenové rozpětí plně vyhovující.

Ctibor Jízdný

podnikatel
borek_j@seznam.cz ~ 604 474 311
Paní Nekvindová mě během měsíce zachránila celé studium na VŠ. Z nuly mě obstojně naučila skoro veškerou německou gramatiku. Je to profesionálka a moje zápočty z NJ prožívala více než já. K případu přistupovala pečlivě a individuálně. Nemluvně o perfektní přípravě materiálů pro procvičení naučené gramatiky. Velice doporučuji! Investice do vzdělání pod taktovkou paní Nekvindové se Vám mnohonásobně vrátí!!!

Leoš Mastník

manažer
info@businessleaders.cz ~ 602 608 308
Se službami paní Nekvindové jsem spokojen. Jak co se týká kvality, tak i spolehlivosti a ochoty. Navíc se dá velmi dobře a rozumně domluvit. Doporučuji ke spolupráci.

Hynek Řihák

hynekrk@seznam.cz
Výborná spolupráce s paní Nekvindovou při překladu webu do NJ. Oceňujeme hlavně SAMOSTATNOST a SPOLEHLIVOST. Stačilo vysvětlit náš administrační systém a paní Nekvindová již vše pečlivě zvládla na JEDNIČKU. Skvělá domluva. Také oceňujeme PROAKTIVNÍ PŘÍSTUP při nastudování nové odborné terminologie. Děkujeme. Rádi se na Vás obrátíme znovu, nepotřebujeme hledat nikoho dalšího. 100% doporučujeme!

Jiří Stibor

Ardeus Online s.r.o.
www.ardeus.cz ~ jiri.stibor@winsignals.com ~ 910 801 403
Spolupráci s paní Jitkou Nekvindovou doporučuji, mám s ní vynikající zkušenosti při překladech obchodní korespondence a dokumentace do němčiny.

Richar Zich

SAFETY 112 SE
zich@safety112.eu ~ 734 481 512
S p. Nekvindovou spolupracujeme už delší dobu a můžeme říct, že se jedná o vysoce kvalifikovanou a spolehlivou překladatelku, jednání s kterou je pokaždé velmi příjemné. Co slíbí, dodrží a snaží se vždy klientovi přizpůsobit. Spolupráci s ní velmi doporučujeme.

Tatiana Mihaliová

Invernis s.r.o.
info@invernis.cz ~ 776 375 062
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS