Doporučení z první ruky

Kristýna Maková — copyeditorka a konzultantka webového obsahu


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 55 doporučení

Má zkušenost s Kristýnou Makovou je ta nejlepší. Pomohla mi s přepracováním laicky provedených webových stránek, které byly neprofesionálně vytvořeny studentem. I když nejsem IT znalá, její přístup byl velmi profesionální a přitom přizpůsobený komunikaci s laikem. Navrhla mi optimální řešení a možnosti, které až přesahovaly můj požadavek. Její potenciál je tedy na vysoké úrovni. Návrh i realizace proběhly velmi rychle a osobní jednání, které jsem vyvolala, bylo velmi příjemné. Nakonec mne i proškolila a připojila schematický tutorial, kterým se řídím. Je kdykoliv k dispozici, trpělivě vše vysvětlí, případně upraví chyby, které v administraci stránek udělám. Jako webdesignérku ji mohu plně doporučit!

MUDr. Štěpánka Lagrange
praktický lékař pro dospělé
www.mudrlagrange.cz lagrangemd@post.cz

S Kristýnou jsem spolupracovala a spolupracuji dlouhá léta. Za tu dobu pro mě vytvořila tři weby. Dva, o které se stará jsou weby cats2cats.org a c2csolutions.cz. Během spolupráce na obou webech vždy prokázala vysokou míru inovace a ochoty zapracovat nápady, s kterými jsem přicházela já i můj tým. Co bych ráda vyzdvihla je, že vždy při realizaci zakázky přicházela s možnostmi, které předkládala ke zvážení a které nás třeba nenapadly. Zároveň vždy na prvním místě byla udržitelnost webu. Součástí jejích služeb je vždy také nabídka výhodnějších možností pro umístění domény nebo jednoduchá administrace webu bez vedlejších nákladů, kterou také aktualizuje. Její služby mohu jen doporučit.

Petra Kubálková
Founder C2C Solutions Group a cats2cats
c2csolutions.cz info@c2csolutions.cz

Doporučuji Kristýnu Makovou jako spolehlivého profesionála. Úzce spolupracujeme na tvorbě obsahu a překladech pro webové stránky. Co se týče zpracování obsahu, vždy jsem od ní dostala srozumitelné a užitečné rady i ohledně ilustrací a ilustračních materiálů. Kristýna umí také profesionálně připravit podklady a materiály k dalšímu zpracování. Perfektně poradí a pomůže s umístěním webového obsahu a se vším, co se tyká následného zpracování skvěle fungujících webových stránek.

Olga Vasinkevich
novinářka, překladatelka a tlumočnice na volné noze

Kristýnu Makovou mi seslalo samo nebe. Potřebovala jsem se prezentovat a nevěděla jsem vůbec nic. Kristýna mi pomohla naprosto ve všem – vytvořila profesionální web a poradila jak dát o své zahajující činnosti vědět světu. Trpělivě a opakovaně vysvětlovala co, jak a proč. Pro její precizní práci, udivující rozsah vědomostí v oboru, ale i pro její velmi přátelské a milé jednání, kdy získáte dojem, že se znáte vlastně velmi dlouho, ji s radostí doporučuji.

Martina Svobodová
prirodni-detoxikace.cz

Moc děkujeme za vytvoření webových stránek pro naše občanské sdružení. Pomoc paní Kristýny Makové byla vysoce profesionální a taky osobní komunikace s ní byla mimořádné příjemná. Vřele doporučujeme.

Gabriela Boštíková
o.s. Srdíčka
mc-srdicka@seznam.cz 773 003 699

S Kristýnou Makovou jsem spolupracovala již několikrát a vždycky jsem s ní měla jen ty nejlepší zkušenosti. Je autorkou mých osobních webových stránek, které mi každou chvíli někdo chválí pro svou jednoduchost, ale zároveň nápaditost a elegantnost. Stejně tak jsou přehledné webové stránky divadla Formela, které Kristýna také zpracovala. Kristýna je velmi ochotná, nápomocná vždy, když si nevím s úpravou či aktualizací stránek rady. S Kristýnou mám ještě další pozitivní zkušenost, a to jako korektorkou mé magisterské práce. Spolupráci s ní velmi doporučuji.

Hana Baroňová
předsedkyně z.s. FORMELA
www.formela.cz

S Kristýnou jsme spolupracovali na přípravě podoby online aplikace (foto soutěž) sloužící k propagaci Fairtrade. Tato zkušenost byla skvělá – Kristýna má bohaté zkušenosti nejen s tvorbou webových prezentací, ale také např. s přípravou právních podmínek soutěží. Spolupráce byla maximálně profesionální a velmi příjemná – po stránce formální, technické i v osobním jednání. Velmi rádi budeme spolupracovat dlouhodobě.

Hana Chorváthová
ředitelka Fairtrade Česká republika
www.fairtrade-cesko.cz h.chorvathova@fairtrade-cesko.cz 734 336 592

Kristýnu Makovou mohu bez obav doporučit. Rychlé a spolehlivé jednání a obrovská vstřícnost. Doufám v další takto plodnou spolupráci a těším se na ni.

Tereza Čumpelíková
AH Destination Services

Díky Kristýně se náš podnik může pochlubit perfektně a profesionálně zpracovanými webovými stránkami. Velice si cením její trpělivosti při realizaci mých ne vždy reálných nápadů a připomínek.

Zdeněk Toman

S Kristýnou se znám již několik let – je to akční žena, která má otevřené srdce a pomáhá, kde se dá. Už od samého založení naší organizace s Kristýnou spolupracujeme. Přináší nám spoustu nových nápadů a my se díky ní učíme novým věcem. Je spolehlivá a má cit naslouchat ostatním.

Pavla Jenková
metodik@icpraha.com