Doporučení z první ruky

Kristýna Maková — copyeditorka a konzultantka webového obsahu


Zobrazuji č. 51-55 z celkem 55 doporučení

Vymyslet a vyrobit produkt (v mém případě stolní hru) je jedna věc, ale prodat ji v online světě je docela náročná cesta. Sice jsem si nechala udělat analýzu klíčových slov, ale ještě chyběl krok k propojení žádoucích slov s textem. Kristýna Maková mi pomáhala s obsahem našeho webu, naučila mě, jak psát texty a jak je mezi sebou smysluplně propojit. Také mi doslova otevřela oči ohledně používání sociálních sítí, protože jsem měla do té doby tendenci je ignorovat. Vedle psaní článků tak, aby byly čtivé, mi poradila i několik vychytávek, aby se k mým čtenářům dostaly. S výsledkem její práce jsem velmi spokojená a tímto vystavuji skvělé doporučení :-)

Jitka Netušilová
www.anglictina-hry.cz

Na Kristýnu jsme se obrátili s prosbou o pomoc na nastavení struktury webových stránek a sjednocení obsahu. Do naší snahy vnesla řád a profesionalitu. Poskytujeme jak sociální služby, tak máme hospodářskou činnost. Zdánlivě neslučitelné se jí podařilo spojit. Ve spolupráci s ní jsme vnímali velkou podporu a jistotu, že energie vložená do tvorby webu bude mít takový dopad, jaký potřebujeme. Přípravu podkladů ocenila i firma, která web programovala – díky dobře připraveným podkladům jsme ušetřili čas, který jsem pak mohli s programátory dále využít. Ve spolupráci pokračujeme i nadále a čerpáme informace ohledně efektivní komunikace.

Mgr. Lenka Španihelová
sociální pracovnice, Péče o duševní zdraví - středisko Výměník, z.s
www.pdz.cz

S Kristýnou je radost spolupracovat. Tvoří pro nás obsah v podobě PR článků v rámci marketingových kampaní několikrát do roka. Velmi rychle pochopila specifika našich služeb a produktů, což výrazně přispívá k vysoké kvalitě její práce a minimalizaci potřeby revizí textů. Kristýna je spolehlivá a komunikace s ní velmi příjemná, spolupráci s ní můžeme vřele doporučit.

Alžběta Lamačová
marketing Sodexo

Spolupráci s Kristýnou vřele doporučuji. Já její nabídky využila v době, kdy jsem měla pocit že jsem v chaosu, kdy se bilo mé vnitřní nastavení s tím, co jsem se učila v marketingu. Ukázala mi o trochu jiný úhel pohledu na mé podnikání, než jsem v ten moment viděla já. A najednou mi to začalo dávat smysl, cinkalo to o strunku uvnitř, s pocitem, že TOHLE JE ONO! A to jsem se k načerpaným informacím vrátila po nějaké době, protože jsem měla pocit, že je to mnoho informací najednou. A viděla jsem, že jsem si poznačila mnoho skvělých myšlenek o mé práci, které mě samotnou nenapadly. Později jsem se na ni obrátila znovu, když jsem v jeden moment váhala nad akutní záležitostí a ona mi dobře cílenými otázkami pomohla vnímat a vytáhnout tu skrytou podstatu problému a vyřešit ho. Takže za mě je Kristýna skvělá volba, když hledáte orientaci a podporu pro své podnikání i pro život s ním. Kristy, děkuji.

Milena Kořínková
Čaromila – Celostní fyzio a aromaterapeutka
www.milenakorinkova.cz

Mě jsi v poslední době pořádně nakopla Ty, Kristýno. Přišla jsi mi do života ve chvíli, kdy jsem se cítila fakt mizerně a teď? Jsem fakt jinde, výš! Díky Tobě jsem získala obrovskej nadhled, z moře, ve kterým jsem se topila jsi udělala malou loužičku, já do ní radostně ťápla, bahno vycáklo kolem a já s úsměvem štráduju dál. Děkuju! Mám pocit, žes mě neskutečně zrychlila, trable, co jsem řešila měsíce jsou pryč za pár dní (i hodin!). Prostě bomba! Navíc je pro mne neskutečnej zážitek, že se i dál sama zajímáš, jak se mám, to taky fakt není běžný. (U většiny lidí zaplatím, práce skončí a víc o lidech neslyším.) Fakt jsi pro mne světlo na cestě, díky Tobě je můj cíl o hodně líp vidět a je o pořádnej kus blíž. Děkuju a určitě Tě doporučuju dál! Otevřela jsi mi oči, naučilas mě propojit věci mezi sebou a tím zefektivnit práci. Zjistila jsem, že prezentovat se na sítích nemusí být jen stres co dát do příspěvku a obavy, co tomu řeknou známí, ale může to být i radost z vymýšlení a tvorby. Jsem překvapená, jak velký přehled o mých příspěvcích mají lidé, u kterých bych vůbec neřekla, že mě sledují. (Nekomentují, nelikují, ale když spolu mluvíme, ví co se děje a zjišťují další informace.) Jsem fakt zvědavá, co se bude dít dál.

Dagmar Prokopová
majitelka penzionu a koordinátorka vzdělávacích a sebepoznávacích programů
www.vacov.eu